ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: SARABANDA »

To wygląda jak jakieś nieporozumienie: brak zdjęć (bo właściciele którzy pilnie chcą psa oddać nie mają czasu ich zrobić- to pytam kto ma te zdjęcia zrobić? ), brak kontaktu - nie mamy numeru telefonu do właścicieli psa ani do osoby ogłaszającej, więc nie można zadzwonić i dopytać, niewiele wiemy dotychczas o psie, za to mamy pretensje i fochy.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: aganowaczek »

Mój kolega ma dużą hodowlę goldenów i berneńczyków. Od dawna mówi, że chciałby ogara - jeździ sporo na wystawy zagranicę i chciałby promować naszą rasę. Ma sporo psów - pytałam jak Nemrod dogaduje się z innymi psami. Chciałabym dać mu kontakt, żeby zadzwonił i sam dopytał się wszystkiego o psie. Prosiłam o nr telefonu. I nic :niewka: . Informacja: : "kontakt przeze mnie" bez podania nr telefonu jest jakby niepoważna. O braku zdjęć nie wspomnę.
:zly2:
Ostatnio zmieniony środa 14 paź 2015, 11:15 przez aganowaczek, łącznie zmieniany 2 razy.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Ewka »

Marta A pisze:
hania pisze:A ja nie mam dobrego charakteru i będę się czepiać.
Ja też nie mam i skomentuję.
Ależ się chłoszczecie :mrgreen:
Nie mogę się jeszcze zdecydować, czy mam dobry, czy zły charakter :roll: choć pewnie bliżej mi do tych ze złym charakterem, bo wydaje mi się, że jeśli się kogoś prosi o pomoc, to trzeba z tym kimś współpracować. I im szybciej ta współpraca zostanie podjęta, tym szybciej pies znajdzie dobry dom.
Czekamy na informacje :dawaj:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

to był ostatni post na tym forum ,nie moje pisanie a fakt ,ze pies potrzebuje domu,pomyślałam ze napisze jeszcze raz ,ale wy nawet w takich sytuacjach potraficie sie czepiać,bo to potraficie przy kazdej okazji najlepiej,trudno nie chce z wami wiecej miec nic doczynienia,jestescie poprostu bardzo niemili i każdego tylko krytykujecie...pies znajdzie dom bez waszego krzykanctwa jakbym miała wiecej informacji to bym napisała wy myślicie ,ze ludzie nie maja nic innego do roboty siedzicie tu i plujecie jadem niektórzy oczywiście wszyscy ogarowicze wiedza kto :evil:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: aganowaczek »

Boże....
Masakra jakaś - dziewczyno, ogarnij się! Zamiast wywrzeszczać i strzelać focha zdobądź informacje o psie, który potrzebuje pomocy. Podstawowe informacje - łącznie z kontaktem do właścicieli. Ktoś kto chciałby ewentualnie adaptować dorosłego psa powinien zdobyć o nim jak najwięcej informacji, żeby podjąć odpowiedzialną decyzję - nie sądzisz?
:zly2:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: sforanemroda »

jezeli ktoś z ludzi jest zainteresowany bezposrednią adopcja psa kontakt ze mną osobisty pod nr tel506793271
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: ania N »

Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale ostatnio prawie każdy wpis kończy się kłótnią. A wpisów coraz mniej - ciekawe dlaczego? :mysl_1:

Przykro to czytać oj przykro. :niewka:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: Ania W »

Ania bez przesady - nie nazwałabym tego kłótnią i na pewno nie jest to jakaś szczególna reguła (ile ostatnich wpisów skończyło się jak to nazwałaś "kłótnią" ? ). Nie wiem po co generalizować :niewka:
Zawsze były etapy ciszy na forum (mało wpisów- też źle, można się doszukiwać drugiego dna) jak i etapy większego zamieszania (też niedobrze, bo "kłótnie"). Myślę, że dorośli ludzie potrafią wymienić poglądy, usłyszeć/przeczytać nawet nie zawsze miłe rzeczy i przejść nad tym do porządku dziennego.

Dlaczego wpisów mniej? Ano dlatego, że dużo osób korzysta z fb, który jest bardzo absorbujący, pochłaniający czas i na którym (z tego co wiem ;)), też nie zawsze ludzie jedzą sobie z dzióbków.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: kasiawro »

ania N pisze:Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale ostatnio prawie każdy wpis kończy się kłótnią. A wpisów coraz mniej - ciekawe dlaczego? :mysl_1:
Aniu myślę, że dość pochopnie to napisałaś, a już na pewno na wyrost. wystarczy tylko popatrzeć na ostatnie wpisy i ni jak to się ma do Twojej opinii... .
ania N pisze: Przykro to czytać oj przykro. :niewka:
Pewnie, że przykro :zgoda: , przykro jest mi (pewnie nie tylko mi) jak ktoś nie lubiący forum(ma prawo nie lubić) prosi o pomoc i przy okazji ocenia forum negatywnie i to z nerwami.
Jak dla mnie to jakieś nieporozumienie :niewka:
Jasne można nie odpowiadać na pytanie, na które się nie zna odpowiedzi, ale wystarczy to napisać, a nie krzyczeć.
Przepraszam, ale moje zdanie jest takie: skoro nie lubię kogoś, mam nerwa na niego, nie proszę go o pomoc. Skoro uważam, że ktoś jest ok, a ja potrzebuję pomocy z pokorą proszę o nią - tyle z mojej strony.
Awatar użytkownika
ergo5218
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 06 sty 2015, 09:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Toruń

Re: ogar pies NEMROD DWÓR Z SZABLAMI

Post autor: ergo5218 »

Ten ogarek ma swoje fotki na FB: https://www.facebook.com/sfora.nemroda?pnref=story

Dla nieposiadających tego wynalazku przekopiowuję zdjęcia:

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ