KW Ras Myśliwskich -22.09. 2013 r -Łowisko- M.P. Bocianowski

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: KW Ras Myśliwskich -22.09. 2013 r -Łowisko- M.P. Bocianowski

Post autor: panbazyl »

a ja zapomniałam wspomnieć, że o mały włos a bym wracała z 5 psami z wystawy :jezyk_3: :hi_1:

(pozdrawiam tak przy okazji Arusia i Misia)
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: KW Ras Myśliwskich -22.09. 2013 r -Łowisko- M.P. Bocianowski

Post autor: Iza i Sławek »

Wystarczyło wstać przed 7, to dzwony i śpiewy sakralne w wykonaniu Chóru Owczarków Kaukaskich nie budzą :D
Jak się chwalą, to i ja się pochwalę -Frania spełniła warunki wymagane do uzyskania tytułu Champion Polski :happy3:
Pozdrawiam, S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: KW Ras Myśliwskich -22.09. 2013 r -Łowisko- M.P. Bocianowski

Post autor: panbazyl »

Iza i Sławek pisze:Wystarczyło wstać przed 7, to dzwony i śpiewy sakralne w wykonaniu Chóru Owczarków Kaukaskich nie budzą :D
Jak się chwalą, to i ja się pochwalę -Frania spełniła warunki wymagane do uzyskania tytułu Champion Polski :happy3:
Pozdrawiam, S.
Sławku, ale my wstaliśmy PRZEZ 7.... bo to o 6 takie koncerty sie odbywają....

I gratulacje dla Frani :hi_1:


ach - dziękuję za piękne prezenty :piwko: :piwko: :piwko: (w końcu zapomniane urodziny od tygodnia obchodzę)
jeden (ten z limitowanej serii czytelniczej, pyszny, bo nie wytrzymałam i spróbowałam! :marzyc: ) zostawię na miłe odwiedziny (zawsze czyta się lepiej w towarzystwie, więc zapraszam darczyńcę w moje progi), a drugi stoi już na wcześniej ustalonym miejscu - foty niebawem na PV wyślę - i tu również darczyńcy są zapraszani do pomocy przy odkurzeniu sprzętu jak również na pokazy jak sprzętu używać. :marzyc: no i nie tylko :piwko:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ