Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 313
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 08:54
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: Krzysztof »

No cóż... Czasem zawody dla niektórych kończą sie zanim się na dobre zaczną - za szybko, dużo za szybko.... Trochę żal, ale są rzeczy ważne i ważniejsze... Tym razem przyszło mi kibicować wracającym na metę ;) Impreza - jak zawsze - dobrze zorganizowana, fajna atmosfera i... klimatycznie, bo w nocy ;) Do tego wieczorek po zawodach przy lampce nocnej "romantic" firmy Polaris made by Ania W. :gleba:
i mimo wszystko weekend udany :happy3:
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: nulka »

AniaW dodałaś smaka imprezie tymi fotkami :happy3: i zobaczyłam dokładnie jakich szelek szukać ;) Ogar to ma klatę :silacz:
Osobiście myślę, że skuszę się jeszcze na taką imprezę ale towarzysko
Co to znaczy ? Bez Łozy?

Krzysztof no cóż przynajmniej byłeś na mecie :mysl_1:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: Ania W »

Powiem tak - sami byliśmy dumni, że udało nam się usadzić całą grupę do fotek. :marzyc_2:

Łoza mimo wcześniejszych wyskoków jakie zdarzały jej się do dziewczyn postanowiła podpisać pakt o nieagresji i razem szły ogon w ogon :) Super wyglądał taki ogarzy zaprzęg :)
aganowaczek pisze:Ja bym w życiu bez konia na piechotę na trasę dłuższą niż 5 km nie poszła :D
Oj tam - dłuższy spacer to więcej ale przyznaję, że o ile do 10 km jakoś tak na mnie wrażenia nie robi to 15km jednak było dla mnie większym wyzwaniem ;).
Ola i Dunaj pisze:No wreszcie !!! Już myślałam, że jeszcze się "kręcicie" po okolicy w poszukiwaniu wyjścia ;)
Najbardziej wytrwali śledzili TVN24 w oczekiwaniu na informację na pasku czy przypadkiem lokalny GOPR nie został postawiony na nogi :jezyk_3:
Ola i Dunaj pisze:A te nocne w kamieniołomie z malamutem to prawie jak przy zdobywaniu Korony Warszawy :D
Tak też trochę się czułam :D
Krzysztof pisze:No cóż... Czasem zawody dla niektórych kończą sie zanim się na dobre zaczną - za szybko, dużo za szybko....
A widzisz...dlatego my wybrałyśmy opcję "wolno, woooolniej" ;)
Krzysztof pisze:Do tego wieczorek po zawodach przy lampce nocnej "romantic" firmy Polaris made by Ania W. :gleba:
Chyba poranek ? :mysl_1:
nulka pisze:zobaczyłam dokładnie jakich szelek szukać ;) Ogar to ma klatę :silacz:
Szelki Małgosi faktycznie fajne - na pewno dużo wygodniejsze niż łozowe siermiężne.
nulka pisze:Co to znaczy ? Bez Łozy?
No nie, z Łozą ale uczestnictwo uzależniam od zestawu towarzyskiego. Sama nie zmotywuję się na pewno, zwłaszcza, że tego typu imprezy są dość daleko ode mnie.
nulka pisze:Krzysztof no cóż przynajmniej byłeś na mecie :mysl_1:
I to pierwszy! :silacz:
No cóż - podsumowując ogary otwierały i zamykały stawkę ;)
"Następną razą" będzie lepiej :)
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: hania »

Sarcia jak klatę wypina, aż szelki się przesuwają. Super sprawozdanie :).
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: ania N »

Gratulacje dla odważnych. :silacz:

Szkoda że tak daleko te imprezy - chętnie bym wzięła udział ale bliżej. Fiord raz z Jackiem startował w Karkonoszach ale to było tempo nie dla mnie. ;) Ogar się jak najbardziej sprawdza. :D

Na jednej focie wyglądacie jak grupa grotołazów. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: SARABANDA »

Zakwasy zakwasami, były oczywiście ale tak na prawdę przeszkodził mi w napisaniu relacji brak czasu, najpierw trzeba się było rozpakować, posprzątać, wyprać, ugotować a potem przez kilka dni intensywnie pracowałam od rana do nocy żeby zasłużyć na urlop. Od wczoraj jestem na urlopie w pięknym miejscu z widokiem na Pilsko.
Ja też nie rozumiem dlaczego pokonanie trasy zabrało nam tyle czasu :oops:
Psy ciągnęły jak szatany, im bliżej mety tym bardziej. Bez problemu odnalazły się w tłumie ludzi i psów, przy głośnej muzyce i odgłosach megafonów. A komitywa dziewczyn z Łozą bardzo mnie zaskoczyła, ciekawe czy się utrzyma.
Mam ambicję chociaż trochę poprawić czas :tia: ale też w dobrym towarzystwie, nie dla zasady.
Bardzo mi się spodobało. Może by wystartować w Wiśle, ma ktoś ochotę? Powinno już być chłodniej.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 313
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 08:54
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: Krzysztof »

Babcia Tara i synalek Czekan będą w Wiśle :)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: SARABANDA »

Relacja AniW dzięki zdjęciom naprawdę oddaje klimat imprezy.
Krzysztof, startujesz na 25km, to nie mój zasięg, ja szukam towarzystwa na 15km :mrgreen:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 313
Rejestracja: czwartek 30 maja 2013, 08:54
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: Krzysztof »

W Przesiece prawdopodobnie na 15. W Wiśle się okaże ;)
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Baaardzo długi spacer - DOGTREKKING Złoty Potok 1.08.2015

Post autor: Eni »

Ktoś się wybiera na dogtrekking do Szczawna 17.06? My już zapisane :) możemy się powlec wspólnie
ODPOWIEDZ