Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Awatar użytkownika
dor
Posty: 463
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 21:17

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: dor »

kociaki wyglądają super :happy3: a o Meleksie to już chyba hania albo AniaRe pisała, że nie jest Melanią :mysl_1:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: irie »

Kociaki faktycznie nie do poznania :silacz:
:szacun_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: miszakai »

Aniu,
Mam pytanie: czy czasem takie bazarki czy licytacje mogłabym zainicjować z deklaracją przekazania 100% kwoty na rzecz Fundacji? Oczywiście po torcie i haftach kerovynn7 jak zaczełam myśleć coby tu na tagsale wystawić to przyszły mi go głowy:- młynek do kawy, solarium do twarzy itp. :) , które stoją i się kurzą u nas ale mam też swój dorobek rękodzielniczy; oczywiście z innej planety :tia: ale może któś się skusi? Wkleję niedługo.

I pytanie z ciekawości: przy wystawianiu np. na Allegro można zadeklarowac np. połowę z ceny na rzecz jakiegoś podmiotu? Pod kątem formalnym pytam...Wchodzicie w takie umowy?
Obrazek
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: kerovynn7 »

Ania W pisze:Lale prawie jak malowane ! :brawo_1:
Miszakai ja wszystko jutro napiszę - dzisiaj troszkę wymiękam z różnych powodów :roll:
napisz, też jestem zainteresowana :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: Ania W »

miszakai pisze:Aniu,
Mam pytanie: czy czasem takie bazarki czy licytacje mogłabym zainicjować z deklaracją przekazania 100% kwoty na rzecz Fundacji? Oczywiście po torcie i haftach kerovynn7 jak zaczełam myśleć coby tu na tagsale wystawić to przyszły mi go głowy:- młynek do kawy, solarium do twarzy itp. :) , które stoją i się kurzą u nas
Bardzo dziękuję za pamięć :szacun_1:
Myślę, że skoro są chętni i do wspierania i funduszu ogarkowego i konta fundacji to powinniśmy coś wykombinować i stworzyć wątek bazarkowy. Tylko myślę, że trzeba napisać regulamin - jak to ma działać, jak rozliczać itp. Żeby się nie zrobiła wolna amerykanka ;)
miszakai pisze:ale mam też swój dorobek rękodzielniczy; oczywiście z innej planety :tia: ale może któś się skusi? Wkleję niedługo.
Jako że dorobek już się wkleił to mam pytanie....A zwierzaków jakiś byś tą techniką nie zrobiła?
To może być ciekawe wyzwanie ;)
miszakai pisze:I pytanie z ciekawości: przy wystawianiu np. na Allegro można zadeklarowac np. połowę z ceny na rzecz jakiegoś podmiotu? Pod kątem formalnym pytam...Wchodzicie w takie umowy?
Myślę, że można...wydaje mi się że były takie przypadki aukcji na rzecz dogo...inna sprawa, że nie wiem jak to można jest widziane na allegro ( zawsze istnieje ryzyko że ktoś się podszywa, żeby towar lepiej zszedł ;) ). Moim rozwiązaniem mogłaby być sytacja gdybyśmy linka do takich aukcji wstawiały na stronę a osoba wystawiająca zamieszczała w aukcji info że potwierdzenie na stronie fundacji.

Jako fundacja mamy też konto allegro ale przyznam szczerze, że ja tego nie ogarniam i ogarniać nie dam rady...


Przy okazji zdam krótki raport z tego co u nas :
- Hala - husky po sterylizacji - qzia dzielnie sama załatwiła tę sprawę. Suka właściwie gotowa do adocji
- Mufka, która wróciła do nas z adopcji z powodu wyjazdu właścicieli znalazła nowy dom i na razie (tfu tfu) wieści są bardzo obiecujące.
- na dom czeka nadal czarna koteczka u qzi
- Melexa czeka najprawdopodobniej operacja usunięcia oka i powoli się do niej przymierzamy....
- Śliczna szara mała kotka z budowy najprawdopodobniej nie żyje. Podobno miała problemy ze zdrowiem (nie chciała jeść, była osowiała)...Zniknęła :(
- dzisiaj zabrałam burką kotkę z budowy do weta bo ochrona (chyba nauczona doświadczeniem z szarą) zgłosiła że jest osowiała i też nie bardzo chce jeść. Została na noc w klinice. W sumie okazała się bardzo spokojną, miłą kotką. O dziwo chętnie zjadła...ale to był royal a nie whiskas ;)
Dostała kroplówkę, leki...Mam nadzieję że będzie dobrze...
- w planach mamy wyłapanie pozostałych kotów i przynajmniej wizytę z nimi u weta (sterylka, odrobaczeni...) Akcja będzie chyba pod hasłem " Klatka-łapka" ;)
- pomagamy w szukaniu domów dla 5 kotów, które wiodły sobie spokojne życie...do czasu śmierci ich opiekunki. Smutna historia - wrzucę w wątek koci.
- mamy informację o dwóch małych suczkach na działkach-jedna około roku, druga około 3 lat...Kombinujemy gdzie by tu je wziąć :roll:


NIESTETY JUŻ WIEM, ŻE W TYM ROKU NIE BĘDZIE KALENDARZY.
PRZYKRO MI BARDZO, BO JAKBY NIE PATRZEĆ TO JUŻ TROCHĘ TRADYCJA (CHYBA Z 5 LAT) I MI TEŻ OSOBIŚCIE BĘDZIE BARDZO BRAKOWAŁO TAKIEGO KALENDARZA I W PRACY I W DOMU NA ŚCIANIE...ALE NIE DAM RADY. WSZYSTKO TAK SIĘ POKOMPLIKOWAŁO, ŻE NIE MAM ANI OSOBY, KTÓRA BY TO ZŁOŻYŁA DO DRUKU ANI DRUKARNI :(
W PRZYSZŁYM ROKU MOŻE UDA SIĘ TO WCZEŚNIEJ OGARNĄĆ I OBĘDZIE SIĘ BEZ NIESPODZIANEK....
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: kerovynn7 »

A bazarki można by wystawić już ? Na fundusz już się coś licytuje, a dla Fundacji kończę robić "coś" - wieczorem lub jutro mogłabym wystawić...
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: Ania W »

kerovynn7 pisze:A bazarki można by wystawić już ?
UWażam że wszelkie bazarki powinny być wystawiane po ustaleniu zasad obowiązujących wszystkich żeby uniknąć potem niejasności a tam gdzie są pieniądze niestety często się one pojawiają . Ja dopiero na początku tygodnia będę mogła jakiś regulamin sklecić bo w weekend jestem bardzo z doskoku.
Licytację która ma miejsce potraktujmy jako licytację próbną ;)


Dziękuję ;) :szacun_1:
Awatar użytkownika
kerovynn7
Posty: 370
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 11:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: kerovynn7 »

Ok - to nie będę się pchać przed orkiestrę i odłożę to "coś" na półkę, niech poczeka :)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: qzia »

Ja tylko chciałam wyjaśnić sprawę husky. Żeby nie było, że to ja sama ją wysterylizowałam, bo tak to zabrzmiało z AniW opisu :wow_3: Zrobił to mój wet. :mrgreen: Sunia czuje się dobrze. Po zabiegu przenieśliśmy ją do domu do Kuby pokoju, żeby w kojcu nie marzła. Jest ogromną spryciarą. Mam 13 psów i żaden nie umie otwierać drzwi. Hala (jak ją nazywamy) robi to tak świetnie, że powyjmowaliśmy klamki z drzwi, a dom zamykam na klucz, jak ona biega po podwórku. Może stanąć w konkury z naszym kotem Erwinem - mistrzem otwierania wszystkiego, co można otworzyć. Myślę, że pod koniec tygodnia będzie gotowa do adopcji.
Pozdrawiam Kasia
bea100

Re: Fundacja JAK PIES Z KOTEM

Post autor: bea100 »

Dziewczyny kochane: z mojego bazarku płytowego powinny wejść na konto Fundacji takie wpłaty ( z dopiskiem nick z forum+operacja Melek):
30zł Ewka (wpłacone 09-12-2011), 30zł Leszek (wpłacone 06-12-2011), 30zł Nulka (wpłacone 06-12-2011), 30zł Elap (wpłacone w Polsce 07-12-2011), 30zł Kasiaaniołek (wpłacone 7-12-2011)=150zł :happy3: .
Proszę o potwierdzenie wpłat, wtedy zamknę bazarek. Dzięki :P
ODPOWIEDZ