lipcowy miot Waćpanna Leśna Inspiracja / Ondraszek z Gończaków

mgor
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 20 mar 2018, 15:06

lipcowy miot Waćpanna Leśna Inspiracja / Ondraszek z Gończaków

Post autor: mgor »

Już niebawem :marzyc:

Około 27 lipca przyjdą na świat szczeniaki ze skojarzenia:

Waćpanna Leśna Inspiracja i Ondraszek z Gończaków

:)

m.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: lipcowy miot Waćpanna Leśna Inspiracja / Ondraszek z Gończaków

Post autor: kasiawro »

Brawo Ondraszku to odpoczywaj przez ten czas bo drugą połowę wakacji będziesz spędzał na wychowywaniu ;). Wreszcie ktoś zauważył, szkoda byłoby takiego psa aby nie pozostawił potomstwa :brawo_1: !!!
Litwor u każdego z rodziców z każdej strony :mysl_1: , mam nadzieję że pochwalisz się potomstwem bo ciekawa jestem :mysl_1: .
Fajnie, że Harfa i Fantazja będą wspólnie, to bardzo ładne sunie :).
Powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: lipcowy miot Waćpanna Leśna Inspiracja / Ondraszek z Gończaków

Post autor: Eni »

Ciekawe, czy jeśli cokolwiek będzie dolegało tym pieskom, to wlaściciele, tak jak ja, usłyszą, że są sobie winni, bo wybrali najbardziej zinbredowany miot roku...

Ten miot będzie z inbredem prawie 20 dla 6ciu pokoleń. Nawet większy niż u mojej suki... Gdy FCI zaleca max 10 dla ras rzadkich... Ale przecież tego kupujący wiedzieć nie musi...

Dwa piękne psy o pięknych rodowodach, tylko w tych rodowodach te same geny praktycznie...
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: lipcowy miot Waćpanna Leśna Inspiracja / Ondraszek z Gończaków

Post autor: qzia »

Eni pisze: wtorek 21 lip 2020, 01:05 Ciekawe, czy jeśli cokolwiek będzie dolegało tym pieskom, to wlaściciele, tak jak ja, usłyszą, że są sobie winni, bo wybrali najbardziej zinbredowany miot roku...

Ten miot będzie z inbredem prawie 20 dla 6ciu pokoleń. Nawet większy niż u mojej suki... Gdy FCI zaleca max 10 dla ras rzadkich... Ale przecież tego kupujący wiedzieć nie musi...

Dwa piękne psy o pięknych rodowodach, tylko w tych rodowodach te same geny praktycznie...
Jak to się mówi: Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Czas pokaże. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. :piwko: :silacz:
ODPOWIEDZ