V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: kasiawro »

Chyba jakaś telepatia, bo też miałam podjąć temat :)
Moje zdanie co do bazarku jest takie: jeśli mamy "wygenerować" najlepszy zysk (taki jest cel)to nie możemy skupiać się na tematycznych sprzedażach.
Jeśli to byłaby to wielka wystawa to jest sens na coś takiego bo ludzi więcej inaczej nie będzie efektu :(.
Gosia, ale chęci są ważne i zaangażowanie :).

Mam kilka osób jeszcze chętnych na jeden dzień, ale pewnie same się odezwą na forum jak będą pewne wyjazdu. Wiem, że Krzysiu Janiak też miał rezerwować nocleg.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: SARABANDA »

Co do bazarku to liczę także na wypowiedzi reszty zainteresowanych.
Czasami bardziej opłaca się długoplanowe podejście niż jednorazowy zysk.
Tak myślałam że padnie argument ze strony producentów "towarów akcyzowych" ale tutaj pragnę odnieść się do idei empiku jako spadkobiercy kiosku-Ruchu i nieśmiertelnego tekstu z "Misia"" Barei ( proszę pana tu kiosk Ruchu jest, ja tu mięsem handluję) jednym słowem dla chcącego nie ma nic trudnego :)
Na podkładki chętnie poczekam :dawaj:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Ania W »

SARABANDA pisze:Co do bazarku to liczę także na wypowiedzi reszty zainteresowanych.
Czasami bardziej opłaca się długoplanowe podejście niż jednorazowy zysk.
Też mam nadzieję, że zainteresowanych będzie więcej ;)
Tylko nie bardzo rozumiem jak tematyczność wpłynie na długoplanowość. :mysl_1: Nie bardzo jesteśmy w stanie zaplanować kto będzie w przyszłości na zlocie i czym będzie zainteresowany.
Np. Nawiązując do Twojego zapotrzebowania - tej chwili nie mam do sprzedania rzeczy związanych z wyposażeniem wnętrz-nie mam też jakiegoś szczególnego zapotrzebowania na nie. Podobnie mam z książkami i przetworami...Czyli może się zdarzyć tak, że przy tematycznym ujęciu nie będę miała ani co sprzedać ani kupić ( bo niestety finanse teraz też mam mocno ograniczone i nie wydam na coś co nie jest potrzebne :roll: ). Kupiłabym na przykład jakieś fajne roślinki np. funkie, której nie mam albo żurawki :dawaj: Roślinnie mogę się też wystawić :)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: SARABANDA »

Z tymi roślinkami to mnie Aniu przekonałaś ;)
no i bazarek poza zdobyciem finansów ma być też świetną zabawą :happy3:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: miszakai »

Myślę, że o to Gosi chodziło właśnie, żeby pisać na co by się wydało i co się ma. Jakby ktoś wrzucił, że szuka biżu to jest bodziec to wyszperania nienoszonych rzeczy np.:) Ja baardzo bym chciała wbić chociaż na sobotę - spontan z namiotem ale jakby się nie udało dojechać to na wszelki dałam Largusiowym miodek z mniszka i trochę biżu na bazarek zlotowy. Jak będę to postaram się dowieźć np. trochę ciuchów ale piętrzą się na ten weekend różne przeszkody;/. Ja z kolei chciałabym kupić przetwory różne grzybkowo- syropkowo-miodkowe:)
Obrazek
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Wilga »

Ja jestem chętna na jakieś ozdóbki na szyję, w stylu lniano-bawełnianym (srebro, filc). I chustę/szal/ponczo na chłodne letnie wieczory, tez do lnu/bawełny.
Mogę się kulinarnie jakoś wystawić, nie wiem tylko czy kto będzie chętny na śledzie (latem :jezyk: ), mogę też papryki marynowane, jakieś powidła/dżemy, nawet ocet domowej roboty w 1/2 butelkach :). Robić procentowe jaja?
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: musia »

tak przy okazji hasła bazarek

szukam sadzonek lub cebulek czosnku niedźwiedziego
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Ania W »

Ponieważ pojawiają się pytania o program to w programie jest ...brak programu.
Poza dwoma wykładami o które poprosiłyśmy Krzyśka ( sobota wieczorem i niedziela do południa ) będzie luzik ;)
Mamy pewne atrakcje w zanadrzu, ale totalnie bez napinki ;)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: SARABANDA »

Luzik to jest to co misie lubią najbardziej :piwko:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 313
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 08:54
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Krzysztof »

To ja mam prośbę, żeby nie zapomnieć spakować smakołyków, zabawek, jeśli ktoś używa to klikera, jeśli ktoś (o zgrozo! :D ) używa takich gadżetów jak kolczatka czy obroża zaciskowa - też zabieramy ze sobą. Może się też przydać dłuższa linka, chociaż jedną sztukę będę miał jak jakby ktoś potrzebował. Smycze i zwykłe obroże są - mam nadzieję - oczywistą oczywistością ;)
ODPOWIEDZ