Bemol z Krynickiej Doliny

Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Nie mówię o kimś przypadkowym. Zanim odda się psa to trzeba sprawdzić daną osobę. Bez względu czy znalazło się ją na forum, facebooku czy na ulicy.
Ale dobrze, życzę powodzenia. Trzymam kciuki, alby psiak był szczęśliwy.
Sugerowałabym może kastrację przed oddaniem. Żeby nie wpadł w czyjeś nieodpowiednie ręce. :niewka:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
karmi
Posty: 10
Rejestracja: środa 05 sie 2015, 12:54

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: karmi »

Rozumiem. Dziękuje.
Załączniki
A3C76D20-E3CF-4B8B-93B2-948CA57368F6.jpeg
A3C76D20-E3CF-4B8B-93B2-948CA57368F6.jpeg (101 KiB) Przejrzano 1217 razy
Karmelkowo pozdrawiamy
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Eni »

Na fanapage Fundacji Człowiek dla Zwierząt pojawiło się ogłoszenie o Bemolu szukającym domu z informacją, że ma czas do końca czerwca...
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Ania W »

Czy hodowca wie o tej sytuacji?
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Eni »

Ania W pisze: piątek 07 cze 2019, 08:10 Czy hodowca wie o tej sytuacji?
Nie wiem. Pies jest na OLXie ogłaszany (gdzie hodowca ogłasza swoje mioty) i na Facebooku, gdzie hodowla ma fanpage. Ale czy Pani właścicielka, która tak usilnie szuka mu domu, poinformowała osobiście i czy dostała jakąkolwiek odpowiedź, to nie wiem...
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Ania W »

Pytam, bo właśnie na fb widziałam ogłoszenie o szczeniakach a nie widziałam info o tym psie, więc nie wiem czy hodowca jest świadomy.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Eni »

Ania W pisze: piątek 07 cze 2019, 10:45 Pytam, bo właśnie na fb widziałam ogłoszenie o szczeniakach a nie widziałam info o tym psie, więc nie wiem czy hodowca jest świadomy.
Nie znam ani hodowcy ani właścicielki psa i nie mam z nimi kontaktu. Ale wrzuciłam komentarz z ogłoszeniem psa na fanapage hodowli. Może się hodowca zainteresuje...
Chociaż patrząc na reakcję na choroby szczeniąt z miotów i powtarzanie kryć, to nie mam wielkich nadziei...
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Ania W »

Ale ja nie oczekuję odpowiedzi od Ciebie - na fb nie zapytam, więc pytam tutaj, bo właścicielka była zalogowana i mam nadzieję zagląda a może zwyczajnie nie pomyślała, żeby jeszcze hodowcy dać znać.
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: WOJAN OGARUSY »

karmi pisze: piątek 19 kwie 2019, 12:47 Dzień dobry,

jestem właścicielką prawie 4 letniego Karmela (Bemol z Krynickiej Doliny) i niestety muszę poszukać mu innego domu. Poinformowałam już hodowcę i szukam jak tylko mogę. Dlatego postanowiłam napisać również na forum. Karmel jest dorosłym i dużym psem, wychowany na podwórku, ma budę i kojec, ale też przebywa w domu (zwłaszcza w nocy).
Niestety sytuacja zmusiła mnie do opuszczenia mojego podwórka i nie mogę zabrać psa takiego dużego do mieszania w bloku.

Dlatego jeśli ktoś mógłby przyjąć Karmela do siebie, ale pomóc mi szukać dla niego domu to proszę o kontakt. Zapewniam pokrycie wszelkich kosztów.

Magda
512 704 715

zdaje się że hodowca wie.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Bemol z Krynickiej Doliny

Post autor: Eni »

WOJAN OGARUSY pisze: piątek 07 cze 2019, 15:14
karmi pisze: piątek 19 kwie 2019, 12:47 Dzień dobry,

jestem właścicielką prawie 4 letniego Karmela (Bemol z Krynickiej Doliny) i niestety muszę poszukać mu innego domu. Poinformowałam już hodowcę i szukam jak tylko mogę. Dlatego postanowiłam napisać również na forum. Karmel jest dorosłym i dużym psem, wychowany na podwórku, ma budę i kojec, ale też przebywa w domu (zwłaszcza w nocy).
Niestety sytuacja zmusiła mnie do opuszczenia mojego podwórka i nie mogę zabrać psa takiego dużego do mieszania w bloku.

Dlatego jeśli ktoś mógłby przyjąć Karmela do siebie, ale pomóc mi szukać dla niego domu to proszę o kontakt. Zapewniam pokrycie wszelkich kosztów.

Magda
512 704 715

zdaje się że hodowca wie.
Patrz, tak mi się zdawało, że czytałam,że hodowca wie, ale wczoraj nie mogłam w tekście znaleźć... A tu jak wół napisane było...
Nic to, szkoda,że nawet nie udostępnił postu na swojej stronie...
ODPOWIEDZ