Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: miszakai »

Ale fajne fotki. Dawno nie byłam. A miś...jakby entropię miał robioną, taki worki pod oczami 8-) Za to ząbki pierwsza klasa, zero kamienia :shock: :marzyc:
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Miszakai dobra jesteś :D . Ja wypatrzyłam ropowicę i koni na fotkach Beaty, a Ty entropię - chyba z nami coś nie tak :zgoda: ;).
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

kasiawro pisze: piątek 11 paź 2019, 08:17 Miszakai dobra jesteś :D . Ja wypatrzyłam ropowicę i koni na fotkach Beaty, a Ty entropię - chyba z nami coś nie tak :zgoda: ;).
To nie entropium tylko opuchlizna pod prawym okiem. Pewnie jakaś jadowita rumuńska mrówa ugryzła misia. :mysl_1: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Paulina
Posty: 940
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:54
Gadu-Gadu: 2833926
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Paulina »

Piękne widoki i świetne zdjęcia. A spotkanie z misiem robi wrażenie!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Kilka fotek z ostatnich tygodni.
Byliśmy na wystawie po zlocie w Starej Miłosnej. Fatrę wystawiała Kinga Bachmatowa, za co serdecznie jesteśmy wdzięczne!!! Fatra dostała ocenę doskonałą i lokatę II. Następnie była wystawa we Wrocławiu, na której biegając z Tomkiem otrzymała również ocenę doskonałą oraz lokatę II.
Załączniki
Stara Miłosna
Stara Miłosna
15.09.2019
15.09.2019
Ogrodowy szczygieł :)
Ogrodowy szczygieł :)
małe-IMG_5688.jpg (244.43 KiB) Przejrzano 1459 razy
Kowalik
Kowalik
Akrobata
Akrobata
Spacer niby w duecie.
Spacer niby w duecie.
świstunka
świstunka
Świstunka
Świstunka
małe-IMG_6113.jpg (262.23 KiB) Przejrzano 1459 razy
Wystawa Wrocław
Wystawa Wrocław
:)
:)
małe-IMG_6445.jpg (283.48 KiB) Przejrzano 1459 razy
Kumpele.
Kumpele.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Poza tym poranki i wieczory w łowisku sa pracowite. Zagaj może się wykazać, a młoda poduczyć. Pańciostwo pilnuje, aby rolnikowi coś zostało ;).
Załączniki
15.X.2019.jpg
16.X.19.jpg
16.X.2019.jpg
pole.jpg
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ula »

super fotki :marzyc: -a pasja u ZAGAJA - ciągle niezmienna mimo wieku :silacz:.Jest co podziwiać :silacz: :silacz:
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Betty »

kasiawro pisze: piątek 11 paź 2019, 08:17 Miszakai dobra jesteś :D . Ja wypatrzyłam ropowicę i koni na fotkach Beaty, a Ty entropię - chyba z nami coś nie tak :zgoda: ;).
Marianna już się odniosła do tej ropowicy u koni :uff: Można przeczytać na blogu Forda.

Sporo przewędrowaliście po górach. Dla Fatry rzeczywiście musiało być to fajne. Te niesamowite przestrzenie, które dają ogromne poczucie wolności. Mój Rysiek ukochał Rumunię, ale zwiedzał ją motocyklowo. Kilka razy sam, a raz ze mną. Transfogaraską przejechaliśmy moto w środku czerwca i pamiętam, że na górze leżały zwały śniegu. Ja szłam przodem i mówiłam Ryśkowi, czy jest jakiś przejazd :?: Na szczęście okazało się, że owszem śniegu jest baaaaaardzo duuuuuużo, ale boczkiem... boczkiem... i dało radę :happy3: Bardzo mile wspominam nocleg w Sighisoara i chmarę dzieciaków bawiącą się w chowanego na rynku starego miasta :!:
Czy ktoś wyobraża sobie bandę dzieciaków bawiącą się w chowanego, biegającą i wrzeszczącą na rynku Starego Miasta w Warszawie :?: :!:
Ja nie :!:

No i na zakończenie, a propos rysia.... Ryś jak się patrzy :!: Czyli Rysia masz Kasiu zaliczonego :gleba:
Mam nadzieję, że mnie nie zabije :mysl_1: Oczywiście jak mu nie powiecie :prosze_1:
Załączniki
Scan20005.jpg
Scan20005.jpg (80.9 KiB) Przejrzano 1406 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Fajna ta Rumunia ! :silacz: Taka przestrzenna :marzyc_2: ...i chyba luzacka. ;)

qzia pisze: piątek 11 paź 2019, 08:48
kasiawro pisze: piątek 11 paź 2019, 08:17 Miszakai dobra jesteś :D . Ja wypatrzyłam ropowicę i koni na fotkach Beaty, a Ty entropię - chyba z nami coś nie tak :zgoda: ;).
To nie entropium tylko opuchlizna pod prawym okiem. Pewnie jakaś jadowita rumuńska mrówa ugryzła misia. :mysl_1: :mrgreen:
Oj tam....Miś po prostu niewyspany. Zobaczyłybyście go na wiosnę - zero worków, cieni...
Takie spotkanie to jest coś :strach_2:

A klateczka nasza szmaciana niby mała, na pewno za mała, a jakże pojemna :cwaniak: W każdym razie Fatra nie przyjmowała do wiadomości, że może się nie zmieścić, no i się mieściła :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Ula pisze: czwartek 17 paź 2019, 08:22 super fotki :marzyc: -a pasja u ZAGAJA - ciągle niezmienna mimo wieku :silacz:.Jest co podziwiać :silacz: :silacz:
Dzięki, dzięki, choć siwizna na pysku, to miłość do dzika wciąż ta sama ;).
Betty pisze: piątek 18 paź 2019, 23:15 No i na zakończenie, a propos rysia.... Ryś jak się patrzy :!: Czyli Rysia masz Kasiu zaliczonego :gleba:
Mam nadzieję, że mnie nie zabije :mysl_1: Oczywiście jak mu nie powiecie :prosze_1:
Wyobraźnię mam ogromną :D , ale nigdy nie myślałam, że Twój Ryś w wersji komunijnej zaistnieje na naszym blogu :wow_3: :mrgreen: :piwko: !!!
Betty jesteś niesamowita!!! Mogę Ci obiecać, że jak mi nie dasz piwa Rysiowego i nie zabierzesz go na zlot to nic mu nie powiem :zgoda: .
Pozdrawiamy Rysia w takim razie!!
Ania W pisze: niedziela 20 paź 2019, 16:41 A klateczka nasza szmaciana niby mała, na pewno za mała, a jakże pojemna :cwaniak: W każdym razie Fatra nie przyjmowała do wiadomości, że może się nie zmieścić, no i się mieściła :)
Ona taka jak jej pani, mała i wszędzie wejdzie :jezyk: .
ODPOWIEDZ