Ogłoszenie znalezione na Fb

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: Ania W »

Ewka pisze: czwartek 12 mar 2020, 21:13 Ale mętny potok...
Nie Ewo, nie mętny potok….To dno i dwa metry mułu!
Rzadko używam kategorycznych stwierdzeń, ale tym razem po prostu inaczej nie mogę... Nie łudzę się i nie liczę na refleksję czy opamiętanie- jak widać szans na to nie ma żadnych. Po prostu jestem głęboko przekonana, że takiego wpisu nie można pozostawić bez komentarza.
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 P. Robert szukał domu dla młodszej suki, bo wysterylizowana, ze złamanym ogonem i chorymi oczami, Manga nie była mu do niczego potrzebna.
Od kiedy została od nas zabrana to jest już jej 2-3 dom. Nigdzie nie była dłużej niż tydzień. Hodowca też jej nie zatrzymał. S z k o d a, ż e t e g o n ie z a u w a ż y ł a ś!
Oooo…chyba zaczyna się tworzyć nowa, alternatywna historia. Chociaż nie, w sumie mamy pewne zbieżne fakty : p. Robert szukał domu dla młodszej suki (raczej nie o przydatność chodziło, bo starszej nigdy więcej nie rozmnożył)….a inni dla starej, nieprzydatnej, bo młodsze mogły brylować na wystawach i rodzić. To rzeczywiście fakt godny do z a u w a ż e n i a !
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09Ty powinnaś odpowiedzieć za to co zrobiłaś na Euro Dog Show, a właściwie że nic nie zrobiłaś w tytule promocji rasy. Przesiedziałaś 4 dni schowana za ladą i zasłonięta słonecznikami . Widziałaś jak promowały się inne rasy, inne kluby, przedstawiciele innych krajów.
Dobre! Przy tym fragmencie to się nawet ubawiłam! :D
Jako, że i ja się przez 4 dni (i piąty caluśki wieczór do nocy), również chowałam na stoisku (pewnie za nawłocią, skoro słoneczniki były zajęte, albo za dynią :D) przez 6-7 godzin dziennie podczas, gdy inni lansowali się na ringach, czuję się w obowiązku ustosunkowania się do tego fragmentu.
W związku z tym, że padł tak poważny zarzut, chętnie jako osoba współtworząca owo stoisko, będące taką hańbą dla rasy, chętnie poddam się osądowi. Tylko nie wiem co zasugerować - nie wiem do jakiego organu zgłasza się takie przewinienia.
Gdybym jeszcze kiedykolwiek otrzymała taką propozycję zrzeknę się jej na Waszą korzyść – dam znać możliwie szybko znać, żebyście mogli sobie zaklepać kilka dni urlopu na tę okazję.
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09Cieszy mnie ,że znalazłaś cel w życiu- mierzenie ogarków. Jak zużyje ci się miarka to osobiście kupię ci nową „linijkę”, ołówek i kajecik.
O przepraszam! To mój cel w życiu! To znaczy Kasiawro zaangażowała się w to całą swoją osobą, ale nie wiem czy teraz nie odebrałam Ci tej radości.
Póki co poprzednia miarka służy, ale duńskich nie polecam. Lepsza niemiecka .
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09a dla Ewki - cieszy mnie twój powrót do zdrowia .
Marzena i Czarek….wstyd, po prostu wstyd i nic więcej do dodania.
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 To forum umiera śmiercią naturalną.
Spokojnie, koniec forum wieszczono już dobrych kilka lat temu. Jednak jakoś dycha od tamtego czasu.
W każdym razie zawsze to lepiej, że to będzie śmierć naturalna, a nie eutanazja….
uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: uncja »

kasiawro pisze: środa 11 mar 2020, 22:58 Mam nadzieję, że ktoś z Was poza mną pamięta o Mandze :jezyk_3: .
Nie pytam poprzednich właścicieli ;), bo mają teraz dziwnym trafem chyba więcej czasu i obowiązki związane z miotem już nie są takie straszne jak straszna była Manga :niewka: :cwaniak: .
Minął rok od kiedy Manga niechciana wróciła do swojego rodzinnego domu. Wszystko u niej dobrze, nie ucieka :wow_3: /.../
Nie ucieka??? Niemożliwe!!!! :gleba: Przecież to był jeden z głównych powodów "szukania" Mandze nowego (wiecznego? :mysl_1: ) domu
Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: aniamam »

Aż się nie chce komentować........Zastanawia mnie tylko czy umieszczanie na forum publicznym nazwisk innych osób przez osoby trzecie jest zgodne z prawem????
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: kasiawro »

Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 kasiawro. Kto jak kto, ale Ty powinnaś wiedzieć, że czas założyć nowy wątek.
P. Robert szukał domu dla młodszej suki, bo wysterylizowana, ze złamanym ogonem i chorymi oczami, Manga nie była mu do niczego potrzebna.
Od kiedy została od nas zabrana to jest już jej 2-3 dom. Nigdzie nie była dłużej niż tydzień. Hodowca też jej nie zatrzymał. S z k o d a, ż e t e g o n ie z a u w a ż y ł a ś!
Nie wiem jaki powód jest aby zakładać nowy wątek :zdziw_4:
Manga od początku szukała domu jako nie hodowlana więc nie wiem z czym masz problem? Może z tym złamanym ogonem :mysl_1: bo tego w ogłoszeniu nie było. Jako szczeniak na przeglądzie miała cały.
Bardzo proszę nie pisać historii na nowo, bo piszesz bzdury :zly2: . Jeśli Twoja wyobraźnia jest aż tak ogromna radzę spełniać się w literaturze, najlepiej fantasy :silacz:!

Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 Nie odważyłaś się powiedzieć mi prosto w oczy w Nadarzynie-2019, a stałaś 2-3 metry ode mnie , jakie masz zarzuty lub zastrzeżenia wobec mnie.
Ależ ja wszystko napisałam co miałam Tobie do powiedzenia przed Nadarzynem. Na wystawie byłam w innym celu.
Marzena i Czarek pisze: czwartek 12 mar 2020, 15:09 Idąc za przykładem innych osób również poproszę o usunięcie mojego bloga z tego forum.
Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.

Resztę Twojego wpisu nie dotycząca Mangi zostanie przeniesiona do nowego wątku bo nie jest w temacie.

AniaW też proszę o przeniesienie swojego wpisu nie dotyczącego Mangi do wątku nowo powstałego.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: kasiawro »

Kolejne foty Mangi i Mefista.
Załączniki
IMG_20200319_154532.jpg
IMG_20200319_154532.jpg (90.99 KiB) Przejrzano 2586 razy
IMG_20200319_154545.jpg
IMG_20200319_154545.jpg (106.77 KiB) Przejrzano 2586 razy
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: Ania W »

Pierwsza fotka pod hasłem "Znajdź pięć różnic"...Ja znalazłam trzy : krawacik, "interesik" i jajeczka...no to może w sumie cztery :tia:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: Wilga »

I jeszcze inne wykończenia przednich łapek :). Dobrze im razem jak widać
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: kasiawro »

I Manga ma trochę więcej tłuszczyku ;). Pracują nad zmniejszeniem tej ilości ;).
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: kasiawro »

Manga świątecznie pozdrawiała - tylko mi się zapomniało wkleić foty ;).
Załączniki
manga 1.jpg
manga 1.jpg (51.31 KiB) Przejrzano 1793 razy
mangaa.jpg
mangaa.jpg (130.99 KiB) Przejrzano 1793 razy
Manga.jpg
Manga.jpg (50.62 KiB) Przejrzano 1793 razy
Awatar użytkownika
Czata
Posty: 846
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 07:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogłoszenie znalezione na Fb

Post autor: Czata »

Szczęśliwe zakończenie dzięki dobrym ludziom :D :happy3:
Jagoda z Czatą Nowogary i Poraj z Zadrą-Esterą z Ogarów z Kniei
ODPOWIEDZ