OgarMania

Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: OgarMania

Post autor: Wilga »

Gratulacje, super zabawa.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: OgarMania

Post autor: kasiawro »

Ogarmania pisze: poniedziałek 17 cze 2019, 10:34 Dopiero przy trzeciej imprezie tegorocznego Pucharu Polski w dogtrekkingu udaje nam się zaliczyć debiut (w Szczawnie-Zdroju). Temperatura tego dnia sprawiła, że był to nasz najtrudniejszy występ i mieliśmy kilka kryzysów na trasie, nawet Afera potrzebowała chwili odpoczynku przy wdrapywaniu się na Trójgarb. Przy bufecie zrobiliśmy dłuższy odpoczynek, dzięki czemu złapaliśmy drugi oddech. Udało się nam ukończyć trasę 23 km w czasie 04:05:17, co sklasyfikowało nas na 16 miejscu w kategorii MINI.
Gratuluję, jesteście wielcy!!! Kciuki były trzymane ;)!!!
Ogarmania pisze: poniedziałek 17 cze 2019, 10:34 Na minus:
-za duży bagaż,
-za mocny start (Afera standardowo wrzuciła tam najwyższy bieg).
Czyli następnym razem jeden plecak ;) .
Dawno nie łaziła na zawodach to chciała pokaz na co ją stać ;).

Ogarmania pisze: poniedziałek 17 cze 2019, 10:34 Nie przepadamy za upałami, więc mieliśmy naprawdę sporo satysfakcji, że udało się nam bezpiecznie ukończyć ten wyścig :uff:. Gratulujemy wszystkim, którzy brali udział, bo sama decyzja o udziale wymagała sporo odwagi i samozaparcia :szacun_1: :brawo_1: .
[...]
W zawodach brały udziały 4 ogary: Afera, Stella, Bohun i Loco (zdjęcia poniżej).
Gratki dla wszystkich i każdego z osobna :brawo_1: :brawo_1: !!!
Dodam jeszcze, że Loco bo jako jedyny na forum nie jest znany to Raper z Gończaków!!!
Fajna ekipa, można stworzyć grupę ogarzą, nie wiem czy taka opcja jest?

Ogarmania pisze: poniedziałek 17 cze 2019, 10:34 Aferze udało się rzucić ponad 3 kg :) , jej aktywność wyraźnie wzrosła, przed nami kolejna praca i treningi :silacz: , żeby poprawić naszą formę na kolejne zawody.
:brawo_1: :brawo_1: :silacz:
Czyli jeszcze z 1,5 kg i będzie idealnie :mysl_1: ?

Nasze leniwce bardzo są dumni z takiej ogarzej sąsiadki!!!

Jeśli macie więcej niż 10 zdjęć do wrzucenia to proszę podzielić je na kilka wpisów ;).
Awatar użytkownika
Ogarmania
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 sty 2019, 23:33

Re: OgarMania

Post autor: Ogarmania »

kasiawro pisze: poniedziałek 17 cze 2019, 16:01 Fajna ekipa, można stworzyć grupę ogarzą, nie wiem czy taka opcja jest?
Tak, na dogtrekkingach jest możliwość startowania w drużynach. Nawet we dwójkę zgłaszamy się zawsze jako Ogarmania i coraz częściej na zawodach ta drużyna jest rozpoznawalna albo pojawia się w relacjach (screen niżej :cwaniak: ). A od sierpnia będziemy się pojawiać w swoich koszulkach. Czy jest szansa stworzenia jednej większej grupy? Ciekawy pomysł, do przemyślenia i przegadania.

Nasz rozkład jazdy na najbliższe miesiące:

20/21.07 - Dog Orient Góra Kamieńsk (nocny, 23 km, zostajemy do niedzieli)
31.08 - Puchar Polski Przesieka (jeszcze się wahamy, dużo będzie zależeć od pogody)
14/15.09 - Gold-DogTrekking "Nocne mary" Wilkocin (nocny, 15 km, zostajemy do niedzieli)
21.09 - LenDog V Chełmsko Śląskie (25 km, międzynarodowy :D, bo trasa będzie przebiegać również po stronie Czeskiej).

Do zobaczenia
Załączniki
ogarmania w gazecie.png
Koszulki finalny.jpg
Koszulki finalny.jpg (168.31 KiB) Przejrzano 1380 razy
Awatar użytkownika
Ogarmania
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 sty 2019, 23:33

Re: OgarMania

Post autor: Ogarmania »

Już po nocnym Dog Orientcie, wszyło nam blisko 30 km. Baza była w środku lasu z dala od osób postronnych, kameralny klimat, ognisko, fajni ludzie, namioty, świetny weekend :).

Z innych ogarów był Loco.
Załączniki
Afera odpoczywa/stróżuje po dniu i nocy pełnych wrażeń
Afera odpoczywa/stróżuje po dniu i nocy pełnych wrażeń
1.jpg (203.52 KiB) Przejrzano 1307 razy
Loco
Loco
Nie każdy ma talent do śpiewania
Nie każdy ma talent do śpiewania
Sektor biwakowy
Sektor biwakowy
Przed startem
Przed startem
6.jpg
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: OgarMania

Post autor: qzia »

Fajna zabawa. Super, że tak latacie po lesie. Ja bym sobie od razu nogi po ciemku połamała :mrgreen: Trzeba kiedyś jakiś zlot zrobić z takim dogtrekkingiem. :mysl_1: :mysl_1:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: OgarMania

Post autor: kasiawro »

Koszulki fajne, już nie mogę się doczekać prezentacji na żywo :) - może w sobotni poranek spacerek :mysl_1: ? Zapraszamy na Niemczańskie Wzgórza!
Gratulacje dla Aferki i Was!!!
Te 30 km to sporo, nie miało być 25 ;)? Spała z Wami w namiocie? O której był koniec?
Awatar użytkownika
Ogarmania
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 sty 2019, 23:33

Re: OgarMania

Post autor: Ogarmania »

Miało być 23 km ale zawsze wychodzi więcej. Taki urok biegów/marszów na orientację, jak na noc i na dobrze poukrywane punkty to i tak wyszło nie za dużo :). Na metę dotarliśmy o 1 w nocy, Afera po takich wrażeniach spała przed i w namiocie, bez problemu :).

Sobota nam odpowiada, ale może bardzo wczesny poranek 7:00 - 7:30? zapowiada się upał. Będziemy się odzywać.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: OgarMania

Post autor: kasiawro »

Właśnie zastanawiałam sie o której jest taki finisz, skoro 30 km i startujecie o zachodzie. Cały czas spokojnie myślimy o jakimś starcie.
Ogarmania pisze: poniedziałek 22 lip 2019, 15:30
Sobota nam odpowiada, ale może bardzo wczesny poranek 7:00 - 7:30? zapowiada się upał. Będziemy się odzywać.
Jestem za 7:15 :mrgreen: , na parkingu przy Wojsławicach?
Awatar użytkownika
Ogarmania
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 sty 2019, 23:33

Re: OgarMania

Post autor: Ogarmania »

kasiawro pisze: poniedziałek 22 lip 2019, 15:54 Właśnie zastanawiałam sie o której jest taki finisz, skoro 30 km i startujecie o zachodzie. Cały czas spokojnie myślimy o jakimś starcie.
Cierpliwie czekamy :roll:
kasiawro pisze: poniedziałek 22 lip 2019, 15:54 Jestem za 7:15 :mrgreen: , na parkingu przy Wojsławicach?
Ok, będziemy.
Awatar użytkownika
Ogarmania
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 sty 2019, 23:33

Re: OgarMania

Post autor: Ogarmania »

Góry Izerskie, swoją wyprawę rozpoczęliśmy o 5:30 rano, więc pierwszych ludzi spotkaliśmy o godzinie 10, przy Chacie Górzystów (serwują tam smaczne jedzenie🍲 i czeskie piwo🍺).

Po drodze zaliczamy Wysoką Kopę (1126 m n.p.m.) do Korony Sudetów💪 oraz Halę Izerską. W sumie wyszło nam 25 km, psiarzy ucieszy fakt, że po drodze jest sporo miejsc gdzie psowate mogą się napoić🐾.
Załączniki
Coś słyszałam
Coś słyszałam
Kolejny szczyt do Korony Sudetów
Kolejny szczyt do Korony Sudetów
Widać stąd Szrenicę i Śnieżne Kotły
Widać stąd Szrenicę i Śnieżne Kotły
Hala Izerska
Hala Izerska
P8050058.jpg (286.89 KiB) Przejrzano 1233 razy
Hala Izerska
Hala Izerska
Chata Górzystów
Chata Górzystów
P8050094.jpg (240.5 KiB) Przejrzano 1233 razy
I debiut naszych koszulek :)
I debiut naszych koszulek :)
Polecamy piwo i ogórkową!
Polecamy piwo i ogórkową!
Na trasie dużo wodopoi
Na trasie dużo wodopoi
ODPOWIEDZ