KALENDARZ IMPREZ KYNOLOGICZNYCH NA 2011 ROK

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Konkursy tropowców 2011 - plan PZŁ

Post autor: qzia »

Super. A czy na śniegu warto ćwiczyć. Moja bassetka skończyła już 7 miesięcy i mam w planie w tym sezonie zaprezentować ją na konkursach. Myślisz, że lepiej poczekać na odwilż czy już zacząć? Jak była mniejsza to się trochę bawiliśmy w domu w szukanie, ale po farbie jeszcze nie chodziła.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Artur OP+GPiGB
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:03
Gadu-Gadu: 1459703
Kontakt:

Re: Konkursy tropowców 2011 - plan PZŁ

Post autor: Artur OP+GPiGB »

qzia
Kasiu, gadać można długi i...
teraz na śniegu to dla młodego psa zabawa na ścieżce bo: śnieg super izoluje inne zapachy od runa, ale prawdziwa zabawa to dopiero na zielonym, później na zielonym i mokrym, a następnie na podmokłym i/lub jeżynach etc.
jak co to dzwoń na CITO mam właśnie skórę z dzika, przygotuję włóczkę na lesie tam gdzie są gdzieniegdzie czarne plany. Sprawdzimy czy w ogóle ma zapał do pracy.
_________________
Ogar Polski, Gończy Polski, Gończy Berneński
http://www.goncze.com.pl/

+++

Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością :-)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Konkursy tropowców 2011 - plan PZŁ

Post autor: Agata »

qzia pisze:zakupy w Debem robilam :mrgreen:
A co za sklep my mamy, żeby do niego jeździć na zakupy...? :zdziw_5:
Chyba tylko zielarski mi do głowy przychodzi :mysl_1:

Artur OP+GPiGB, kiedyś muszę się z Tobą na taką ścieżkę umówić :silacz:
Awatar użytkownika
Artur OP+GPiGB
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:03
Gadu-Gadu: 1459703
Kontakt:

Re: Konkursy tropowców 2011 - plan PZŁ

Post autor: Artur OP+GPiGB »

qzia włóczka zrobiona na lesie sosnowym. Śniegu mało, gdzieniegdzie czarno na początek dla psa który nie pracował jak znalazł. Ja tak czy siak jadę popołudniu sarny i jelenie tam dokarmić. A jak nie to się lisy i jenoty ucieszą.

Agata bierz małego ja wezmę Zuzę. A Pestka dostanie w nagrodę TAJa, lub sam dam jemu nagrodę :happy3:
_________________
Ogar Polski, Gończy Polski, Gończy Berneński
http://www.goncze.com.pl/

+++

Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością :-)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Konkursy tropowców 2011 - plan PZŁ

Post autor: Agata »

Artur OP+GPiGB pisze:Agata bierz małego ja wezmę Zuzę. A Pestka dostanie w nagrodę TAJa, lub sam dam jemu nagrodę :happy3:
Za 10 dni mały ma operację, do tego czasu muszę na niego chuchać i dmuchać, bo nawet jak będzie miał katar, to go nie przyjmą na oddział, a ma tak silne leki zabezpieczające przez zakażeniem, że wolałabym, żeby ta operacja się odbyła...
Ale za jakiś czas bardzo chętnie :)
Awatar użytkownika
Artur OP+GPiGB
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 11 maja 2010, 14:03
Gadu-Gadu: 1459703
Kontakt:

Re: Konkursy tropowców 2011 - plan PZŁ

Post autor: Artur OP+GPiGB »

Agata pisze:
Artur OP+GPiGB pisze:Agata bierz małego ja wezmę Zuzę. A Pestka dostanie w nagrodę TAJa, lub sam dam jemu nagrodę :happy3:
Za 10 dni mały ma operację, do tego czasu muszę na niego chuchać i dmuchać, bo nawet jak będzie miał katar, to go nie przyjmą na oddział, a ma tak silne leki zabezpieczające przez zakażeniem, że wolałabym, żeby ta operacja się odbyła...
Ale za jakiś czas bardzo chętnie :)
zapomniałem, kurcze - trzymamy kciuki.
jak mały dojdzie do siebie z nerką to niech do dr. cioci Anity na rekonwalescencję jak w dym.
Zuza go pomęczy aby nie myślał, że życie jest takie łatwe
a my psy do lasu na farbę weźmiemy
_________________
Ogar Polski, Gończy Polski, Gończy Berneński
http://www.goncze.com.pl/

+++

Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością :-)
Awatar użytkownika
Liszka
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 19 sty 2010, 20:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warmia

Re: KALENDARZ IMPREZ KYNOLOGICZNYCH NA 2011 ROK

Post autor: Liszka »

Ktoś z forumowiczów wybiera się na konkurs do Orzechowa, albo wie czy są zgłoszone ogary? Chciałbym zobaczyć jak pracują.
aneta

Re: KALENDARZ IMPREZ KYNOLOGICZNYCH NA 2011 ROK

Post autor: aneta »

Z tego co mi wiadomo to ogarów nie będzie. Smyka nie zgłaszamy bo mocno plany rodzinne musieliśmy zmienić, nawet pokibicować innym nie pojedziemy :placzek:
ODPOWIEDZ