Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: Rudolf »

trochę nie na temat teraz napiszę :)
Patrzę na zdjęcie Raty i stwierdzam, że Rudolf jest prawie kropka w kropkę jak ona :)
Marta & Rudolf

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: Ania W »

Mam nadzieję, że go kiedyś zaprezentujecie na wystawach...byłoby super ;)
No i może w przyszłym roku na klubówce Jaśminowa Ulica wystartowałabym w hodowlanych konkurencjach...
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Kolejne "ogórkowe zbiory" będą :happy3: Ależ obrodziło :D Oby tak dalej :) Czekam z niecierpliwościa na kolejne zdjęcia kluseczek. :)
Ania W pisze:Mam nadzieję, że go kiedyś zaprezentujecie na wystawach...byłoby super ;)
Im więcej ogarków tyb bardziej SUPER !!! :happy3:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 19 mar 2009, 12:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: Puzon »

no gartuluje w koncu Witek sie odwarzyl kryc rate po raz drugi

Aniu geny pojda dalej w swiat ja oficjalnide juz moge sie przyznac ze Jota z Jasminowej Ulicy przeszla testy i ma przeglad hodowlany. Po porodzie wymyslimy przydomek i zarejestrujemy w zwiazku , popracujemy nad uzytkowscia i nad wystawami jeszcze, moze dokonczymy czampionat pl. Ojcem szczeniat bedzie Bohun Poszly w Las ma przeglad i testy. Brakuje mi piecztaek reproduktor i suka hodowlana ale pojade to zalatwic po wystawie krakowskiej jak uzykam brakujaca ocene, to tylko formalnosc. Z duma w koncu powiem za rok na wiosne ogary w malopolsce. Najbardziej dumna tu bedzie Bea
Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 19 mar 2009, 12:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: Puzon »

jak bedzie zlot Jasminowej Ulicy to ja pojade o ile teraz ciaza Joty nam nie popsuje planow :)
diamantina
Posty: 399
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 16:42

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: diamantina »

Puzon pisze:no gartuluje w koncu Witek sie odwarzyl kryc rate po raz drugi

Aniu geny pojda dalej w swiat ja oficjalnide juz moge sie przyznac ze Jota z Jasminowej Ulicy przeszla testy i ma przeglad hodowlany. Po porodzie wymyslimy przydomek i zarejestrujemy w zwiazku , popracujemy nad uzytkowscia i nad wystawami jeszcze, moze dokonczymy czampionat pl. Ojcem szczeniat bedzie Bohun Poszly w Las ma przeglad i testy. Brakuje mi piecztaek reproduktor i suka hodowlana ale pojade to zalatwic po wystawie krakowskiej jak uzykam brakujaca ocene, to tylko formalnosc. Z duma w koncu powiem za rok na wiosne ogary w malopolsce. Najbardziej dumna tu bedzie Bea
A o jakim porodzie mowa? Ludzia czy Joty?
Bo jeśli Joty, to proponuję przydomek zarejestrować przed porodem, a nawet przed kryciem jeszcze, bo na akceptację przydomka trochę się jednak czeka.. :]
bea100

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: bea100 »

Puzon pisze:...Z duma w koncu powiem za rok na wiosne ogary w malopolsce. Najbardziej dumna tu bedzie Bea
Oj tak tak tak :happy3: Bohuś to fajny ogarek i chciałabym by to co wspaniałe przekazał dalej :marzyc:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: Ania W »

Puzon pisze:no gartuluje w koncu Witek sie odwarzyl kryc rate po raz drugi
O ile mogę się wypowiadać w jego imieniu to myślę, że to raczej efekt rozwagi niż odwagi.;)
Dwa lata temu były dwa mioty jeden po drugim w tej hodowli, co jest dość dużym obciążeniem dla hodowcy, nawet jeżeli ma się super warunki, w zeszłym roku miot miała Łowna (po starszeństwie ;) ) no i w tym przyszedł czas na Ratkę :)
W sumie to 4 miot na Jaśminowej Ulicy więc czas najwyższy na reprezentację na hodowlanych ;)

O planach hodowlanych wobec Joty wiem i bardzo się cieszę, że prawie wszystkie formalności już spełnione. Z pewnością będę śledziła losy jej dzieciaków :)
diamantina pisze: A o jakim porodzie mowa? Ludzia czy Joty?
Bo jeśli Joty, to proponuję przydomek zarejestrować przed porodem, a nawet przed kryciem jeszcze, bo na akceptację przydomka trochę się jednak czeka.. :]
Gwarantuję, że gdyby chodziło o Joty to przydomek byłby już znany ;)
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: carmen »

Rudolf o Ty niedobra! odrzucilaś moje zaproszenie na naszej-klasie ;)

a tak poza tym to pozdrawiam Jaśminową Ulicę!!! :)
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
bea100

Re: Szczeniaki w hodowli " Z Jaśminowej Ulicy"- koniec maja 2009

Post autor: bea100 »

Jak maluchy?
Czy znane są już ich imiona?
ODPOWIEDZ