FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: qzia »

Moje mają ogródek a raczej podwórko i większość, no poza Ajszą ale ona już wiekowa, woli siedzieć na dworze. Nawet Dziki, który chwilowo siedzi u mnie bo Kuba nie może go mieć u Babci uwielbia latać z resztą bandy po dworze. Oczywiście spacery to spacery i są najfajniejsze ale nie demonizujmy. Jak pies posiedzi kilka dni w ogrodzie to mu niczego nie ubędzie. Nawet we własnym o0gródku można z psem poćwiczyć, pobawić się, wyganiać go.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: Ula »

Jak pies posiedzi kilka dni w ogrodzie to mu niczego nie ubędzie. Nawet we własnym o0gródku można z psem poćwiczyć, pobawić się, wyganiać go.
W 100% się zgadzam

my spacerujemy dużo , ale nasz Rozmaryn ogródek tez uwielbia - bo gdzież może spokojnie,szczególnie wieczorem , bez stresu dziurę wykopać :gleba:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: Wilga »

Kasiu, ale napisałaś dla mnie kluczowe zdanie "Nawet we własnym o0gródku można z psem poćwiczyć, pobawić się, wyganiać go." Pies sam na dworze to nie jest rozwiązanie. Kibicujemy Fuksowi, żeby znalazł się jak najfajniejszy dom :)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: qzia »

Wilga pisze:Kasiu, ale napisałaś dla mnie kluczowe zdanie "Nawet we własnym o0gródku można z psem poćwiczyć, pobawić się, wyganiać go." Pies sam na dworze to nie jest rozwiązanie. Kibicujemy Fuksowi, żeby znalazł się jak najfajniejszy dom :)
:mrgreen: :szacun_1: Można też do tego użyć psiego kolegi lub koleżanki :mrgreen: Oczywiście tybetan to nie ogar ale moje uwielbiają być razem. Jak jeden wejdzie do domu to drugi się pcha za nim. Ale jak są oba na dworze to spoko. Mogą i cały dzień siedzieć. Moja charcica jak ma Tolę czyli bassetkę na podwórku to nawet w taką pogodę jak dzisiaj nie chciała wracać do domu. Tak ze 2 godziny się pokotłują i wtedy może już odpoczywać.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: kasiawro »

Qzia ja nie demonizuję, ale wokół mam domki i widzę co się dzieje z tymi psami.
Przykład Rapera naszego, którego zabierałam z domu z ogródkiem i poza tym nie miał wcale kontaktu z otoczeniem.
Oczywiście Twój przypadek jest nieco inny, ponieważ mało kto ma kilkanaście psów w domu i ogrodzie. Zgadzam się wtedy na pewno psy na dworze się nie nudzą :zgoda: .
Moja uwaga była tylko po to, aby mieć świadomość, że czasami pies w bloku ma więcej zajęcia i kontaktu z ludźmi niż pies mający tylko ogród.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: qzia »

kasiawro pisze:Qzia ja nie demonizuję, ale wokół mam domki i widzę co się dzieje z tymi psami.
Przykład Rapera naszego, którego zabierałam z domu z ogródkiem i poza tym nie miał wcale kontaktu z otoczeniem.
Oczywiście Twój przypadek jest nieco inny, ponieważ mało kto ma kilkanaście psów w domu i ogrodzie. Zgadzam się wtedy na pewno psy na dworze się nie nudzą :zgoda: .
Moja uwaga była tylko po to, aby mieć świadomość, że czasami pies w bloku ma więcej zajęcia i kontaktu z ludźmi niż pies mający tylko ogród.
Nie czasami a praktycznie zawsze. :niewka: :niewka: :mrgreen: No chyba, że jest to pies jakiegoś szkoleniowca czy instruktora psiego ;) ;) Samo posiadanie ogródka wymaga nakładów pracy w tym, że ogródku :mrgreen: Czyli na spacerki mniej zostaje.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: kasiawro »

Coś wiadomo, co z psem :mysl_1: ?
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: Angelika »

Wiadomo co z Fuksem? :mysl_1: :niewka: Znalazł nowy kochający dom? ;)
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: Poniatowski Dwór »

Fuksik już od ponad miesiąca w nowym domu... i wszystko OK. :silacz:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: FUKS Czarnoleska Poezja szuka domu

Post autor: BACHMATsforanemroda »

to super :silacz:
Dzięki za informację :szacun_1:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ