VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: qzia »

Jeszcze jak nie za późno to poproszę 2 serki wędzone i chlebek żytni.
yol_ka
Posty: 31
Rejestracja: środa 09 sty 2019, 00:33

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: yol_ka »

Hej Kasiu ja poproszę :
1 x serek z czarnuszką , 2x serek z bazylią i suszonym pomidorem i 2x chlebek żytni. Dziękuję.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: kasiawro »

Tak dla jasności to ja osobiście ich nie robię :cwaniak: , mam gospodarza obok Niemczy, który prowadzi gospodarstwo ekologiczne i ja co piątek u niego robię zakupy :).
Marian70 pisze: wtorek 10 wrz 2019, 10:00 Hej a pamiętała o mnie w temacie serkow. Ja proszę z czarnuszka i orzechem włoskim.
Teraz jak napisała, to pamiętała i zapisała :).
qzia pisze: wtorek 10 wrz 2019, 10:02 Jeszcze jak nie za późno to poproszę 2 serki wędzone i chlebek żytni.
Do jutra zbieram zamówienia :) - zapisane :piwko: .

yol_ka - zapisane!!!
HonorataSierant
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2019, 21:04

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: HonorataSierant »

Witam wszystkich :)
My oczywiście z Mężem będziemy w sobotę , pisał już w sprawie potwierdzenia i zaliczki :)

Jeśli mogę prosić to tez chętnie zamówię 1x ser z czarnuszka i 2x ser z pomidorami i bazylią :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: kasiawro »

HonorataSierant pisze: wtorek 10 wrz 2019, 19:55 Witam wszystkich :)
My oczywiście z Mężem będziemy w sobotę , pisał już w sprawie potwierdzenia i zaliczki :)

Jeśli mogę prosić to tez chętnie zamówię 1x ser z czarnuszka i 2x ser z pomidorami i bazylią :)
Zapisane :).
Marian70
Posty: 37
Rejestracja: piątek 13 kwie 2018, 22:38

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Marian70 »

HonorataSierant pisze: wtorek 10 wrz 2019, 19:55 Witam wszystkich :)
My oczywiście z Mężem będziemy w sobotę , pisał już w sprawie potwierdzenia i zaliczki :)

Jeśli mogę prosić to tez chętnie zamówię 1x ser z czarnuszka i 2x ser z pomidorami i bazylią :)
Tak tak zanotowała te zaliczkę.
Marian70
Posty: 37
Rejestracja: piątek 13 kwie 2018, 22:38

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Marian70 »

Ostatnie szlify :-)
!. Smalec w zasadzie jest gotowy, choć jeszcze trochę roboty czeka na mnie. Ale czy ktoś będzie miał ogóry do niego? Ja niestety nie mam ręki do
kiszonych, no nie wychodzą mi i już... Mogę kupić na targu, ale niech może jeszcze ktoś jakieś przywiezie :-)
2 Uwaga. Droga dojazdu do Julinka. Najważniejsze : jeśli ktoś posługuje się GPS musi KONIECZNIE wpisać GOŚCINIEC JULINEK !!! Jeśli będzie sam
Julinek to wywiezie Was do Julinka cyrkowego.To niby nie daleko ale po co się błąkać.
Teraz trasa. Podaję już z Leszna pod Warszawą bo do tej miejscowości i tak musicie dojechać. W Lesznie jadąc od Warszawy mijamy skrzyżowanie z kościołem i światłami , skręcamy w następną ulicę w prawo to jest ul. Szkolna.jedziemy prosto. Po prawej na latarni jest drewniany kierunkowskaz Gościniec Julinek. Po lewej ręce mijamy remizę, jedziemy aż do ściany lasu. Widoczna charakterystyczna czerwona tabliczka z informacja, że to już Kampinoski Park Narodowy. Skręcamy w lewo, to ul. Leśna. Jedziemy prosto. Po lewej mijamy kompleks szkolny a przed nim parking po prawej las. Dojeżdżamy do skrzyżowania. Skręcamy w prawo. jedziemy cały czas prosto, mijamy drogę w lewo , na rogu jest leśnictwo, duży ogrodzony teren. Mając go po lewej ręce a las po prawej wjeżdżamy do puszczy. kończy się asfalt zaczyna szuter. I teraz już uwaga. jedziemy do przodu aż do zakrętu i skrzyżowania gdzie w lewo odchodzi droga pod kątem 90 stopni a po prawej jest zielono-biały szlaban. Skręcamy właśnie w to ostre lewo i już mamy 50 m. do bramy. Na drzewach po prawej stronie są kierunkowskazy takie jak na latarni tyle, że wysoko :-) Z Sochaczewa to oczywiście w Szkolną w lewo nie dojeżdżając do kościoła, Z Błonia na skrzyżowaniu z kościołem w lewo i dalej jak wyżej, Z Nowego Dworu na skrzyżowaniu z kościołem w prawo i reszta jak wyżej :-D
3. Pamiętajcie, że część pokoi jest więcej osobowa niż 2, 3. Wszyscy byli o tym informowani. Starałyśmy się w miarę możliwości dobrać gość tak by
było wygodnie. Głównie brałyśmy pod uwagę ewentualne awantury pomiędzy psami... Mogło nam się to nie do końca udać bo nie wszystkich
znamy...Myślę jednak, że będzie dobrze.
4. Przypominam o konieczności wzięcia podstawowych naczyń i sztućców, czajniki są w kuchniach. Proszę też wziąć ręczniki bo to niestety nie jest
obiekt hotelowy.
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Czy pościel jest w pokojach? :)
Opis drogi czytałam Pawłowi z "lekkim uśmiechem" :gleba: wybierzemy jednak opcję z GPSem :gleba:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Marian70
Posty: 37
Rejestracja: piątek 13 kwie 2018, 22:38

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Marian70 »

BACHMATsforanemroda pisze: środa 11 wrz 2019, 21:16 Czy pościel jest w pokojach? :)
Opis drogi czytałam Pawłowi z "lekkim uśmiechem" :gleba: wybierzemy jednak opcję z GPSem :gleba:
oczywiście, że jest pościel. :-) A to czemu z lekkim uśmiechem? to ja tu się wysilam a takie kpiny ze mnie :obraza_1: W zimie dodałabym jeszcze miejsca niebezpieczne :-P
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Marian70 pisze: środa 11 wrz 2019, 21:22
BACHMATsforanemroda pisze: środa 11 wrz 2019, 21:16 Czy pościel jest w pokojach? :)
Opis drogi czytałam Pawłowi z "lekkim uśmiechem" :gleba: wybierzemy jednak opcję z GPSem :gleba:
oczywiście, że jest pościel. :-) A to czemu z lekkim uśmiechem? to ja tu się wysilam a takie kpiny ze mnie :obraza_1: W zimie dodałabym jeszcze miejsca niebezpieczne :-P
nie no piękny opis! :piwko:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ