Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Aniu, dziewczyny znalazły w pewnym stopniu wspólny język ;) Sara cieszy się na widok Nuty i chętnie przebywa w jej towarzystwie. Jednak Nuta, to trochę większe "kaliber" oraz zupełnie inny asortyment zabaw :lol: Jak Nuta wczoraj dostała głupawki i zaczęła ganiać wokół oczka wodnego, przebiegając z prędkością światła kolo Sarki, to mała jak nigdy, chętnie za mną pobiegła do domu :mrgreen: Jednak jej ciekawość i chęć zabawy jest najczęściej silniejsza niż strach :)
A co do trawnika, to Nuta jest na tyle łaskawa dla pańci, że kopie jedynie gdzieś za krzaczkami, bądź w kątach ogrodzenia :D
Kasiu, ależ proszę bardzo. Jak chcesz mogę wstawić więcej róż, bo te u mnie szaleją :)
Zapewniam Cię Kasiu, że Nuta to nieodrodna siostrzenica Pasi :mrgreen: Musiałam na początku mocno kontrolować spotkania ogarzo - cavisiowe. Nuta ma charakterek, nieliczni mogą liczyć na jej względy niestety. Chyba woli szczeniaczki, zwłaszcza że niedawno przechodziła urojoną :lol:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Jeju, to mojego bloga jeszcze nie wykasowaliście? :wstydek: :oops: ;) :D Aż dziw bierze :)

Przepraszam, że pojawiam się tak i znikam. Niestety od kiedy w styczniu zeszłego roku poszłam do pracy, to za nic w świecie nie mogę się z niczym zorganizować. Albo nie mam na nic czasu a jak już czas jest, to nie ma sił albo lenistwo totalne mnie dopada. Wiem, że to marne wytłumaczenie no ale... no taka już jestem niezorganizowana, co mam poradzić. :roll: :zly2: Zresztą niektórzy wiedzą dobrze, jak to u mnie czasami bywało z tym "jutro wrzucę zdjęcia" ;)
Nawet ogródek zaniedbałam o dziwo. Jednak ku radości co niektórych (np. Kasi ;)) dosadziłam na jesieni 30 róż, więc będą w tym roku zdjęcia "ogarzo-różane" :happy3:

U naszej Nutki wszystko w porządku. Zdrowa, nadal głupawki poranne to norma u niej, mordunia trochę bardziej posiwiała jedynie ale w sercu wciąż "szczeniak". :)
Obrazek
Jest obecnie po sterylce. Właśnie się kurujemy. Wszystkie badania w porządku więc za dwa tygodnie miejmy nadzieję, że zapomnimy o całej sprawie, zwłaszcza Nutka. :psiako:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: SARABANDA »

Widzę głowę a gdzie reszta ogara? Mordka siwieje jak u Sary nawet bardziej ale Nutka starsza ponad rok. Trzymamy kciuki za rekonwalescentkę :silacz:
Trochę egoistycznie pisząc to poprawiłaś mi nastrój , już mniej się dołuję że nie wyrabiam się ze wszystkim pracując na dwóch etatach :D
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Głowa ciekawsza niż zadek :D Zadek nie siwieje, za to na potęgę linieje ;)
Daj spokój, na dwóch etatach to bym chyba zapomniała jak się nazywam :lol:
A tak na poważnie, to dopiero teraz po roku, trochę zaczynam się ogarniać ;)
Wcześniej na prawdę było ciężko u mnie ze wszystkim. No ale tak to jest, jak się człowiek leni w domu prawie 7 lat i jedynie kwiatki sadzi w ogródku :fiufiu: :gleba:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Asiun »

No Gosia - kopę lat!!! :happy3:
Śliczna Nutkowa mordka :marzyc:
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: kasiawro »

Pozdrawiamy i czekamy na fotki róż (30 :marzyc: ).
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Cześć dziewczyny :hi_1: :happy3:
Asia, ano kopę, kopę. Staram się jakoś ogarnąć i swojego ogara i siebie, z różnym skutkiem ale pomału i do przodu zmierzamy :D
Kasiu, na róże jeszcze trochę zaczekać trzeba. Póki co dwie fotki rekonwalescentki w piżamie ;)
Jakieś ładne zrobię jak się na jakiś spacer wybierzemy za parę dni :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Paweł Ja
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 24 sty 2019, 21:52

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Paweł Ja »

Cześć wszystkim !! :)
Część osób mnie zna, a ci co nie, to więc się przedstawię :) Jestem Paweł mężem Gosi i tatusiem :D Nutki. Po bardzo długiej przerwie zdecydowałem się ja sam od czasu do czasu coś wrzucić z naszym Nutelsonem, Gosia zapracowana i zmęczona przychodzi do domku no i już jej po głowie nie chodziło prowadzenie bloga, ale może jak czasem zobaczy swoją niunie, to i 5min. znajdzie na krótki komentarz ;)
Przejrzałem całego bloga, wybiórczo poczytałem wiele sie działo, wiele planów było, ale cóż życie toczy się dalej na pewne rzeczy nie mamy wpływu. W pewnym momencie kiedy przeglądałem zdjęcia nawet mi się łezka zakroiła patrząc na Pchełke, wielka szkoda, że jej sobie nie zostawiliśmy, bo Nuta by do dzisiaj miała obok siebie towarzyszkę i może by była łagodniejsza teraz wobec innych piesków. Niestety wyrosła z niej straszna dominatorka :/
Jest oczkiem w głowie i rozpieszczana głównie przeze mnie :wstydek: Ważne, że trzyma się dobrze w prawdzie od grudnia zaczęliśmy jej podawać hormony, bo wyniki zaczęły deko spadać, chcieli nam wcisnąć jej prochy już rok temu gdzie wyniki były na granicy. Uznaliśmy, ze nie ma takiej potrzeby faszerowanią ją lekami skoro jest wszystko w normie. Obserwowaliśmy przez rok i jak zaczęło opadać minimalnie, to zdecydowaliśmy się po konsultacji z lekarzem zaproponowanym przez Agę naszego hodowcę podawać jej leki.
Jaki jest nasz Nutelson, hmmm nic się nie zmieniła nadal w tym czubku głupotki siedzą, mogłaby zjeść wagon jedzenia i to byłoby mało :gleba: Biega, hasa, bryka, ale też dużo śpi, to taki leń jest, ale ma to po tatusiu :gleba: Jej jedyny minus, to to że nie wiadomo jak zareaguje na drugiego psa, przeważnie agresja, ale tez nie zawsze :mysl_1: :zdziw_4:
Na początek może starczy, a ja obiecuje, że raz na jakiś czas coś wrzucę z naszą kochaną pannicą :)
Do następnego :hi_1:

P.S.
Zdjęcia starałem się chronologicznie wrzucić i w opisie dodałem daty.
To będzie chyba rok 2016...
To będzie chyba rok 2016...
IMGP0519.JPG (219.84 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2016...
...2016...
...2016...
...2016...
IMGP0270.JPG (274.33 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2016, pomagała mi przy sesji zdjęciowej :D...
...2016, pomagała mi przy sesji zdjęciowej :D...
IMGP0286.JPG (229.11 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2017 i jej ukochany fotel, który już jest historią...
...2017 i jej ukochany fotel, który już jest historią...
IMGP0891.JPG (150.13 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2017...
...2017...
IMGP3445.JPG (146.52 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2017...
...2017...
IMGP2177.JPG (124.29 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2017...
...2017...
IMGP2179.JPG (128.78 KiB) Przejrzano 1891 razy
...2018, z pancią w uściskach :)
...2018, z pancią w uściskach :)
IMGP3247.JPG (193.03 KiB) Przejrzano 1891 razy
Załączniki
...2017...
...2017...
IMGP2178.JPG (113.42 KiB) Przejrzano 1891 razy
Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Asiun »

Śliczny siwulec :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Paweł Ja
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 24 sty 2019, 21:52

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Paweł Ja »

Cześć Asiu, odwiedziła byś nas, co tam u Oriego? :)
ODPOWIEDZ