MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
aniamam
Posty: 879
Rejestracja: czwartek 31 maja 2012, 17:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Post autor: aniamam »

REDAIK pisze:W poście ze zdjęciami Nirwany jest ona tylko na pierwszym zdjęciu w tle. W innych postach z czarnymi butami, niebieskimi jeansami i brązową koszulką z numerem 1033.
Bardzo przepraszam za pomyłkę w opisach zdjęć, tak mi się wydawało że pomyliłam numery dziewczyn :wstydek:
Bardzo proszę admina o poprawienie mojego błędu, powino być odwrotnie - po zdjęciach Wisły, zdjęcia Afery, później zdjęcia Harfy (te są OK podpisane) i ostatnia panienka to Nirwana Ogarzy Gon
Ania M., Wrzos z Zatrzebia & Elja Sokoli Lot
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Post autor: panbazyl »

uff.. Jesteśmy :)
super foty :)
ja swoich jeszcze nie przejrzałam, więc nawet nie wiem co mam.

wystawa super - fajnie zorganizowana (nawet mozna było się po lodzie poslizgać w hali :gleba: ) tojki bezpłatne :silacz: no i daszek nad ringiem gończych :happy3: ktoś fajnie pomyślał - mieliśmy wspólne miejsce do spotkań (oczywiście jak się gończe polskie miały ku koncowi, bo wcześniej to one zajmowały miejsce pod daszkiem).

Gryzoń Gryzli (Drużba Herbu Węszynos) - doskonała, CWC, res CACIB.

a miejsce wystawy super - nie wiem czy byliście w parku za szosą - my poszlismy. Jest tam zoo, niewielkie ale bardzo fajnie zrobione!!! Szacun dla Białegostoku za pomysł i zrobienie tego miejsca tak dostępnego dla ludzi!

Na wystawę jechalismy pociągiem - opowieści na książkę :strach_2: zwłaszcza z przedziału z moherowymi babkami którym Gryzli śmierdział z zasady, bo jest psem i nas nie chcialy w przedziale, ale że ja mam pojemna pewną część ciała gdzie moher mi sie mieści, więc dalismy sobie radę z babkami - zagrozilam, ze wyrzucę je z naszych miejsc pod oknem które nam zajęły a dodatkowo jeszcze zawołam konduktora który każe im placić za walizki które przetrzymywały na siedzeniach. Uspokoiły się i wyjęły zgrzewkę jaj na twardo, które nawet przy najbardziej smierdzącym psie capiły niemiłosiernie... jajami na twardo.
A wszystkie pozostałe 3 pociągi i przedziały były super, Gryzli nikogo nie opluł, ma kolejny fan klub, nowe zdjęcia w ludzkich albumach. A teraz odpoczywamy.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
iwonka1
Posty: 174
Rejestracja: sobota 07 kwie 2012, 21:26
Gadu-Gadu: 0

Re: MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Post autor: iwonka1 »

(mój znajomy jedzie z nami też do Włocławka 01.09.2013r., więc zdjęcia też pewnie będą..., wszystko w łapkach Wrzosa :D

To spotkamy się we Włocławku :) i też liczymy na fajną fotorelację
Iwona i Rago
Awatar użytkownika
kwadra
Posty: 1491
Rejestracja: czwartek 04 lut 2010, 19:47
Gadu-Gadu: 2083032
Lokalizacja: Zabrze

Re: MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Post autor: kwadra »

Wisła pięknie wybarwiona!!!
Widzę że Afera się bardzo ładnie wystawiała ,
gratulacje dla wszystkich, szczególnie za pudło za 6 grupe dla Harfy!!! :) :piwko: :piwko:
be the person your dog thinks you are
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Post autor: endo »

Gratulujemy serdecznie wszystkim ogarkom :brawo_1:
Harfa :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Białystok, 24-25 sierpnia 2013 r. – CACIB

Post autor: qzia »

:piwko: :piwko: Harfa fajna sunia. My też nieźle bo Zbyś CACIB, Zuzia resCACIB. :silacz: W niedzielę chłopaki wybiegali 3 miejsce na pudle w MP. Kuba bardzo dumny bo miał w konkurencji panny, które Cruftsa wygrywały. Zbyś jak zwykle perfekcyjny na honorowym ringu. :marzyc_2: :marzyc_2: Najbardziej cieszy mnie sukces Oliwki, naszego szarego misia grizzli. Przez kolejne 2 dni wybiegała 2 razy CWC (była tez krajówka 2 grupy) i w ten sposób skończyła Championat Polski. :uff: :uff: Na razie mamy spokój z mastiffowymi wystawami. :happy3: :happy3:
ODPOWIEDZ