Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: BasiaM »

Wycieczka super, coś ostatnio północ w modzie - dużo moich znajomych wyjeżdża na wakacje właśnie.
Jechaliście camperem czy osobówką ?
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Dzieki Eni!!!
Eni pisze: poniedziałek 19 sie 2019, 18:27 Aż żal, że taka wyprawa nieosiągalna...
Trzeba posiadać w miarę wytrzymałe auto i siłę aby te tysiące kilometrów przejechać. Koszty można minimalizować według potrzeb.
Eni pisze: poniedziałek 19 sie 2019, 18:27 Za to Fatra widzę, uczennica piersza klasa i tarzanko opanowała do perfekcji :) Dobrze, że daje się kąpać w plenerze ;) mojej sporo zeszło się zamoczyc, a teraz jak nutria plywa, nawet kajak ciągnie
Szkoda, że tych mądrzejszych rzeczy nie uczy się tak szybko :).
Co do kąpieli, to nie miała wyjścia jak chciała spać z nami w namiocie. Właśnie musimy Fatrę też do głębszej wody przekonać. Czekam na Twoje rady... :dawaj: ?
Ania W pisze: poniedziałek 19 sie 2019, 21:28 Ale oprócz przyrody lubię sobie też popatrzeć na lokalną infrastrukturę, a taka w stylu skandynawskim zawsze wydaje mi się taka przyjazna, żeby nie powiedzieć "swojska".
Bo taka właściwie jest!!
BasiaM pisze: wtorek 20 sie 2019, 13:11 Wycieczka super, coś ostatnio północ w modzie - dużo moich znajomych wyjeżdża na wakacje właśnie.
Jechaliście camperem czy osobówką ?
Od dwóch lat eksplorujemy północ i nie możemy wyjść z zachwytu jak tam jest pięknie :marzyc: .
Jechaliśmy osobówką kombi, pies miał sporo miejsca + bagażnik dachowy. Spaliśmy w namiocie.
Załączniki
Fatra.jpg
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Początkiem sierpnia przyjechały do nas nasze przyjaciółeczki Ania, Łoza i Orawa. Zapakowałyśmy się wszystkie, po drodze zabierając Kalinkę i wyruszyliśmy do Lipowej na warsztaty tropowe. Było miło, pracowicie i edukacyjnie. Fatra fajnie przeszła obie ścieżki, nawet śmiem twierdzić, że były dość łatwe w porównaniu z tymi, które my jej kładziemy. Niestety trenażer nie był dla nas fajną zabawą, wręcz stresem. Znając ją wiedziałam, że tak może być, ale spróbować warto było. Ważne, że na prawdziwego dzika zdecydowanie inaczej reaguje, choć jeszcze to nie jest to co chciałabym aby sobą reprezentowała - czas pokaże co z tego będzie ;).

Następny sierpniowy weekend spędziłyśmy na północy (lubimy północ ;)) u swojego tatusia. Brałyśmy udział w dwóch wystawach w Sopocie. Na obu dostałyśmy ocenę doskonałą, raz z lokatą II, drugi raz z lokatą I, z CWC oraz tytułem NDSwR.
Była plaża, kąpiel w jeziorze i świetne towarzystwo wieczorową porą - bardzo dziękujemy za gościnę :szacun_1: .
Załączniki
Górki, las i my w akcji.
Górki, las i my w akcji.
Kalinka po tropach.
Kalinka po tropach.
Gwiazdy po tropach.
Gwiazdy po tropach.
Załamany Edek, chyba ustawi nas do kąta ;).
Załamany Edek, chyba ustawi nas do kąta ;).
Duet.
Duet.
małe-IMG_4229.jpg
małe-IMG_4229.jpg (272.39 KiB) Przejrzano 688 razy
małe-IMG_4231.jpg
małe-IMG_4231.jpg (164.88 KiB) Przejrzano 688 razy
Morze to nie tylko plaża.
Morze to nie tylko plaża.
małe-IMG_4267.jpg (298.37 KiB) Przejrzano 688 razy
małe-IMG_4269.jpg
małe-IMG_4269.jpg (242.55 KiB) Przejrzano 688 razy
Popisy specjalnie chyba dla nas, bo mnie bardzo kręcą wojskowe samoloty.
Popisy specjalnie chyba dla nas, bo mnie bardzo kręcą wojskowe samoloty.
małe-IMG_4276.jpg (263.72 KiB) Przejrzano 688 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Orawka po wygranej sobotniej stwierdziła, że jest kimś ważniejszym i pięknie to swoją postawą pokazywała. My, nie tak idealne jak ona starałyśmy się to uszanować :).
Załączniki
małe-IMG_4277.jpg
Bobek musi być inny :).
Bobek musi być inny :).
Z łaską, ale się położyła.
Z łaską, ale się położyła.
małe-IMG_4315.jpg (259.05 KiB) Przejrzano 687 razy
Widać, że z północy - pokochała fale i morze!!!
Widać, że z północy - pokochała fale i morze!!!
małe-IMG_4318.jpg (207.21 KiB) Przejrzano 687 razy
Nasze ulubione.
Nasze ulubione.
Gwiazdy nad jeziorem Zduńskim.
Gwiazdy nad jeziorem Zduńskim.
małe-IMG_4341.jpg (282.11 KiB) Przejrzano 687 razy
małe-IMG_4346.jpg
małe-IMG_4351.jpg
małe-IMG_4351.jpg (171.29 KiB) Przejrzano 687 razy
małe-IMG_4380.jpg
:).
:).
małe-IMG_4383.jpg (196.53 KiB) Przejrzano 687 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Jeszcze kilka rodzinnych pamiątkowych monideł ;).
Orawa została nazwana z racji dostania tytułu wystawowego BOB - BOBKIEM, pasuje jak ulał :mrgreen:

A tymczasem my się urlopujemy, szkolimy, lansujemy na wystawach, a Zagaj cały czas w robocie :silacz: . Niestety nie mamy z każdej akcji Zagajowej fotki, ale w sumie ostatnio podniósł 4 dziki (w jednym dniu 2 i kozła), 2 kozły, dwa dziki był sprawdzane przez niego po Kalince i to były pudła.
Praca Zagaja z takim efektem motywuje mnie i kolegę u którego jest Kalinka do trenowania aby godnie kiedyś zastąpić Zagaja :sekret: .
Załączniki
Z tatusiem i Bobkiem ;).
Z tatusiem i Bobkiem ;).
Tatuś :).
Tatuś :).
:).
:).
Święta Trójca..jpg
Babiniec.
Babiniec.
Z tatusiem..jpg
PHOTO-2019-07-20-10-58-10.jpg
PHOTO-2019-07-20-10-58-10.jpg (262.28 KiB) Przejrzano 683 razy
Zajo w pracy.jpg
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Wspaniale się ogląda takie ogary :) Cysia moja ulubienica, Fatra piękna suka (jak to w rodzinie :jezyk_3: ), Łozie z siwą mordką do pyszczka :marzyc_2: i Orawka pięknie się prezentuje-dumny BOBek :gleba: . Tatuś Jaskier też bardzo fajny chłopak :)
Szkoda, że nie mogłam dojechać do Sopotu...
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: WOJAN OGARUSY »

Babiniec :marzyc: :marzyc: :marzyc:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Takie wakacje to rozumiem. Gratulacje dla Zagajka mojego ulubieńca. Będzie o czym na zlocie posłuchać.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

BACHMATsforanemroda pisze: środa 21 sie 2019, 16:54 Wspaniale się ogląda takie ogary :) Cysia moja ulubienica, Fatra piękna suka (jak to w rodzinie :jezyk_3: ), Łozie z siwą mordką do pyszczka :marzyc_2: i Orawka pięknie się prezentuje-dumny BOBek :gleba: . Tatuś Jaskier też bardzo fajny chłopak :)
Szkoda, że nie mogłam dojechać do Sopotu...
Dzięki i mamy nadzieję, że natępnym razem będziesz nami :).
WOJAN OGARUSY pisze: środa 21 sie 2019, 21:39 Babiniec :marzyc: :marzyc: :marzyc:
Uroczy prawda.....? :mrgreen:
qzia pisze: czwartek 22 sie 2019, 10:06 Gratulacje dla Zagajka mojego ulubieńca. Będzie o czym na zlocie posłuchać.
Qzia, Zajo zamknięty jak jego Pan :niewka: , myślisz że na zlocie zdradzi swoje sekrety. :mysl_1: :mrgreen: ..?
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Jakie mamy ładne foteczki ! :marzyc_2: Piękna pamiątka z super wypadziku nad polskie morze i nie tylko ;) Nawet nie wiem czy ładniejsza sesja nadmorska czy znad jeziora. Łoza i Fatra faktycznie wyszły super :marzyc_2:
Orawka jako BOBek dostała przy zbiorowej sesji mega focha :D Nigdy tak się nie zachowywała - odmówiła warowania, za nic nie chciała spojrzeć w kierunku aparatu (powiedziałabym nawet, że odwróciła głowę), do tego zrobiła "wąskie oczka" i zadarła nos :D Nie wierzyłam w to co widzę :strach_2:
Jaskierek z babińcem faktycznie chyba miał nieźle...raczej nie wyglądał na nieszczęśliwego. Bardziej chyba "unieszcześliwiała" go piąta "babka" zamknięta w domu z racji cieczki.
ODPOWIEDZ