Gotowanie w mikrofali

Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: aganowaczek »

qzia pisze:No i widzisz Aga Dowiedziałaś się co jest niedobre, paskudne i do niczego z mikrofali
No właśnie :gleba: :gleba: :gleba:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: qzia »

panbazyl pisze:oj, bo mikrofala to urządzenie w miarę bezpieczne do tego aby dzieci sobie podgrzały jakieś żarcie. I na tym koniec :jezyk_3:

a że w różnych sprzętach da się zrobić różne dziwne rzeczy to wiem z autopsji jak miałam do dyspozycji ryż i przelewowy expres do kawy i prąd i nic więcej. Ryż się ugotował, expres przeżył :happy3: i ja też mam się dobrze.
Polak potrafi. Myśmy kiedyś w chwili desperacji grzańca w czajniku elektrycznym podgrzewali i żyjemy mimo wypitej sporej ilości kamienia z grzałki. :niewka:
Ja tam wolę niektóre dania podgrzane w mikrofali szybko i bez zmywania, niż w tłuszczu na patelni. :jezyk:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: aganowaczek »

O to to :silacz:
Parówki z serem - 2 minuty, zupka dziecka - 30 sekund, podgrzanie indyka czy inną padlinę - 3 minuty. Super urządzenie :piwko:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: panbazyl »

ale jak i tak swojej mikrofali bym nie oddała. Jest rewelacyjnym podgrzewaczem.

(a do smażenia bez soli i tłuszczu mam taką odjechaną patelnię - rewelka! zero soli i tłuszczu do mięsiwa a smakuje jakby było solone). Ale takie smażenie nie trwa minutę czy dwie tylko sporo więcej....
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Grot
Posty: 438
Rejestracja: niedziela 09 wrz 2012, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyskowice/ Zabrze

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: Grot »

panbazyl pisze: (a do smażenia bez soli i tłuszczu mam taką odjechaną patelnię - rewelka! zero soli i tłuszczu do mięsiwa a smakuje jakby było solone).
:dawaj:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: miszakai »

panbazyl pisze:zero soli i tłuszczu do mięsiwa a smakuje jakby było solone
Może patelnia niedomyta? :) :jezyk:
Obrazek
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: nulka »

aganowaczek pisze:
qzia pisze:No i widzisz Aga Dowiedziałaś się co jest niedobre, paskudne i do niczego z mikrofali
No właśnie :gleba: :gleba: :gleba:

Dziewczyny spokojnie :mrgreen: jak Ty mówisz Aga co nas nie zabije to nas wzmocni :mrgreen:
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Gotowanie w mikrofali

Post autor: panbazyl »

miszakai pisze:
panbazyl pisze:zero soli i tłuszczu do mięsiwa a smakuje jakby było solone
Może patelnia niedomyta? :) :jezyk:
eee - spox, mam brygadę która dokładnie dba o czystość patelni i takich tam cudaków. I nie tylko (jeden taki types ostatnio pożarł mi 400 gram czekolady prawdziwej szwajcarskiej, stół dokładnie przy tym oczyścił).
Jak się w końcu zbiorę w sobie to zrobię zdjęcie tej super patelni (dostalam ją w prezencie od mamy).
A tych co w pobliżu mieszkają/przejeżdżają albo chcą nas odwiedzić i wspólnie pojechać na wystawę to z chęcią czymś z patelni poczęstuję.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ