OGARY POLSKIE z Poniatowskiego Dworku

Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Poniatowski Dwór »

i widzę, że zniknęły zdjecia... chyba dlatego, ze edytowałam folder z mini na gmailu ...podaje link... do całego foldera z Toruniem https://goo.gl/photos/MaWyeuFzERw2dW8k7" onclick="window.open(this.href);return false;
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Marta A »

:marzyc_2: Ech.... Pięknie
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Ania W »

Chyba musicie kiedyś napisać przewodnik " Dworce polskie z psem przy nodze" :)
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Poniatowski Dwór »

pomysł świetny!!! a materiał nam się zbiera..... oj zbiera... z każdym wyjazdem coraz więcej ciekawostek, nowych sytuacji i kolejnych interakcji...
- a przy okazji tej może powstać także inna publikacja "Jak PKP może jeszcze zaskoczyć podróżującego"......z ostatnich doświadczeń - jazda nowoczesnym przedziałowym wagonem dla niepełnosprawnych przy zakupie biletów na zwykły bezprzedziałowy... może nie byłoby się czego czepiać ... ale ten nowoczesny nie posiadał wykupionych konkretnych miejscówek... po prostu pewnych foteli NIE BYŁO! - a As-ani była tym faktem wyjątkowo zachwycona - pańcia całą drogę spędziła z nią na kocyku na podłodze...i w sumie - mi się też to podobało...

Kontynuując nasze podróże: Nocnym pociągiem pojechałam z Asi na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych (CACIB) w Sopocie.
O 8 ramo spacerowałyśmy w słońcu sopocka plażą - Asi była zaskoczona, że woda może być słona i taka hałaśliwa... a fale takie atakujące... ale potem przestała na to zwracać uwagę...
o 12 na Hipodromie ogarki zgłoszone na wystawę integrowały się a właściciele nawiązywali relacje,
o 14 biegałyśmy w deszczu po ringu....
- jak zwykle ciekawa i owocna wyprawa!!!
AS-ANI Poszły w Las u sędziego W. Burskiego otrzymała ocenę doskonałą, złoto, tytuł Najlepszej Dorosłej Suki, BOS oraz CWC i CACIB i opis "Typowa przedstawicielka rasy. Poprawna głowa. Wysoko osadzone ucho. Średniej wielkości szyja. Poprawna górna i dolna linia. Typowa szata i umaszczenie" :happy3:

Zbierając dotychczasowe osiągnięcia naszej suni:
- Asi w wieku niepełna 17 miesięcy może zostać wpisana w poczet suk hodowlanych (i to z wszystkimi notami doskonałymi) - wpiszemy ją ale o szczeniętach będziemy myśleć w przyszłym roku.
- aby zakończyć jej dorosły championat potrzeba nam tylko jednej krajowej wystawy dopiero po 14 lutego 2017r - co oczywiście nie oznacza że nie pojawimy się nigdzie wcześniej...

zdjęcia w opcji "prościej dodać i nic nie znika" czyli link do FB
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6921752356" onclick="window.open(this.href);return false;
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Ania W »

A to nie było tak, że foteli nie było właśnie dlatego, że wagon dla niepełnosprawnych? (miejsca na wózek)

Bardzo was podziwiam ze te nocne podróże pociągiem :)
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Poniatowski Dwór »

tak tak... były miejsca na wózek (sprzedane osobom bez wózka) na które nie da się przeciez siąść - ewentualnie się mozna przypiąc pasem na stojąco... :gleba: ... ale jak ktoś miał sprzedaną miejscówkę nr 15 a jej nie było wcale w tym wagonie to troche można było sie zdenerwować....- po prostu osoby przyczepiające wagon pomyliły pociągi i juz... :niewka:

Ale my się nie denerwowałyśmy...napawałyśmy się swoja bliską obecnością... a As-ani urzekała wszystkich swoim opanowaniem, przyjaznością (nie nachalnością) i urodą oczywiście... a ja miałam czynnych słuchaczy na opowieści o ogarze i swojej pasji... i byli tacy, którzy na tyle zainteresowali się rasą, ze mogłam i chciałam im zostawić kontakt do naszej przyszłej hodowli (jesteśmy w trakcie uzyskiwania przydomka) - zrobiłam sobie na taką okazję wizytówki ....
Obrazek

Obrazek

PS - jak ktoś z Was jest zainteresowany takimi wizytówkami dla siebie to moge posesłac link na allegro (na tej aukcji, co ja zamawiałam, jest przyjazny edytor i samemu dość łatwo sie projektuje), ewentualnie tez mogę pomóc w przygotowaniu.... ;)
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: aganowaczek »

A ja nie widzę obrazka :niewka:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: miszakai »

aganowaczek pisze:A ja nie widzę obrazka
Ja w ogóle od kilku dobrych stron nie widzę tu fotek :?
Poniatowski Dwór pisze:Asi w wieku niepełna 17 miesięcy może zostać wpisana w poczet suk hodowlanych (i to z wszystkimi notami doskonałymi)
Przepraszam ale zapamiętałam w wątku międzynarodowej wystawy w Krakowie dyskusję i mam wrażenie, że tam As-Ani dostała bdb :mysl_1: co nie jest niczym złym oczywiście :) ;) ale może chodzi o wybrane oceny 3 doskonałe do wpisania w poczet? :)

A to szkoda, że się nie zdążyłam zapoznać w deszczowym Sopocie. Dostałabym może wizytówkę. Tam na pewno już przydomek wpisany a ciekawam jaki ma być :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Poniatowski Dwór »

Asi może do hodowlanki zbierac oceny po ukończeniu 15 miesiacy, czyli od lipca... więc Olsztyn, Toruń i Sopot - tylko te wystawy mogą sie liczyć, a tam były oceny doskonałe...

przydomek oczywiscie "z Poniatowskiego Dworku" - złozyłam tylko jedna propozycje ale konsultowałam w zwiazku i oni twierdzili, ze tak brzmiacego nie ma i ma duze szanse na przejście - ale czekamy na ostateczny werdykt... i mam nadzieje ze na TAK...

wklejam link do wizytówki... https://goo.gl/photos/bjnqHPcpAWSPK97g7" onclick="window.open(this.href);return false;
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: HUSARZ, FELIX, MINA i AS-ANI w Poniatowskim Dworku

Post autor: Ania W »

O! A ja rano wszystko widziałam...
ODPOWIEDZ