Pokaz ogarów w Radzyminie 4.08.2019

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Pokaz ogarów w Radzyminie 4.08.2019

Post autor: Ania W »

Jak co roku podczas zakończenia konkursu sygnalistów będzie organizowany pokaz psów ras myśliwskich.
Ogary tradycyjnie mają specjalne zaproszenie ;)
Ci co byli wiedzą, że to bardzo miła, kameralna impreza, ale z bardzo godną oprawą. Dla tych, którzy zadebiutują informacja, że oprócz pokazu ras z omówieniem ich wykorzystywania w łowisku, spośród wszystkich psich przedstawicieli wybierane są te najbardziej efektowne więc można wrócić do domu z honorowym tytułem najładniejszego psa pokazów ;) A na koniec zrelaksować się na biesiadzie.
Pokaz odbędzie się ok. 16.00 ale ze względów organizacyjnych osoby chętne proszone są o przyjazd na 15.00 (warto być też wcześniej, żeby znaleźć miejsce do zaparkowania, bo z tym bywa różnie). Głównym "sprawcą zamieszania" jest Jerzy Dyło i do niego należy się w razie czego kierować.
Miejsce spotkania Hala Sportowa Al. Jana Pawła II 20 Radzymin, 4 sierpnia (niedziela)
Mam nadzieję, że ogary pojawią się w słusznej grupie - serdecznie zapraszam i gorąco zachęcam :)
Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokaz ogarów w Radzyminie 4.08.2019

Post autor: aniamam »

:mysl_1: :mysl_1: :mysl_1:
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Pokaz ogarów w Radzyminie 4.08.2019

Post autor: lusia »

O to ja z jedną ogarką przyjadę, mam blisko . A od której godz. można posłuchać sygnalistów?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pokaz ogarów w Radzyminie 4.08.2019

Post autor: Ania W »

Sygnaliści mają występować od 8.00. Zazwyczaj po pokazach też były jakieś występy ...w każdym razie tak kojarzę, chociaż nie wiem czy co roku program jest taki sam.
To co ? Oprócz lusi z Madzią, ktoś się jeszcze dał skusić? Może jakieś madziowe dzieciaki?
Z technicznych informacji - hala jest klimatyzowana więc nawet jak na zewnątrz było cieplej to w środku było bardzo przyjemnie.
Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokaz ogarów w Radzyminie 4.08.2019

Post autor: aniamam »

My się zastanawiamy, jak nie będę miała umówionych pacjentów na niedzielę, to się pojawimy.....
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
ODPOWIEDZ