Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Marta A »

Na zdjęciu przy grobie Kartawika ktoś chowa się za pomnikiem ;) Mówcie mi Sokole Oko.

Witek nie ma jeszcze żadnego ciuszka różowego, ale jak by od kogoś dostał, to owszem, nałoży. :D

My jeszcze we Wrocławiu, ale krótko też się odniosę. Podziwiam, jak wszyscy, ogrom pracy włożony w przygotowanie tej imprezy, ale też efekty tej pracy! Bo można się narobić i nic z tegonie wyjdzie, a można tak, jak zrobiły to dziewczyny. :szacun_1:

I ja też ubolewam, że za mało rozmów, wspólnych śmiechów... No u mnie to już wyjątkowo, bo księciunio Witold aktualnie rządzi bardziej ;) Z niektórymi to nawet dwóch zdań nie zamieniłam, a bardzo chciałam, ze wszystkimi, a co! :D Ale odbijemy sobie kiedyś!
Piękna impreza, piękny Wrocław, cudne okolice...
Obrazek
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Hekate »

Przepraszam i Witka, i Aurelkę. :oops:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

Nie przejmuj się, za rok będą raczkowali razem na ringu, dopiero będzie problem :jezyk:
KasiaWro papryka marynowana pyszna, idealna, właśnie konsumuję w sałatce z ziemniaków, czerwonej fasoli, tuńczyka, cebuli i zielonej pietruchy :szacun_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: 1e2w3a »

Marta A pisze:Na zdjęciu przy grobie Kartawika ktoś chowa się za pomnikiem
Ten "ktoś" to Jagoda. Jak już w końcu udało się usadowić wszystkie ogary i Jagoda chciała wyjść na ścieżkę, to Poraj nie wytrzymał i ruszył za nią. Tak więc żeby nie zepsuć tego ustawienia Jagoda postanowiła schować się za nagrobek. A ponieważ zdjęcie robiłam z boku, by ująć wszystkie psy, to pokazało się trochę Jagody.
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Krew mnie zalewa, że nie mogłam świętować tak wyjątkowego dla NAS święta.
Byłam tam myślami, przez cały czas. Super zdjęcia, choć jak patrze na nie to aż mnie skręca ze smutku :(
Radość wielka, że było tyle pięknych ogarów! Cudownie jest widzieć ludzi których łączy jedna, wspaniała pasja.
Stroje przepiękne (chociaż i tak ogarki "lepsiejsze")!
Niech Polska wie, że istnieją OGARY POLSKIE i że są najwspanialszymi psami :marzyc_2:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Monika M-S
Posty: 493
Rejestracja: czwartek 03 mar 2016, 18:59
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bukowina, Gmina Długołęka, dolnośląskie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Monika M-S »

Ślicznie dziękujemy :)
Wspaniałe Ogarze Święto!!!
Jestem pełna podziwu dla organizatorów :silacz: , bo wspaniale ogarnęli tak wielki temat. Tyle ogarów ze swoimi ludźmi zebrali w jednym miejscu i spowodowali, że przeżyliśmy niezapomniane chwile :) Magiczną atmosferę mamy w pamięci i na zdjęciach :)
Nasze Ogary cudownie grają, cudownie wyglądają i cudownych ludzi mają :)
Było cudownie :)
Podziękowania od Moniki z Hańczą z Sarmackiej Tradycji
Leśne Bytowanie Hodowla Ogarów Polskich "...nieśmiertelność tkwi w łańcuchu, nie w poszczególnych ogniwach." E.Wiechert
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

Miało być podsumowanie, statystyki, fotki...ale na razie będzie po prostu DZIĘKUJĘ :)
Już kilka lat temu zaświtało mi, że fajnie byłoby zrobić coś wyjątkowego z tej okazji. Dzięki wszystkim uczestnikom Dni Ogara myślę, że się udało :)

Będąc nieco bardziej po stronie organizacyjnej bardzo dziękuję :
- że miłośnicy ogarów tak dopisali zjeżdżając się z całej Polski i spoza jej granic :silacz: . Pokonane trasy imponujące!
- że była taka fajna atmosfera, choć mam trochę niedosyt życia towarzyskiego. Nie udało się porozmawiać ze wszystkimi albo udało, ale za krótko :) Ale może następnym razem nadrobimy :)
- że znalazły się osoby, które pomagały :szacun_1: Czasami wydawać by się mogło w drobnych sprawach, ale w efekcie bardzo odciążały. Główny ciężar organizacji imprezy faktycznie spoczywał na barkach kasiwro (wspieranej przez drugą połówkę :) ), ja z racji na odległość miałam ograniczone możliwości pomocy, ale na szczęście zgłosili się jeszcze ochotnicy, którzy wspierali to przedsięwzięcie czasami od strony technicznej, czasami organizacyjnie, czasami finansowo. Nie chcę nikogo pominąć, żeby nikt nie poczuł się urażony, ale tak na szybko : Maciej od Czujnej, Tomek od Hanto, Ewa i Jagoda - miejscowa grupa wsparcia :) . Dziękujemy za pomoc "grupie rekonstrukcyjnej" i statystom z łapanki:) Sarmackie młode pokolenie - rewelacja :brawo_1: a oprawa przyciągająca oko. Otrzymaliśmy także ogromną pomoc poligraficzną (projekty, druk, składanie) - dzięki Panowie :szacun_1: Dzięki Paulinie od Jastruna mamy rewolucyjny projekt naklejki na cydr - myślę, że do wykorzystania w przyszłości :) Ewce za podjęcie wyzwania w postaci sekretarzowania. Były też osoby, które dowoziły, przewoziły, zaopatrywały ....po prostu pomagały. Jednym słowem jakby to nie zabrzmiało - w kupie siła :)
I bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy podczas całej imprezy po prostu zapytali czy pomóc albo w czym pomóc :szacun_1: Jeżeli kogoś pominęłam - przepraszam, to nie ze złej woli. :szacun_1:
- wszystkim sponsorom i fundatorom - dzięki nim nikt ( mam nadzieję :strach_4: ) nie wrócił do domu z pustymi rękami, dzierżąc w nich choćby drobiazg na pamiątkę :)
- że mimo różnic, odmiennych spojrzeń na wszystko co z ogarem związane (począwszy od wyglądu, poprzez wychowanie i charakter, a na "zastosowaniu" skończywszy) możemy się spotkać i podyskutować. Mam nadzieję, że te różnice nie będą oznaczały podziałów.
- za wspaniałą atmosferę na niedzielnej wystawie. Do wszystkich początkujących ( i nie tylko) - pamiętajmy, że to TYLKO wystawa :) Nikt nie jest doskonały i raz na wozie - raz pod wozem :) Wyluzowany właściciel to więcej niż połowa sukcesu ;) No i on będzie zdrowszy i pies szczęśliwszy ;)

Do statystyk wkrótce się zabiorę ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Czy ktoś reflektuje na katalog pamiątkowej, z największą jak do tej pory ilością zgłoszonych psów w rasie, historycznej już Krajowej Wystawy Ogara Polskiego Wrocław 2016?

Proszę o informację z adresem wysyłki.
Koszt wysyłki i katalogu wedle uznania proszę wpłacić na fundusz ogarowy.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ewka »

Kasia, ja "kce", bo w końcu nie mam...
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Ewa, Ty za pracę miałaś dostać... wyślij adres.
ODPOWIEDZ