Czy sprzątacie po swoich psach w miejscach publicznych?

Co wolno a czego nie, psom i ich właścicielom
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Czy sprzątacie po swoich psach w miejscach publicznych?

Post autor: SARABANDA »

W poprzednim miejscu gdzie mieszkałam jak ludzie widzieli że sprzątam to wiele osób się przyłączyło, wiele zaczęło chodzić z psami w chaszcze za osiedlem. Oczywiście niektórzy nic sobie z tego nie robili ale ogólnie efekt był, na trawnikach było dużo czyściej. Przy czym spółdzielnia postanowiła nam zadanie utrudnić i na całym dużym osiedlu jest tylko kilka koszy, torebki z zawartością nosi się do śmietników.
Tutaj gdzie się przeprowadziłam koszmar, trawniki całe w kupach nawet metr od kosza.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Czy sprzątacie po swoich psach w miejscach publicznych?

Post autor: Marta A »

Takie różne pomysły :tia:

http://www.gazeta.tv/Wideo/12,130250,17 ... #BoxVidImg" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
kalif2006
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 15 wrz 2014, 15:15

Re: Czy sprzątacie po swoich psach w miejscach publicznych?

Post autor: kalif2006 »

Ostatnia sytuacja - piątkowe popołudnie, jedno z dużych rond w centrum Wrocławia ... Na środku ronda mały "parczek", przechodzi facet przez przejście do parczku i pies załatwia się na samym wejściu, duży ruch, nie mam jak zrobić fotki, facet znika z widoku w sekundę, no może 5 :zdziw_4: Akcja nie powiodła się, ja nic nie zdążyłam zrobić, czyli znów wracamy do wątku, że edukacja i wychowanie to jednak jedyny ratunek?
Kalif (Cezar z Wszystkich Skoków) plus Kamila
http://www.vadecorso.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Czy sprzątacie po swoich psach w miejscach publicznych?

Post autor: Wigro »

Oj tam, oj tam, Wigro generalnie sr.. na nasypie kolejowym i tam w chaszczach nie ma co sprzątać,
na podwórku nawet nogi nie podniesie, :silacz:
ale wczoraj nawalil koło deptaka w parku naszym głównym Moczydło no i co zabrałem ciasteczko
jakieś 40 dkg , pachnące, świeżutkie :gleba:
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
ODPOWIEDZ