MWPR Kielce - 10.11.2018 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Marzena i Czarek
Posty: 1491
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 12:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: pod Częstochową

Re: MWPR Kielce - 10.11.2018 r.

Post autor: Marzena i Czarek »

Nora i Jaszka nieobecne
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR Kielce - 10.11.2018 r.

Post autor: qzia »

ZBYSZKO PC dosk. CWC i resCACIB i tym sposobem, na stare lata, mój ukochany inter rozpoczął Grand Championa. :mrgreen: :mrgreen:
DERENIÓWKA PC bdb. Pan sędzia bardzo ja chwalił ale dla niego za chuda. Bardzo mu się podobał jej ruch. Mnie też bardzo miło zaskoczyła. Nie wystawiałam jej od ponad roku i nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać bo generalnie trochę z niej dzikuska. Obie z Astrą pokazały się jako bardzo miłe i grzeczne suczki. Nie bały się hali. Radośnie witały inne psy. Żadnych problemów z pokazywaniem zębów i dotykaniem. Jestem z nich bardzo zadowolona. Ukłony dla Jurka O. :szacun_1: :szacun_1: za świetną pracę z Derką i socjalizację Astry. Od razu widać rękę dobrego hodowcy.
Jestem też bardzo dumna z DWURURKI PC :silacz: :silacz: z powodu BOSa. Brawa dla Marzeny za przygotowanie dziewczynki.
Gratulacje dla Asi i CZUWAJA. Widać, że nauki nie poszły w las ;) i pies przygotowany do wystawy perfekcyjnie. Skupiony na swojej Pani. Tylko z momentami oglądał się na konkurentów. Opanowany, dumny, spokojny. Asia cały czas trzymała rękę na pulsie. :silacz: :silacz:
Pan sędzia widać, że przygotowany do sędziowania. Znał wzorzec. Miał miarkę i mierzył sobie psy, które wydawały się za duże. Bardzo miły i uprzejmy. Warto było pojechać i się pokazać.
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: MWPR Kielce - 10.11.2018 r.

Post autor: Angelika »

Gratulacje :)
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: MWPR Kielce - 10.11.2018 r.

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Garulacje :)
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ