NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: Ania W »

Mamy :
Certyfikat SSL ważny do 13.02.2021
Domena ogarpolski.info.pl do 03.09.2020
Hosting ważny do 24.02.2021

Jak się nic nie zmieni to koszt w przyszłym roku będzie:
certyfikat SSL – 143 zł
domena ogarpolski.info.pl – 123
hosting – 150 zł

Teraz do zapłaty:
hosting – 150 zł
certyfikat SSL – 8,50 zł
RAZEM 158,5zł

Podaję Ewie numer konta do przelewu :)
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: Ewka »

Przelew zrobiony :)
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: kasiawro »

Ponawiam prośbę o nadsyłanie danych do bazy!!!
Brakuje trochę z 2019 roku miotów i jak ich nie wpiszemy w najbliższym czasie to pewnie już ich nie będzie bo uciekną :( . Poza tym warto podesłać zdjęcia psów.
Nie róbmy z bazą tego co dzieje się u gończych :placzek: . Chyba zależy nam wszystkim na tym aby to było uzupełniane :mysl_1: , tym bardziej, że opłaciliśmy wszystko :wow_3: .
W najbliższym czasie siadam do uzupełnienia tego co dostałam i proszę o resztę na ogaryniemcza@wp.pl
Dziękuję tym co pamiętają i podsyłają :szacun_1: :zgoda: .
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: Betty »

kasiawro pisze: sobota 25 kwie 2020, 23:11 Ponawiam prośbę o nadsyłanie danych do bazy!!!
Brakuje trochę z 2019 roku miotów i jak ich nie wpiszemy w najbliższym czasie to pewnie już ich nie będzie bo uciekną :( . Poza tym warto podesłać zdjęcia psów.
Nie róbmy z bazą tego co dzieje się u gończych :placzek: . Chyba zależy nam wszystkim na tym aby to było uzupełniane :mysl_1: , tym bardziej, że opłaciliśmy wszystko :wow_3: .
W najbliższym czasie siadam do uzupełnienia tego co dostałam i proszę o resztę na ogaryniemcza@wp.pl
Dziękuję tym co pamiętają i podsyłają :szacun_1: :zgoda: .
Kasiu jeżeli chodzi o Forda to chyba wszystkie dane do bazy masz, prawda :?: Gdyby coś potrzeba było dosłać to chętnie to zrobię. Mogę też komuś przypomnieć albo pogonić, żeby dosłał ;)
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: kasiawro »

Dzięki Betty goń, goń jak widzisz gdzie czegoś brakuje u jakiegoś psa.

Na ten czas zostały uzupełnione mioty, które były wysłane do mnie. Proszę hodowców aby zerknęli czy wszystko jest prawidłowo.
Czekam na inne zaległe mioty oraz zdjęcia do bazy psów powyżej roku.
Awatar użytkownika
gosia_en
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 20:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jankowo Gdańskie

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: gosia_en »

kasiawro pisze: czwartek 14 maja 2020, 10:08 oraz zdjęcia do bazy psów powyżej roku.
Kasiu dosłałam na e-mail zdjęcia Friki do bazy, mam nadzieję, że dotarły i nie wyrzucił mnie jakiś filtr antyspamowy :D
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: kasiawro »

Gosiu, dziękuję, są fotki - odpisałam Ci dziś :).
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: kasiawro »

Z racji, że już za długo nie siedzę w ogrodzie bo ciemno, na tarasie za zimno bardzo proszę o przesyłanie informacji z miotami, danych szczegółowych lub zdjęć dotyczących konkretnego ogarka. Proszę wysyłać wszystkie dane na pw lub ogaryniemcza@wp.pl - powoli zaczynamy jesienne uzupełnianie bazy :).
Jeśli jest możliwość proszę o dodanie takiego info na grupach FB.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: kasiawro »

Baza zostało uzupełniona prawie na zero jeśli chodzi o mioty z 2020 roku :uff: .

Bardzo Dziękuję tym co sami nadesłali :szacun_1: :brawo_1: , tym co wystarczyło przypomnieć raz :) i tym co kilka razy ;) .
Szczególne podziękowania kieruję do Kasi ze Słopnickiej Przełęczy :brawo_1: , co potrzebowałam, a nikt na moje prośby różnymi sposobami nie reagował, Kasia załatwiała to od ręki :silacz: - Dzięki Kasiu i liczę na dalszą pomoc :silacz: !!!
Dziękuję też tym "tajniakom" co podsyłają jak poproszę ;) .
Niestety nie jesteśmy w stanie przez cały rok na "już teraz" uzupełniać danych. Ciepłe i długie dnie nie sprzyjają aby przed komputerem wklepywać bazę ;). Proszę to uszanować i nie robić zamętu tu lub na FB gdzie potem dostaję prtScr z bardzo nie miłymi komentarzami. Nie jest to miłe, ani motywujące dla nas aby potem nawet w te długie, ciągnące się wieczory zasiadać nad bazą. Poza tym miejcie świadomość, że znaczną część hodowców prosimy my aby podali dane i nie zawsze jest to takie proste i łatwe jakby mogło się wydawać zerkając do bazy za jakąś potrzebą.
Od lat wpisuję najwięcej do bazy w okresie zimowym i od lat o tym informuję na forum abyście wiedzieli, więc nie wiem po co te przytyki :mysl_1: ??? Oczywiście zachęcamy do wysyłania danych i fotek przez cały rok. Mamy odpowiednie foldery gdzie to składujemy i spokojnie oczekują na te kolejne długie wieczory ;) .
Na ten czas bardzo serdeczną mam prośbę o pomoc w uzyskaniu następujących danych, których nie mam : :zdziw_4:
- z Huculskiej Łąki miot Tekla z Huculskiej Łąki + Panicz Teofil z Poniatowskiego Dworku
- Element of Me miot Jutrzenka Leśne Bytowanie + Jantar z Zagrajboru
Mioty z 2018 wciąż brakujące samych sierpniowych :prosze_1:
- z Kokoczej Biasiady Magnus z Beskidzkich Wysp + Uchata z Beskidzkich Wysp ur. 2808.2018
- Bazylowa Sfora Bob Hunting Passion + Nika z Beskidzkich Wysp ur. 04.08.2018
- z Bołozowej Sfory Bartnik Herbu Węszynos + Aurora z Odrzańskiej Dąbrowy ur. 06.08.2018
Jeśli ktoś ma kontakt z hodowcą z Bołozowej Sfory to bardzo proszę również o bieżące mioty.

Przypominamy się hodowcom również z fotkami Waszych niegdyś szczeniaków, którzy stali się już dorosłymi psiakami i można ich umieścić w bazie - zachęcamy do wysyłania zdjęć na ogaryniemcza@wp.pl lub awalentynowicz@wp.pl

Wszystkim Wam życzę zdrowia, cierpliwości i dużo wolnego czasu abyście korzystali z bazy dla dobra rasy!!!!
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: NOWA Rodowodowa Baza Ogara Polskiego -od 2012

Post autor: SARABANDA »

Kasiu :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ