KWPR, Nowy Sącz, 18 sierpnia 2013 r.

Moderator: BACHMATsforanemroda

KasiaG
Posty: 58
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 13:13

Re: KWPR, Nowy Sącz, 18 sierpnia 2013 r.

Post autor: KasiaG »

Danusiu,
co do wyników to mam wrażenie, że widziałam porównanie juniorów tzn. na pewno był Magnus (Jurek go chwalił :) ) i bardzo szczuplutka Doris. A skoro były oba porównywane to zakładam, że oba były Zw. Mł. Zakładam, bo co jest w karcie to tylko właściciele wiedzą :D
To moja pierwsza wystawa (a mam ich ponad 100) na której, weszłam na ring przebiegłam kółko i zeszłam. Jakiś ruch - przód tył - sprawdzanie chociaż zgryzu - nic z tych rzeczy. Następnie weszłyśmy na porównanie, sędzia podał werdykt, potem kazał przebiec kółko i zmienił werdykt, bo mu się suki pomyliły :jezyk:
Morał - jak zawsze - podróże kształcą :lol:
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: KWPR, Nowy Sącz, 18 sierpnia 2013 r.

Post autor: Żaneta »

Danusiu, dzięki za fotorelacje 8-)
Zatrop jak już wiadomo był 'słabo przygotowany do wystawy'. Faktycznie muszę przyznać, że trochę z biegu wybraliśmy się na tą wystawę :wstydek: MAGNUS nam również się bardzo spodobał. A co do DANGERA to była jego pierwsza wystawa, pies jest na diecie i ma duży wybieg (u poprzednich właścicieli miał mało ruchu). DORIS faktycznie strasznie szczuplutka natomiast co do reszty to się nie wypowiemy bo uciekliśmy po porównaniu z Lokisem. Gratulacje dla Lokisa za wygrane użytki :szacun_1:
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: KWPR, Nowy Sącz, 18 sierpnia 2013 r.

Post autor: aganowaczek »

Fajne fotki, ale mnie brakuje szczuplutkiej Doris, która mnie szczególnie interesuje jako wnuczka po mieczu :cwaniak:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

ODPOWIEDZ