VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Ula »

Super imprezka, żałujemy , że nie mogliśmy być z Wami :zly2: .Następnym razem na pewno !!!!! :piwko:
Agnieszka7
Posty: 81
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2018, 18:57

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Agnieszka7 »

:gleba: łoj, ale literoweczka :tia: przyszły rok oczywiście Kasiu :piwko:
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Paula »

Pieniądze zebrane podczas bazarku zostały przelane na konto funduszu - Ula otrzymała.

Dziękujemy za mile spędzony czas. :piwko: Jestem pełna podziwu, jaką cierpliwością wszyscy z Was wykazali się w odpowiadaniu na dziesiątki pytań stawiane przez moją trzylatkę. :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1: bardzo dziękuję; fascynacja końmi okazała się silniejsza niż zainteresowanie ogarami 8-)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: qzia »

Paula pisze: środa 18 wrz 2019, 20:48 Dziękujemy za mile spędzony czas. :piwko: Jestem pełna podziwu, jaką cierpliwością wszyscy z Was wykazali się w odpowiadaniu na dziesiątki pytań stawiane przez moją trzylatkę. :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1: bardzo dziękuję; fascynacja końmi okazała się silniejsza niż zainteresowanie ogarami 8-)
Myślę, że nikt nie zaprzeczy :mrgreen: Aurelka to cudowna, młoda, dama i zauroczyła całe ogarowe towarzystwo. :marzyc: :marzyc: :marzyc: I jak prawdziwa dama wie, że na końskim grzbiecie wygląda się jeszcze cudowniej :marzyc: :marzyc: Na miłość do ogarów przyjdzie czas. :piwko: :piwko:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: ania N »

Dziękujemy za mile spędzony czas i wielkie ukłony dla głównej organizatorki :szacun_1: Fajne miejsce a konie i ogary razem to jest to co lubię najbardziej. :marzyc: :hi_1:

Cieszę się, że w końcu się gdzieś wyrwaliśmy, bo jakoś ostatnio czasu brakowało, a w międzyczasie tyyyle nowych ogarków i twarzy. Kiedyś znałam prawie wszystkich a teraz oj jest co nadrabiać. :wstydek:

Radość na pysku Bystrej bezcenna, nie wiedziałam że jej tak wyjazdów brakuje. :mysl_1: :happy3: I dzięki zlotowi spotkaliśmy synia Leszka, spotkanie z mamusią było bardzo wylewne ona go poznała on był zaskoczony bardzo. :happy3: :gleba:

PS> Kasiu ja się mogę przyznać do sałatki z ananasem i kurczakiem w dużej misie. O tę ci chodziło? ;)
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Poniatowski Dwór »

Aniu - tą w dużej szklanej misce - to ja Twoją sałatkę jadam w niedzielę...(ciągle była super)...
To był niesamowity czas...tylu zafiksowanych na ogara ludzi....i jednocześnie ludzi otwartych na ludzi...to jest cos niesamowitego...
a miejsce...przecudownie doskonałe... (wiele miejscówek, sal biesiadnych bez liku, super przestrzeń dla ludzi i zwierząt...tereny spacerowe przeogromne...i oczywiście ukochana przeze mnie "toaleto - prysznicownia,,,,)
Poproszę,,,o to samo miejsce za rok....
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: WOJAN OGARUSY »

To i my dołączymy nasze podziękowania - przede wszystkim dla gospodarzy :szacun_1:. Piękne miejsce :marzyc: i jeżeli po tym jednym razie nie mają nas dość :aniol: to przyszły rok :prosze_1: Julinek !!
Mamy kilka zdjęć
Załączniki
1.jpg
2 gospodarze.jpg
2 gospodarze.jpg (234.4 KiB) Przejrzano 2367 razy
3 poczekacie tu.jpg
3 poczekacie tu.jpg (262.8 KiB) Przejrzano 2367 razy
4 UNCJOFUNTY - poczekamy.jpg
4 UNCJOFUNTY - poczekamy.jpg (229.53 KiB) Przejrzano 2367 razy
5 Poniatowski Dworek .jpg
5 Poniatowski Dworek .jpg (227.22 KiB) Przejrzano 2367 razy
Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: WOJAN OGARUSY »

C.D.
Załączniki
6 znajdz ogara (2szt).jpg
7 klimaty.jpg
7 klimaty.jpg (278.31 KiB) Przejrzano 2367 razy
8 julinek.jpg
8 julinek.jpg (291.68 KiB) Przejrzano 2367 razy
9 julinek.jpg
9 julinek.jpg (214.73 KiB) Przejrzano 2367 razy
10 psi zaprzeg.jpg
10 psi zaprzeg.jpg (223.04 KiB) Przejrzano 2367 razy
11 i kolejny.jpg
11 i kolejny.jpg (226.61 KiB) Przejrzano 2367 razy
Pańcio zabalował
Pańcio zabalował
Ile mozna spac...idziemy na spacer....jpg (133.97 KiB) Przejrzano 2367 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: kasiawro »

Paula nad miłością Aurelki do ogarów będziemy pracować :).
ania N pisze: poniedziałek 23 wrz 2019, 21:41 PS> Kasiu ja się mogę przyznać do sałatki z ananasem i kurczakiem w dużej misie. O tę ci chodziło? ;)
Aniu mogę prosić o przepis, składniki czekają :).

Nie wiem czy Marianka jest tego świadomo, że Julinek został przegłosowany na następny rok :lol: .
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Betty »

ania N pisze: poniedziałek 23 wrz 2019, 21:41 PS> Kasiu ja się mogę przyznać do sałatki z ananasem i kurczakiem w dużej misie. O tę ci chodziło? ;)
kasiawro pisze: piątek 11 paź 2019, 13:50 Aniu mogę prosić o przepis, składniki czekają :).
Mi nie dane było jej jeść to też poproszę o przepis :prosze_1:
kasiawro pisze: piątek 11 paź 2019, 13:50 Nie wiem czy Marianka jest tego świadomo, że Julinek został przegłosowany na następny rok :lol: .
My z Fordem jesteśmy bardzo za czyli 8 łap w górę :gleba: Osobiście uważam, że to świetne miejsce i nie dlatego, że blisko mojego domu :!: Już pisałam na FB, że oprócz wielu niezaprzeczalnych zalet czyli Marianki, Piotra i koni WIELKĄ zaletą jest położenie :!: No nie da się ukryć, że Warszawa, a więc i Julinek jest mniej więcej w środku Polski, więc z różnych jej stron są mniej więcej takie same odległości do dojazdu :happy3:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ