Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Asiun »

Dopiero przeczytałam :(
Bardzo współczuję...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

rafkow pisze: Mam nadzieję, że gdy nadejdzie kiedyś czas Maczka, Bard wprowadzi go do świata spacerów za tęczowym mostem.
Oj to jeszcze na pewno długo, długo …
I tego Wam obu życzę ;)
irie pisze: Moze bez sensu teraz o tym pisac, ale gdy kiedys wspomnialas tu, ze Bard nie dorobil sie zadnego pucharka, wymyslilam sobie, ze zorganizuje mu taki specjalny, dla OgarBard'a ;) Niestety, pozostalo wsrod pomyslow niezrealizowanych... Fajny Ogar z Barda byl, to pewne.
Oj tam. Ja tam wnioskuję, żebyś nie odpuszczała jeszcze z tym pomysłem ;)
Pamiętaj, że ja jeszcze mam kozę w domu ;)
Pomysł cudny :szacun_1:
irie pisze: Jak wynajdziesz jaka fajna gdzies w archiwum, pokazuj tu, koniecznie.
Będzie coś już wkrótce ale chyba w weekend dopiero się ogarnę ;)

Kasiawro – dzięki wielkie za fotkę. Też uważam że jest świetna. I jeszcze mam taką Kasi z Bardem, którą bardzo lubię i szukałam jej ale niestety na razie nie ma :niewka:
REDAIK pisze:Barda nie ma, ale są jego dzieci i wnuki. Za każdym razem widząc któreś z nich, to będzie tak jakbyś widziała jego.
A teraz biega gdzieś po łąkach razem z Udrą.
Większość dzieci ładniejsza od Barda ;)
Ale każde coś tam z niego ma.

Jak znam Barda to ona raczej będzie biegał "za" Udrą a nie "z" ;)
makaveli pisze:Bardzo nam przykro Aniu, tym bardziej, że nie zdołaliśmy poznać osobiście Barda a jego krew płynie w naszym maluchu.
Wasz maluch już przerósł dziadka…i fajnie, że wam tak razem dobrze ;)

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję z pamięć ! :szacun_1:


A tutaj też trochę wspomnieniowo...
No cóż, wykrusza się stara gwardia...Bardzik i Gabi.
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: ania N »

Może i stara ale jaka ładna. :marzyc_2:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
AsiaB
Posty: 297
Rejestracja: czwartek 22 kwie 2010, 08:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Żary

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: AsiaB »

Strasznie nam smuto :cry:. Salwa odziedziczyła po dziadku " drapanie po dupce".
Obrazek
Awatar użytkownika
Ikar
Posty: 300
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 16:40

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ikar »

Rzadko wpadam na ogarkowo, więc ze sporym opóźnieniem:
Aniu bardzo mi przykro, że Barda nie ma już wśród nas, wiem jak go kochałaś, wiem że zostanie na zawsze w Twej pamięci. Nieraz będziesz sobie przywoływała wspomnienia z nim związane, nieraz spojrzysz na miejsce gdzie zwykle był a tam pusto...
Bardzo Ci współczuję. Trzymaj się.
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: aganowaczek »

Och Boże, dopiero teraz przeczytałam....
:placzek:
Współczuję bardzo...
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: zybalowie »

Nie znałam Barda, ale wiem doskonale jak to jest, kiedy trzeba pomóc w odejściu czworonożnemu kumplowi - wspomnienia mam jeszcze świeże...
Ja miałam wtedy po prostu odrealniony dzień... Życzę więc dużo siły. I żebyś pamiętała, że pies miał za sobą lata dobrego żywota przy twoim boku - bo tego jestem pewna. Każdy pies powinien godnie żyć i spokojnie odchodzić.
Obrazek
Obrazek
wioleta
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 05 sie 2010, 23:53

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: wioleta »

Współczuję i życzę, aby wspomnienie tej prawdziwej przyjaźni rozwiały smutek i dodały otuchy.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: Ania W »

Żeby jednak nie było tak smutno to opowiem wam bardzo ciekawą historię ;)
Pewnie starsi starzem ogarowicze już ją znają, bo kiedyś ujawniłam już te rewelacje ale młodzi też niech się uczą. ;) I aż się dziwię, że znany wszystkim "ogarowy teoretyk nr 1" jeszcze się do nich nie dokopał ;)

Otóż nie wiem czy Państwo wiedzą, ale pierwotnie w " Czterech pancernych i psie" psa miał grać ogar polski. Oczywiście na potrzeby tej postaci miał być zmieniony scenariusz i zamiast sceny polowania na niedźwiedzia z udziałem owczarka niemieckiego miał być pokazany piękny gon potomków ogarów, które trafiły na Syberię wraz z zesłańcami.
Dotarłam do materiałów archiwalnych ze zdjęć próbnych.
Ogar wypadł świetnie. Wprawdzie zdjęcia musiały być opóźnione o dwie godziny, bo ogar poszedł w las i wrócił wytarzany ale kamera go kochała.
Za to za uchodzącym Niemcem ogar grał pięknie!
Niestety, mimo przychylności całej ekipy ówczesne władze uznały, że ten relikt szlacheckiej przeszłości, symbolizujący ucieśnienie i wyzysk warstwy chłopskiej nie może być symbolem wspólnej walki wojsk polskich i radzieckich...
Rolę dostał więc owczarek niemiecki specjalnie sprowadzony z NRD.

A mogło być tak pięknie...
Załączniki
bard czołg.JPG
bard czołg.JPG (138.25 KiB) Przejrzano 548 razy
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Tu będzie BARDzo fajny blog ;-)

Post autor: irie »

oj, ktos tu nas wkreca 8-)

To by zmienilo wspolczesna historie ogara w Polsce! Przeciez kazde dziecko (no, moze nie z tych dzisiejszych dzieci;) kocha Szarika, kazde o nim marzylo. A to ogar mogl zostac gwiazda malego ekranu.

Ale.. jakos nie umiem sobie wyobrazic ogara w czolgu, nawet mimo tego pieknego zdjecia powyzej. Wiec nawet lepiej, ze to nie wypalilo (nomen omen;) :mrgreen:
Chyba pierwszy raz powiedzialabym, ze Bardowi z czyms nie do twarzy - wskazujac na ten czolg. :jezyk_3: (az tak wielka jest sila wdrukowania mi za mlodu obrazu jedynie slusznej rasy 'czolgowej')
Obrazek
ODPOWIEDZ