Ogar okolice Krościenka - PILNE

uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: uncja »

kasiawro pisze:
Ula pisze: A co do polowania na koty to naszemu tez się często ten tryb włącza :niewka:
Naszemu się wcale nie wyłącza :zly1: .
...bo od młodego sobaka z kotami obcować powinna,
co by szacunku przed ostrym pazurem nabrać,
i z trwogą w sercu do onych podchodzić... :idea:


Wielki szacun dla wszystkich zaangażowanych w znalezienie Dunajowi nowego domu :brawo_1:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: Ewka »

Przelew 200 zł zrobiony. :hi_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: Ania W »

Dziękuję bardzo! :)
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: ania N »

Co do kotów trzeba być dobrej myśli. Nam przyzwyczajenie trzech psów do nowego kota zajęło ponad rok ( było bardzo źle), a teraz razem śpią na kanapie. Grunt to się nie poddawać a na wszystko trzeba trochę czasu. ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: kasiawro »

Jakieś wieści mamy jak mu tam :mysl_1: ?
ania N pisze: Nam przyzwyczajenie trzech psów do nowego kota zajęło ponad rok ( było bardzo źle)
Muszę kiedyś tą opowieść usłyszeć :).
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: Ania W »

Niestety na razie nie wygląda to dobrze. Gonienie kotów okazało się być problemem, z którym trudno sobie poradzić.
Obecnie "skrócony" do Dunaja Dunajec niestety nie daje się przekonać. Może gdyby w domu był jeden kot...ale jest 5. Ma jeszcze sprawie przyjrzeć się behawiorysta, ale wszystko wskazuje na to, że Dunaj powinien jednak docelowo znaleźć się w domu bez kotów. Trochę pod znakiem zapytania jest obecność innych psów. W przypadku jamników Pani Alicji i w hoteliku nie sygnalizowano problemów z innymi psami, ale tutaj wydaje się zazdrosny o bernenkę, z tym, że nie do końca wiem czym się to objawia. Być może w innym zestawie mógłby funkcjonować, ale pewien margines niepewności się pojawił.
W domu czysty, nie wiem jak z zostawaniem na dłuższą metę.
Pcha się na łóżka ;)
Dość duża pasja - widać, że chętnie by za sarenką czy innym zwierzątkiem pogonił. O sarenkach mówił już opiekun w hotelu.
Poza tym jest fajnym, miłym psem , który budzi dużo sympatii ale na pewno potrzebuje też dużo pracy.
Jakbyście mogli się wstępnie rozglądać...
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: SARABANDA »

Hm, ja mam wypisz wymaluj trzy takie same, jednym słowem wspaniałe psy rodzinne.
Chyba będą potrzebne ogłoszenia.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: Ania W »

Czekam na ostateczną decyzję...ale wydaje mi się, że przedłużanie tego stanu też nie będzie nikomu służyło.
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: Ula »

Będąc w niedzielę w Lesznie spotkałam bardzo sympatycznych ludzi , którzy podeszli do mnie , widząc ogara w moich rękach i zadali pytanie "czy trudno wypracować posłuszeństwo u ogara ?" I od słowa do słowa okazało się , ze to obecni Właściciele Dunaja- ogara ,niegdyś błąkającego się w Krościenku .
Dunaj mieszka w Lesznie , trochę spokorniał, ale jeszcze ma problem z tolerancją kotów - tym razem tylko obcych - te domowe mieszkające z nim już toleruje no i startuje jeszcze do innych psów :niewka:
Dunaj , dzięki behawioryście , zrobił bardzo duży postęp. :silacz: W domu - oaza spokoju , na zewnątrz jeszcze diabełek:)- węszy , tropi i czasami daje drapaka . Czyli prawdziwy ogar :mrgreen:
Ale Właściciele są bardzo cierpliwi , rozsądni .Nieustannie z nim pracują i poświęcają bardzo dużo czasu :szacun_1: :szacun_1: A co ważne nie poddają się !!!! :silacz: :szacun_1:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Ogar okolice Krościenka - PILNE

Post autor: Wilga »

Jak to dobrze przeczytać dobre wiadomości, znaczy, że mimo początkowych przeszkód został w domu, który go adoptował. Wszystkiego dobrego Dunaju!
ODPOWIEDZ