Talar Dębowy Ostrów

Awatar użytkownika
Otello
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 22:31
Lokalizacja: Węgrów woj. mazowieckie

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: Otello »

Śliczny 😊
Michał i Panicz Otello :psiako:
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: Betty »

Cześć Talarku, :zgoda: NajlePSIOści na nowej drodze życia :happy3:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: Eni »

zeus_85 pisze: czwartek 05 gru 2019, 22:17 Dzięki za miłe słowa. Talara na pewno będziemy chcieli przygotować do jakiś wystaw i postarać się o status reproduktora.
Z dziećmi bardzo ładnie się dogaduje i nie ma pomiędzy nimi żadnych "wojen". Póki co ani w jedną, ani w drugą stronę nie muszą się bronić przed sobą.
Podziwiam, że mając tak liczną gromadkę maluchów zdecydowaliście się na szczeniaka - czyli poniekąd czwarte dziecko i (mentalność trzylatka w ciałku ucznia :roll: )
Ja bym zaczęła nie od przygotowania do wystaw, a od uregulowania relacji na lini pies - dzieci (bo naprawdę lepiej zapobiegać błędom, niż leczyć) i zaczęła przygotowania psa od nauki przywołania oraz chodzenia na luźnej smyczy (to są rzeczy, o których opiekun psa potencjalnie 35+ kg powinien myśleć).

Polecam tutaj zajrzeć i skorzystać z cudzych doświadczeń:
viewtopic.php?f=8&t=409

A co do wystaw i układania psa, to na pewno Tatuś Bachmat wraz ze swoją Pańcią podzieli się wskazówkami.

I zapraszam do stworzenia wątku w dziale BLOGI.
Awatar użytkownika
zeus_85
Posty: 11
Rejestracja: środa 20 lis 2019, 18:26
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gniechowice
Kontakt:

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: zeus_85 »

Eni pisze: sobota 07 gru 2019, 16:26 Podziwiam, że mając tak liczną gromadkę maluchów zdecydowaliście się na szczeniaka - czyli poniekąd czwarte dziecko i (mentalność trzylatka w ciałku ucznia :roll: )
Przy trójce dzieci to już żadna różnica :tia:
Eni pisze: sobota 07 gru 2019, 16:26 Ja bym zaczęła nie od przygotowania do wystaw, a od uregulowania relacji na lini pies - dzieci (bo naprawdę lepiej zapobiegać błędom, niż leczyć) i zaczęła przygotowania psa od nauki przywołania oraz chodzenia na luźnej smyczy (to są rzeczy, o których opiekun psa potencjalnie 35+ kg powinien myśleć).
Oczywiście przygotowania do wystaw to plan długoterminowy. Talar nie jest naszym pierwszym psem (nie licząc nawet Argosa), bo w przeszłości mieliśmy swoje psy (Monika Owczarka Niemieckiegoa, a ja kilka kundelków i Boksera), więc wiemy co w pierwszej kolejności jest najważniejsze. Ale dobrych rad bardziej doświadczonych właścicieli Ogarów zawsze chętnie wysłuchamy :cwaniak:
Eni pisze: sobota 07 gru 2019, 16:26 Polecam tutaj zajrzeć i skorzystać z cudzych doświadczeń:
viewtopic.php?f=8&t=409
Dzięki za link. Zanim ostatecznie zdecydowaliśmy się na Ogara przeczytałem cały wątek dotyczący relacji z dziećmi, chociaż to był inny.
Argos Sokoli Lot: 11/09/2019 - 30/11/2019 :placzek: Chociaż był z nami tylko 3 tygodnie, zostanie w naszej pamięci na zawsze.
botega
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 gru 2019, 16:21

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: botega »

super sprawa :)
Awatar użytkownika
Paulina_T
Posty: 537
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 11:15
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: Paulina_T »

Powodzenia z nowym członkiem stada! :)
Hodowla Ogara Polskiego - tel: 604 853 302
https://www.zsosnowejpolany.pl/
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: Ania W »

Ogromnie współczuję dramatycznych przeżyć .
Nowy domownik na pewno wniesie dużo radości - żeby się dobrze i zdrowo chował!
Ładniutka główka na zdjęciach :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Talar Dębowy Ostrów

Post autor: kasiawro »

Witamy Talara na Dolnośląskie ziemi i zapraszamy na Niemczańskie Wzgórza!!!
Czekamy na foty jak rośnie i chętnie pokierujemy jak to jest z tymi wystawami. Teraz bywamy na tego typu wystawach więc wspólnie damy radę :silacz: .
Eni pisze: wtorek 03 gru 2019, 09:02 W tym na zdjęciach dorosły ogar gotów dostać drzwiami...
Zdjęcie nie zawsze wszystko oddaje ;) . Legowisko u nas też jest przy drzwiach i nie ma możliwości aby pies dostał drzwiami. legowisko jest w tym miejscu od początku domu i Pasji w tym domu.
ODPOWIEDZ