Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: qzia »

Prawdziwa ogarza dama. :marzyc_2: Choć pysio już lekko przyprószony siwizną. :strach_2: Cavisia musi tylko uważać przy misce, bo tego ogary strzegą jak skarbu. Myślę, że będzie dobrze. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Kasiu, miski będą pochowane przy pierwszej wizycie :D Dobrze wiem, co dla ogra znaczy "korytko" ;) Dla małej będzie przygotowany kojec, na spanie i pory karmienia. Będzie tam miała swój azyl. :) Co by panienki nie zaglądały sobie w miski właśnie. Nuta swój pokój też będzie miała zamykany, bo pańcio dzisiaj zamontuje z powrotem drzwi w wiatrołapie :mrgreen:
Z tego co pamiętam, to jedynie miską z wodą Nuta potrafiła się dzielić. Choć właściwie nie... Pchełka mogła nawet wylizywać resztki z Nutkowej miski, ale to chyba ona jedyna, jako mały berbeć miała fory u Nuci :)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Caviśka już u nas :)
Jeśli chodzi o socjalizacje Sarki z Nutą, to daje teraz małej dwa-trzy dni luzu na przywyknięcie do nowych warunków :) Miała i tak ostatnio sporo stresów. Póki co obwąchują się z Nutą przez bramkę. Zainstalowałam taką bramkę w korytarzu (taką jak się na schodach mocuje, żeby dzieci nie wchodziły, Nuta miała ja w wiatrołapie zamontowaną jak była mała).
Na dworze wszystko ok, Sarka biega, Nucia za nią :lol: A ogólnie to nawet chwilami olewa małą. Tak więc jest chyba całkiem nieźle. W domu będę pomału je do siebie przyzwyczajać, ponieważ Nucisko to straszna zazdrośnica. Sarka dostała już porządne ostrzeżenie, gdy obchodząc dom, podeszły obie do nieschowanego worka z karmą (nasz wielki błąd, zapomnieliśmy o nim). Wystraszyła się, ale tak jak mówiłam, już są na etapie ponownego obwąchiwania, spały nawet koło siebie...na razie jednak jedna na górze druga na dole :D ;) W piątek albo w sobotę, zaczniemy dalszą część socjalizacji :)
Zobaczymy jak to pójdzie. Trzymajcie kciuki. :fiufiu:
Na razie tylko dwa zdjęcia. Jutro może coś lepszego cyknę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: kasiawro »

Trzymamy kciuki Gosiu.
Może jakieś focie Twojego ogrodu wkleisz ;)?
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: qzia »

Będzie dobrze. U mnie Ajsza mniejsze psy olewa z góry. Podobnie Zuzia. Wiedzą, że takie cuś to nie jest groźne i może spokojnie latać, byle by za natrętne nie było. No i trzymało się z dala od jedzenia. :nunu:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Ania W »

Ale maskoteczka! Śliczna! :marzyc_2:
Ale że ona Wasza już na zawsze?
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Kasiu(wro), trzymajcie, trzymajcie kciuki :) Muszę koniecznie tej mojej zazdrośnicy uświadomić, że nie jest jednym psem na świecie :lol: A zdjęcia ogrodu oczywiście ze wstawię, tylko troszkę później.
Kasia(qzia), Nuta też częściej małą olewa, niż za nią chodzi. No chyba że biegnie, to trzeba na cavisia "zapolować". :D
Aniu, maskoteczka jest u nas tylko na 2 tygodnie. Pańciostwo Sarki po prostu wyjechało na urlop, a my robimy za niańki małej :D
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Socjalizacja trwa w najlepsze :) Mała juz cieszy się na widok Nuci i nie ucieka od niej :) Nuta biega z nią po ogrodzie, w domu nie puszczam jednak Sary samopas przy Nucie. Socjalizują się w pokoju, żeby przypadkiem nie miały okazji spotkać się na przykład w kuchni :lol: Raz Sara mi się wymknęła i cichaczem wskoczyła Nucie na legowisko gdy ta spała... i nic. Nuta była spokojna, pomimo wyrwania ze snu. Myślę, że jeszcze ze dwa tygodnie i może razem by nawet spały, tak jak z Pchełką ;) Jednak mam opory przed całkowitą socjalizacją, co innego gdyby to był mój caviś, a tak... nie będę ryzykować że Nuta się wkurzy gdy caviś za blisko podejdzie do jej michy :fiufiu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:mrgreen:

Miały też być zdjęcia ogródka... więc wstawiam kilka :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
:)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: Ania W »

Pięknie ogrodowo!
I ile trawnika do przekopania przez ogara...i cavisia ;)
Widać, że dziewczyny odnalazły wspólny język ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Nutka Nadbużańskie Granie Blog ;)

Post autor: kasiawro »

Dziękuję za fotki ogrodowe - śliczne dojrzewa ten ogród!!!
Fota Nuty spoglądającej na małą, mnie stresuje, ale ja widzę w tym spojrzeniu Pasię i jej zamiary.
ODPOWIEDZ