Dzień dobry!

karrror
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 lut 2019, 12:43

Dzień dobry!

Post autor: karrror »

Od pewnego czasu śledzę forum i nadszedł moment kiedy warto byłoby się przywitać!

Mój ogar to Juma z Ogarów z Kniei (ojciec Amir z Krynickiej Doliny, matka Afera z Odrzańskiej Dąbrowy) urodzona 30.08.2018.
Pojawiła się u nas 17 Listopada i od tamtej pory uczy się bardzo szybko domu i okolicy.
W domu jest spokojna, zrównoważona i cierpliwa:)

pozdrawiamy serdecznie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
MartaW
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 15 maja 2018, 10:08

Re: Dzień dobry!

Post autor: MartaW »

Wspaniała! Witamy :hi_1:
Marta & Rosa
(Runa z Sarmackiej Tradycji)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dzień dobry!

Post autor: kasiawro »

Witamy żabę i jej opiekunów!!!
Gdzie macie tą swoją okolice?
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Dzień dobry!

Post autor: Eni »

karrror pisze: niedziela 10 lut 2019, 13:18 Od pewnego czasu śledzę forum i nadszedł moment kiedy warto byłoby się przywitać!

Mój ogar to Juma z Ogarów z Kniei (ojciec Amir z Krynickiej Doliny, matka Afera z Odrzańskiej Dąbrowy) urodzona 30.08.2018.
Czy pies się nie nazywa czasem Juma Ogary z Kniei, a nie "z Ogarów z Kniei"? Bo to mimo wszystko różnica, jak litery w nazwisku i warto znać przydomek swojego psa, szczególnie, gdy się nim szczyci (bo jednak takiego, a nie innego psa zawdzięczacie wysiłkom hodowcy, który wybrał rodziców, przydomek i imię psu nadał).

A poza tym, to w bazie chyba nie ma tego miotu albo został wpisany jako "Ogary z Puszczy". Dlatego warto wyjaśnić, pieska do bazy dodać, będzie co podziwiać :D
karrror
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 lut 2019, 12:43

Re: Dzień dobry!

Post autor: karrror »

Eni pisze: niedziela 10 lut 2019, 16:52
karrror pisze: niedziela 10 lut 2019, 13:18 Od pewnego czasu śledzę forum i nadszedł moment kiedy warto byłoby się przywitać!

Mój ogar to Juma z Ogarów z Kniei (ojciec Amir z Krynickiej Doliny, matka Afera z Odrzańskiej Dąbrowy) urodzona 30.08.2018.
Czy pies się nie nazywa czasem Juma Ogary z Kniei, a nie "z Ogarów z Kniei"? Bo to mimo wszystko różnica, jak litery w nazwisku i warto znać przydomek swojego psa, szczególnie, gdy się nim szczyci (bo jednak takiego, a nie innego psa zawdzięczacie wysiłkom hodowcy, który wybrał rodziców, przydomek i imię psu nadał).

A poza tym, to w bazie chyba nie ma tego miotu albo został wpisany jako "Ogary z Puszczy". Dlatego warto wyjaśnić, pieska do bazy dodać, będzie co podziwiać :D
Już prostuję:)
Piesek w metryce był nazwany jako Alma Ogary z Kniei (niestety nie reagował na to imię stąd zmiana).
Nie jestem, aż tak w temacie hodowli więc dziękuję za zwrócenie uwagi.
karrror
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 lut 2019, 12:43

Re: Dzień dobry!

Post autor: karrror »

kasiawro pisze: niedziela 10 lut 2019, 16:38 Witamy żabę i jej opiekunów!!!
Gdzie macie tą swoją okolice?
Będzin
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Dzień dobry!

Post autor: Eni »

karrror pisze: niedziela 10 lut 2019, 18:21
Już prostuję:)
Piesek w metryce był nazwany jako Alma Ogary z Kniei (niestety nie reagował na to imię stąd zmiana).
Nie jestem, aż tak w temacie hodowli więc dziękuję za zwrócenie uwagi.

Moja też na imię z metryki nie reagowała, więc wybrałam inne, ale pies i tak najlepiej reaguje na magiczne słowo "masz" :gleba:
Ale imię z metryki przydaje się osobom, które chcą zobaczyć, co wyrosło z danego skojarzenia psów oraz takim, którzy chcieliby pieski podobne do Twojego - po tym się zidentyfikuje hodowlę i rodziców.

Dlatego przedstawiamy pieska pełnym imieniem i przydomkiem, a imię domowe dopisujemy i nazywamy nim pieska w postach. Wtedy każdy, kto zechce zobaczyć dzieci Amira albo Ogary z Kniei zajrzy do Waszych wątków.
karrror
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 lut 2019, 12:43

Re: Dzień dobry!

Post autor: karrror »

Eni pisze: niedziela 10 lut 2019, 18:36
karrror pisze: niedziela 10 lut 2019, 18:21
Już prostuję:)
Piesek w metryce był nazwany jako Alma Ogary z Kniei (niestety nie reagował na to imię stąd zmiana).
Nie jestem, aż tak w temacie hodowli więc dziękuję za zwrócenie uwagi.

Moja też na imię z metryki nie reagowała, więc wybrałam inne, ale pies i tak najlepiej reaguje na magiczne słowo "masz" :gleba:
Ale imię z metryki przydaje się osobom, które chcą zobaczyć, co wyrosło z danego skojarzenia psów oraz takim, którzy chcieliby pieski podobne do Twojego - po tym się zidentyfikuje hodowlę i rodziców.

Dlatego przedstawiamy pieska pełnym imieniem i przydomkiem, a imię domowe dopisujemy i nazywamy nim pieska w postach. Wtedy każdy, kto zechce zobaczyć dzieci Amira albo Ogary z Kniei zajrzy do Waszych wątków.
Obiecuję poprawę:)
"masz" to zdecydowanie magiczne słowo!
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Dzień dobry!

Post autor: qzia »

Witamy i pozdrawiamy śliczną dziewczynkę 😁
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dzień dobry!

Post autor: kasiawro »

Eni pisze: niedziela 10 lut 2019, 16:52 A poza tym, to w bazie chyba nie ma tego miotu albo został wpisany jako "Ogary z Puszczy". Dlatego warto wyjaśnić, pieska do bazy dodać, będzie co podziwiać :D
Wszystko w bazie poprawione i wpisane.
ODPOWIEDZ