Kursy na Śląsku

Metody szkoleń, technika, kursy...
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Kursy na Śląsku

Post autor: kasiawro »

Ciekawe kursy znalazłam na rok 2013:

http://www.kynoedukacja.pl/idm,191,kursy.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: SARABANDA »

Szukam szkoleń podstawowego posłuszeństwa dla 6 miesięcznego szczeniaka na terenie Katowic, Sosnowca, Będzina. Ktoś coś?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: Ula »

My korzystaliśmy z usług Mirka Korkusa (Katowice)-HSM KORKUS tel 32 255 50 38 ; Mirek został nam polecony przez naszego znajomego - na pierwszy rzut oka bardzo srogo wyglądający Pan ale podejście do psów ma i szkoli bardzo dobrze :brawo_1: Sam ma hodowlę rottweilerów i również fajny hotel dla psów . my nie korzystaliśmy ale znamy osoby , które umieszczają tam swoje pupile na okres wyjazdów i czworonogi chętnie tam przebywają
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: SARABANDA »

Ten pan odpada. Szukam szkolenia pozytywnego i nie indywidualnego, chodzi bardziej o socjalizację niż szkolenie.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: Ula »

To w takim razie zapytaj może Związku Kynologicznym w Będzinie ; tam też dostaliśmy kilka kontaktów jak poszukiwaliśmy ; może jeszcze polecę Katowice Załeże CANID - SZKOLENIA GRUPOWE prowadzi Magda Grabowska 503 330 404
Tam nasz pies uczęszczał do przedszkola
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: SARABANDA »

Dzięki, w tej chwili Canid w Katowicach nie prowadzi, pisze na stronie że w drugiej połowie I kwartału więc pewnie najwcześniej w marcu. Szukam dalej.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: hania »

Małgosiu masz PW
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: SARABANDA »

Dzięki
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: musia »

Mogę spokojnie poleci Korkus. Oprócz Mirka, szkoli tam też Sonia. Asystent kynologiczny prób pracy i grupy II. Prócz Rottków mają wspaniałą hodowlę Cavisiów. Szkolą pozytywnie. Mój szczenior jamnior przeszedł tam przez psie przedszkole. Właśnie dla socjalizacji. Dla niej warto tam być. Ogólnie ćwiczą tam różne rasy - z małych : sziłała ( z PT), cavisie, buldożki francuskie, labki, były gończaki , był ogar, oczywiście ONki. W naszej grupie zw/w nie było wtedy- sziłek, GP i OP.

Z czystym sumieniem mogę polecić Beby'kom spotkania ( a jestem daleka od pozytywów w szkołach, bo przeszłam przez nie z Opusem).
Bimber chodził do przedszkola w środę i sobotę, ja kupiłam karnet 10 spotkań. Warto !!!

Jeździłam z 2-go końca Katowic komunikacją miejską , chodź mam blisko inną szkołę.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Kursy na Śląsku

Post autor: Ula »

Musia podzielam Twoja opinie
Ja nie ciągnęłm wątku Korkusow ponieważ Gosia dosyć kategorycznie zareagowała wiec myślałam , ze może już kiedyś się zetknęli wiec nie chciałam nalegac .Sonia jest niezwykle ciepła osoba ; pomagała nam o raz pierwszy wystawić psa :zgoda:A Mirek - ja mam o nim bdb zdanie - pomógł wyeliminować wiele złych nawyków naszego pupila
ODPOWIEDZ