Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: BasiaM »

AniaRe pisze:Z jakiego powodu Pani rezygnuje? tzn.czy jest jakis problem z suką?
Pani ma dwoje małych dzieci, bliźniaki o ile pamiętam mają chyba 4 lata.
Jeden chłopiec koniecznie chciał się bawić z psem kiedy pies spał. Wchodził mu do legowiska, pies go drapnął.
Pani wie, że to ewidentnie była wina dziecka.

Drugiego chłopca podobno suka ugryzła ... nic się nie stało, nie wiadomo w jakiej to było sytuacji.
Pani nie wie, czy dziecko coś psu zrobiło, jakąś krzywdę ( choćby przez przypadek uderzyło zabawką, czy co ? ) czy sunia po prostu chciała liznąć młodego a ten się odwinął i niefortunnie suka go zahaczyła.
Pani po prostu nie wie jak to się stało ale nie chce już psa mimo, że wcześniej i po tym incydencie już do takiej sytuacji nie doszło.
Mówiła, że to była miłość i najlepsza decyzja w życiu ale ... nie chce i już.

Ati była oswojona przez całe swoje życie z dziećmi, słuchała się, dzieciaki mogły z nią robić co chciały, przyjaźnie nastawiona do całego świata, lubiła zabawy z dzieciakami i dorosłymi.

Na dzień dzisiejszy jest wszystko ok, z suką, z dziećmi, wszystko gra ale jej nie chcą :niewka:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: Ania W »

BasiaM pisze: Mówiła, że to była miłość i najlepsza decyzja w życiu ale ...
to była jednak bardzo krótka miłość... :roll:
Szkoda :(
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: Ewka »

Podziwiamzdolność do szybkiego odkochiwania się i zwalniania z odpowiedzialności... :zly1:

Trzeba dać znać forumowiczowi Pawel87, on szuka dorosłego ogara.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: BasiaM »

Ewka pisze:Trzeba dać znać forumowiczowi Pawel87, on szuka dorosłego ogara.
Pan Paweł już wie, dałam mu znać. Jestem z nim w kontakcie ;)

Jednak rozpuszczam info bo wiadomo, że trzeba podjąć decyzje a to trwa chwilę i może ktoś jest zdecydowany bardziej ;) albo już ma jednego ogara i chciałby sunię :prosze_1:
Jakby co proszę o kontakt.
Ostatnio zmieniony piątek 21 lis 2014, 08:53 przez BasiaM, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: Ania W »

Ja jeszcze dodam - nie reklamujcie jej jako psa, z którym dzieci mogą zrobić wszystko, bo takich psów nie ma. I jeżeli tak było to wcale jej się nie dziwię, że cierpliwość mogła jej się skończyć. :roll:
Wiem, że psy mogą "znosić "wiele...ale nie powinny, bo w którymś momencie właśnie dochodzi do takich sytuacji.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: BasiaM »

Ania W pisze:Ja jeszcze dodam - nie reklamujcie jej jako psa, z którym dzieci mogą zrobić wszystko, bo takich psów nie ma. I jeżeli tak było to wcale jej się nie dziwię, że cierpliwość mogła jej się skończyć. :roll:
Wiem, że psy mogą "znosić "wiele...ale nie powinny, bo w którymś momencie właśnie dochodzi do takich sytuacji.
:zgoda:
Aniu napisałam jak było, było "wszystko" oczywiście pod kontrolą opiekuna. A teraz ... wyszło jak wyszło i faktycznie suce mogła cierpliwość się skończyć :placzek:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: qzia »

No cóż 2 bliźniaków w dość mocno absorbującym wieku i ogar. To za dużo jak na jedną, biedna kobietę. Ogar to jednak nie spokojny labek co na spacerach sam się będzie pilnował i nie przysporzy kłopotów. :niewka: :niewka: Ludzi trzeba uświadamiać, że ogar to jednak głównie smyczowy pies w mieście. A chodzenie z ogarem i 2 dzieci to jakaś abstrakcja. Ja tą panią trochę rozumiem. Też bym pewnie nie dała rady. Piękna sunia. Szkoda, że po sterylce. :niewka:
Ostatnio zmieniony piątek 21 lis 2014, 09:34 przez qzia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: Ewka »

Ale tej Pani nikt ogara nie wpychał!
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: Ola i Dunaj »

qzia pisze: Ogar to jednak nie spokojny labek co na spacerach sam się będzie pilnował i nie przysporzy kłopotów. :niewka: :niewka:
Kasia, bez urazy, ale co labek ma do tego tematu... :niewka:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Szukam domu dl 4letniej suni ogar polski

Post autor: hania »

qzia pisze:No cóż 2 bliźniaków w dość mocno absorbującym wieku i ogar. To za dużo jak na jedną, biedna kobietę. Ogar to jednak nie spokojny labek co na spacerach sam się będzie pilnował i nie przysporzy kłopotów. :niewka: :niewka:
Kasiu a skąd założenie, że w tym domu jest jedna biedna kobieta, samotnie wychowująca bliźniaki?
A po drugie - patrząc na statystyki labki częściej gryzą ludzi niż ogary. Oczywiście na pewno na statystyki wpływa liczebność rasy. Ale mam wrażenie, że demonizujesz ogary a z labków robisz psy idealne. Są inne, inaczej się zachowują, ale obie rasy mają zarówno zalety jak i wady. Jedni wolą samodzielność ogara a inni cenią upierdliwość labradora. Ja kocham jedno i drugie ale np mój lab w okresie dorastania zrobił więcej szkód w domu niż wszystkie ogary razem. I na szkoleniach mamy sporo labów, które są fajnymi psami, ale nigdy bym nie powiedziała, że spokojnymi.
Poza tym to jest temat suki do adopcji a nie temat o wyższości labradorów nad ogarami ;)
ODPOWIEDZ