Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

goha
Posty: 37
Rejestracja: sobota 13 paź 2018, 21:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: goha »

Tutaj wersja spacerowa - zawsze czujna :-)
Wybaczcie nie wiem jak odwrócić te fotki.
20190109_144606.jpg
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: Betty »

Cześć Miętówka :hi_1:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: kasiawro »

Zdjęcia z telefonu trzeba prawidłowo odwrócone zapisać na komputerze zanim je załączysz na forum :).
Mięta śliczna :). Czy to ona tak maluje podłogę :strach_2: ?
goha
Posty: 37
Rejestracja: sobota 13 paź 2018, 21:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: goha »

Podłoga jest raczej zaorana, a nie pomalowana :placzek: Ale to starsza dwójka załatwiła sprawę - czekamy jeszcze jak trzecie (to włochate) dorośnie to dopiero będziemy cyklinować :) Na razie straty są małe - dwa rogi od książki i jedne nadgryzione okulary - ale wszystko podsunęłam jej niemal pod nos i poszłam do "swojej" roboty, więc sama ukręciłam na siebie bicz :zly1:

Jesteśmy już po dwóch zajęciach w psim przedszkolu. Przedszkole jest na prawdę bardzo fajne (korkus) - jedna Pani prowadzi, druga jest obserwatorką-podpowiadaczką :) Harda całkiem fajnie sobie w nim radzi - ośmiela się całkiem dobrze (chociaż czasami jeszcze ogon pod siebie). Uczy się szybko - jedynie czasami jest trochę rozproszona i ma trochę w nosie co robimy ;). Szczególnie się rozprasza jak ćwiczymy na dworze i jest dużo zapachów :) Pani zasugerowała w ramach rozwiązania naszego problemu spacerowego, żeby nie wydać/nie wydawać jej porcji jedzeniowej w domu tylko wszystko zapakować ze sobą na spacer i iść na głodniaka. Na spacerze wydać jej całą porcję posiłkową w ramach ćwiczeń tj, naszym głównym ćwiczeniem jest "idziemy" i nie zwiewamy do domu :) Dzisiaj wzięłam ją na spacer po pracy i zapakowałam "obiad na wynos" i nawet nie było źle. Może nie był to spacer ogarzo-ludzkich marzeń, ale w miarę sprawnie odeszłyśmy od domu, ciężko było podczas przejścia przez drogę osiedlową oddzielającą nas od lasu (musiałam ją trochę pociągnąć, więc nie nazwałabym tego chodzeniem na luźnej smyczy ;). W lesie już było całkiem całkiem ;) Jedynie mamy stop jak ktoś przechodzi i jak nadchodzi pies. Pani w przedszkolu powiedziała, że jak psiak się boi nie biegniemy go pocieszać tylko spokojnie stoimy i pokazujemy swoją postawą "nic się nie dzieje".
Generalnie widać pewien postęp. Jeszcze dużo pracy przed nami - w kwestii socjalizacji i tego, żeby nie zwiewała :strach_2: :prosze_1: ale cieszę się, że jesteśmy w przedszkolu pod fachowym okiem i nie dość, że ćwiczymy i się socjalizujemy to jeszcze możemy popytać co mamy robić z tym naszym uparciuchem :mrgreen:
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: musia »

Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.

Jak macie jakieś pytania w których możemy pomóc - dzwońcie w poniedziałki (21,28 stycznia) potem zamykamy na czas wystawy, ale po niej znowu jesteśmy do dyspozycji.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
goha
Posty: 37
Rejestracja: sobota 13 paź 2018, 21:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: goha »

Przedszkole robi na nas świetne wrażenie i prowadzący nie dość, że wydają nam się kompetentni, to są jeszcze po prostu mili :-) O was na Kościuszki pamietam cały czas! Jesteśmy też coraz bliżej decyzji, żeby gdzieś pokazać tą naszą Małą, bo z każdym dniem jest piękniejsza :marzyc_2: Ale to tak za parę miesięcy jak Harda już będzie harda, że hej, a ja szczęśliwie zamknę moje wiosenne zobowiązania zawodowe.
Piękna :-)
Piękna :-)
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: Poniatowski Dwór »

Ach... pięknie rosnie prawnusia :marzyc_2: ...trzymamy kciuki za socjalizacje i plany wystawowe!!!
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: miszakai »

O, widzę,że i Wam zdjęcia tak wskakują:). Ja przesyłam z telefonu poprzez blootooth i są dobrze zapisana. Żadne przekrecanki, edycje nie pomagają:/. Ślicznota 😍
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: kasiawro »

miszakai pisze: sobota 19 sty 2019, 10:53 Żadne przekrecanki, edycje nie pomagają:/.
Mi to pomogło :jezyk: ;).
goha
Posty: 37
Rejestracja: sobota 13 paź 2018, 21:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Katowice

Re: Miętówka z Nadbużańskich Ścieżek

Post autor: goha »

Długonoga :-)
Długonoga :-)
20190123_141131.jpg (233.34 KiB) Przejrzano 716 razy
ODPOWIEDZ