A we wsi gadają...

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: A we wsi gadają...

Post autor: Ania W »

Ja nie decyduję o kolorach i nie ja ci takowy gustowny wybrałam ...
Inna sprawa, że na każdym kroku, w każdym wpisie stawiasz się właśnie w tej pozycji.
I żeby nie zaśmiecać już innych wątków :
ZbyszekC pisze:Ania, sformułowanie o matołach którzy nie rozumieją co to jest galeria nie było twoje. Ale tobie jakoś nie przeszkadzało.
Doczytałem się. W galerii powinno umieszczać się obiekty o wartości artystycznej. Moje fotki do tego nie mają prawa aspirować :placzek: .
Nie zauważyłam, żeby personalnie było to skierowane do ciebie...to co było personalnie usunęłam ale najwyraźniej umknęło to twojej uwadze.
Ja nie mam ani czasu ani ochoty kontynuować tego typu przepychanek. Dla ciebie najwyraźniej stały się one sensem tego forum...Przykre to bardzo i ani trochę śmieszne.
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: A we wsi gadają...

Post autor: Administrator »

ZbyszekC pisze:Dajcie dziewczyny spokój. Najpierw w watku galerii wpis Nadsołtysa sugerujacy, a własciwie stwierdzajacy, że mnie i Baltowi brak jaj. Oczywiscie nie tylko ja potrafię usuwać wpisy. Teraz jedyna przyczyna jaka mi przychodzi tykiego potraktowania to wpis o dysplazji.
Specjalistki od szczucia i zaszczuwania spuściły swoje gończe.
Zbyszku,

Swoim zachowaniem, udało Ci się zmotywować mnie do stworzenia specjalnej rangi na forum :zgoda:

Od dzisiaj, przysługującą Ci rangę, można uzyskać za pomocą wniosku osoby nią zainteresowanej na PW do admina (wniosek taki musi mieć solidną argumentację, udokumentowaną wpisami na forum i podlega akceptacji lub nie admina) lub tak jak to nastąpiło w Twoim przypadku dzięki łazikowaniu po Wsi Ogarkowo i wylewaniu żali prześladowczych co do swojej osoby w co drugim poście (w takim przypadku nie trzeba już wniosku na PW do admina, wnioski adminowi nasuwają się wtedy same).

Co do Twojego wpisu:
ZbyszekC pisze:Ja mogę być śmieszny. Wy nie musicie być żałosni.
Skoro możesz, to się chociaż troszkę bardziej postaraj :niewka:
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: A we wsi gadają...

Post autor: ZbyszekC »

Pozostaje mi przyjąć z pełną pokorą powyższą decyzję. :happy3:
Pragnę zwrócić jednak uwagę, że przyzwoitość nakazuje najpierw wprowadzić zmiany w prawie o których poinformuje się wszystkich a dopiero w oparciu o to karać.
W tym przypadku było podobnie jak z sławetnymi dekretami o stanie wojennym.
Najpierw działanie, potem prawo.
Z poważeniem
ZbyszekC
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: A we wsi gadają...

Post autor: weszynoska »

Z poważeniem
ZbyszekC[/quote]


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: A we wsi gadają...

Post autor: irie »

ZbyszekC pisze:(...)dopiero w oparciu o to karać. (...)
Kary, tam zaraz kary. Dostales specjalna range na forum, bez wnioskowania, i jeszcze narzekasz. (znow :jezyk: )
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: A we wsi gadają...

Post autor: Administrator »

ZbyszekC pisze:Pragnę zwrócić jednak uwagę, że przyzwoitość nakazuje najpierw wprowadzić zmiany w prawie o których poinformuje się wszystkich a dopiero w oparciu o to karać.
Hmmm.... Tak Zbyszku ! Po dłuższym zastanowieniu zgadzam się z Tobą !

Natchnąłeś mnie również aby jeszcze bardziej wszystko na forum sformalizować i dodatkowo wprowadzić weryfikację forumowiczów pod kątem zdrowia psychicznego.
Aby ograniczyć ilość masowo przysyłanych przez zarejestrowanych forumowiczów zaświadczeń lekarskich i wprowadzić w tym jakiś porządek, proponuję kolejność alfabetyczną ale odwróconą.
Tak więc, do końca lutego przyjmuję zaświadczenia lekarskie o braku uszczerbków na zdrowiu psychicznym od forumowiczów z nikiem na literę "Z" jak Zbyszek
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: A we wsi gadają...

Post autor: ZbyszekC »

Wyjątkowo z tobą się zgodzę. Głupim można być.
Świnią nigdy.
Pozwolisz na koniec miłej rozmowy trochę megalomani
http://www.youtube.com/watch?v=RMItqEvi7mY" onclick="window.open(this.href);return false;
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: A we wsi gadają...

Post autor: Administrator »

ZbyszekC pisze:Wyjątkowo z tobą się zgodzę. Głupim można być.
Świnią nigdy.
Głupim można być, tylko po co w prawie każdym poście się z tym obnosić :mysl_1:

W podzięce za link do utworu mojego ulubionego barda, rewanżuję Ci się również jego utworem
http://www.youtube.com/watch?v=-VoDge3W1XM

Tym samym, rozważania w temacie problematyki Twojej osoby uważam tutaj za zamkniętą.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: A we wsi gadają...

Post autor: kasiawro »

Koledzy drodzy bardzo proszę Was o zachowanie spokoju!
Zbyszku Ciebie skoro masz trochę czasu poproszę o pogrzebanie w zdjęciach i poszukanie fotek ogarów do płytki (bo czas się zbliża na kolejne wydanie), a Administratora o ogarnięcie od strony technicznej tej płytki aby była dla mnie "od środka" bardziej czytelna.
Przepychanki słowne niczemu dobremu nie będą służyć!!!
Awatar użytkownika
ZbyszekC
Posty: 2056
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 19:40

Re: A we wsi gadają...

Post autor: ZbyszekC »

Kasia, przy całej sympatii dla ciebie i jeszcze paru osób na forum, na dziś nie wyobrazam sobie uczestnictwa w jakielkolwiek akcji ogaromaniaków.
Rasę zawłaszczyła sobie pewna grupa. A ja nie mam ochoty oglądając kundla zachwycać się jak wspaniały ogar z niego byłby. Czy też jest.
I chociaż nie przepadam za kablowaniem pragnę zwrócić uwagę na bardzo obrazowe określenia kolegi ogończyka.

Jeszcze jedna prośba do Sz. Administratora.
Proszę o jasne określenie sposobu dobrowolnej rezygnacji z uczestnictwa w forum ogarkowo. Może być to potrzebne.
"Moim prawdziwym obowiązkiem jest ocalić własne marzenia." - Arthur Schopenhauer
ODPOWIEDZ