MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Archiwum - Wystawy w 2011 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: Ania W »

Kilka luźnych fotek :)
Młodzież wprawdzie z gończakami chowana ale kto wie kiedy do stadka dołączy jakiś ogarek...W każdym razie dobrze oswajać już z czaprakiem :cwaniak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po wystawie była też chwilka na relaks i spacer.
Wprawdzie nie udało się zgrać większą grupą ale udało się spotkać chociaż na chwilę.
Karbon
Obrazek

młodziak - Czarodziej
Obrazek

Obrazek

Grupowa
Obrazek

A następnego dnia....
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: irie »

A następnego dnia....
- ? ;)

bardzo fajna fotorelacja, dzieki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
EiMI
Posty: 2870
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 12:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Serby

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: EiMI »

Czarodziej to prawdziwy czarodziej ;) Słodki maluch :P
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: kasiawro »

Ja chciałam pochwalić fotografa za fotki i fajna ilość. Można tym oko nacieszyć ;)
Zauważyłam wraz z Tomkiem, że poziom jakościowy prezentowania-wystawiania ogarów wzrósł :brawo_1: :brawo_1: nie ukrywam, że młodzież w postaci Kuby i Kasi ten poziom znacznie podwyższyła. Kuba fotka w oczekiwaniu na ocenę i fotka w lokatach młodzież psy jak patrzysz w obiektyw - pierwsza klasa!!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: Ania W »

kasiawro pisze:Ja chciałam pochwalić fotografa za fotki i fajna ilość. Można tym oko nacieszyć ;)
DziękujeMY bardzo co część fotek wykonał Kuba i/lub qzia ;)
PRzyznaję że jak na mój aparat fotki jakościowo ok :)
kasiawro pisze:Zauważyłam wraz z Tomkiem, że poziom jakościowy prezentowania-wystawiania ogarów wzrósł :brawo_1: :brawo_1: nie ukrywam, że młodzież w postaci Kuby i Kasi ten poziom znacznie podwyższyła.
PRawda?
No ale myślę, że najbardziej poziom podnieśli zawodowi handlerzy ale dobrze, ze zmobilizowało to innych do podjęcia starań. ;)
Kuba faktycznie bardzo fajnie wystawia ale muszę przyznać, ze ładnie pokazany był też Wierny (on super prezentuje się z Małgosią) i Zalotka :)
kasiawro pisze:Kuba fotka w oczekiwaniu na ocenę i fotka w lokatach młodzież psy jak patrzysz w obiektyw - pierwsza klasa!!
Dla mnie ta przy ocenie przedstawia idealne proporcje ogara :)

Przy okazji jeszcze jedno sprostowanie - my mamy w karcie od p. Werona bdb. ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: kasiawro »

Ania W pisze:[
No ale myślę, że najbardziej poziom podnieśli zawodowi handlerzy ale dobrze, ze zmobilizowało to innych do podjęcia starań. ;)
Kuba faktycznie bardzo fajnie wystawia ale muszę przyznać, ze ładnie pokazany był też Wierny (on super prezentuje się z Małgosią) i Zalotka :)
Ja nie zwróciłam uwagi na handlerów bo to zawodowcy i oni muszą to robić na dobrym poziomie, to ich profesja i pewnie hobby też.
Chodzi mi właśnie o takich zwykłych (z całym szacunkiem do Was wszystkich) posiadaczy ogara.
Kasia, Kuba choć już ucieka nam powoli do tych zawodowych :brawo_1: ;), Pani od Zalotki, Gosia z Wiernym, Minuta z Irie i jeszcze jeszcze kilka...
Uważam, że po warsztatach na zlocie znacznie poziom wystawiania Czaty i Sokoła wzrósł!!!!!
Fajnie, fajnie i jeszcze śmieszy mnie jak podchodzą do mnie seterowi hodowcy patrzą na ogary i pytają jak się ogara wystawia bo każdy inaczej stoi :D . Faktycznie tak jak się obserwuje czasami to każdy inaczej stoi bo właśnie nie każdemu zależy na dobrym wystawianiu psa.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: Ania W »

Ale handlerzy zmobilizowali trochę, chociaż ja jestem w tej kwestii tradycjonalistką i wolę psy wystawiane przez właścicieli...którzy nie zapominają, że wchodzą tam z psem. A jak jeszcze pamiętają, że mają go pokazać od jego najlepszej strony to już super! ;)
A poza tym moja relfeksja :ogara się nie wystawia - ogara się prezentuje ;) i sztuka polega na tym, żeby zrobić to w możliwie naturalny sposób jednocześnie podkreślając cechy psa...łatwo to to nie jest :nunu:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: kasiawro »

wystawianie dla mnie prezentowanie to samo jak dla mnie ;)
Chociaż.. jak jest to wystawa to się psa wystawia :jezyk:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: hania »

kasiawro pisze:Kuba ... ocenę i fotka w lokatach młodzież psy jak patrzysz w obiektyw - pierwsza klasa!!
No ja bym tam przednie łapy cofnęła ze 2 cm :jezyk: .
Żartuję :piwko:
Chciałam zauważyć, że Łoza też jest świetnie prezentowana/wystawiana.

I mnie osobiście bardzo cieszy to, że poziom handlingu tak idzie do góry. Bo może znikna komantarze sędziowskie "taki piekny pies, ale jak fatalnie prezentowany". Do tego ładna prezentacja bardzo zwiększa szanse ogarów na BIS-ach. A ładnie pokazany ogar na BIS-ach to duża promocja rasy
Awatar użytkownika
sforanemroda
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 17:28
Gadu-Gadu: 5365833
Kontakt:

Re: MWPR Poznań, 22.10.2011 r. (CACIB)

Post autor: sforanemroda »

Ania W pisze:
Jazgot
Obrazek

dziękuje za zdjęcie Jazgota. Widać, że mu się nie podoba to wszystko :fiufiu:
ODPOWIEDZ