XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Archiwum - Wystawy w 2010 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: BasiaM »

ludwik pisze:a tak na poważnie to ja pełen szacun dla Basi za klasę i opanowanie w ringu, podejrzewam że większość z nas wdało by się w dyskusję po kilku zdaniach usłyszanych a Basia była ponad tym :D dla mnie była wielka :-)
:szacun_1: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: Danuta »

Osz.... :strach_2: Co tam się działo?!?!?! :wow_3:
ludwik pisze:w niedzielę zdobyliśmy Zw. w Szczeniakach NSzwR,Zw.Mł 2xNJwR, Zw., NPwR i CWC więcej chcieć nie mogłem
Ludwiku ja to Ciebie bardzo proszę żebyś wziął karty ocen swoich psów i napisał po kolei: CO KTÓRY MA WPISANE!!!
Bo ja się totalnie pogubiłam :niewka:
Przy innych sędziach jakoś sobie radzę z uzupełnieniem wyników, ale w tej sytuacji wysiadam...
Spróbowałam coś zrobić w 1. poście ale rezultat jest opłakany. :zly1:

A tak w ogóle Basi gratuluję poczucia humoru :mrgreen: , a Ludwikowi nienależnych osiągnięć :D
Ech, ile mnie ominęło... że też nigdy nie trafiłam na TAKIE SĘDZIOWANIE :tia: - mogłabym się może dowiedzieć się nowych rzeczy o moim psie :D
Wesoło może być na wystawach...
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
ludwik

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: ludwik »

na karcie ocen mam sajgon u Bursztyna zaznaczone wszystko oprócz użytku i weterana :jezyk: CACIB nie było więc też nie mam ale jak sobie pomyślę że gdybym tylko był tak uroczy jak BasiaM to byłaby szansa na dopisanie to mnie szlag trafia :jezyk: :jezyk: :jezyk:
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: aganowaczek »

Żarty żartami, śmichy chichy i tak dalej, ale tak na poważnie to czy nie należałoby wysłać skserowane karty ocen i złożyć protest w Związku? Przecież sędzia nie ma możliwości dowolnej oceny i NIE MOŻE łamać obowiązujących przepisów oceniania, prawda? Czy sędzia po takich wybrykach nie powinien stracić uprawnień? Możemy unikać wystaw, na których ten pan sędziuje, ale to chyba nie o to w tej zabawie chodzi. Po to Związek ma regulaminy, przepisy, wzorce żeby ich przestrzegać i to nie jednostronnie - czyli my właściciele psów i hodowcy. Sędziów te przepisy powinny jeszcze bardziej obligować do rzetelnej pracy.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: weszynoska »

A przynajmniej złożyć takie ksero w swoim oddziale, żeby wiedzieli kogo zapraszają :strach_2:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: BasiaM »

Aga ....
oczywiście masz rację.
Można też oczywiście unikać wystaw z tymże panem ... ale nigdy nie masz pewności czy faktycznie na niego nie trafisz :mysl_1:

W Rybniku miał sędziować pan Mania. Dwa dni przed wystawą nagle nastąpiła zmiana sędziego....

Fora czytają nie tylko właściciele psów, hodowcy ale także sędziowie, pracownicy Związku i tym samym organizatorzy wystaw ...
Jeśli wiadomo, że nikt nie chce jeździć na wystawy gdzie sędziuje p. Nocoń to ogłoszenie zmiany sędziego na owego pana to jedyne wyjście, żeby mu zapewnić pracę :niewka:
Wtedy mało kto zrezygnuje z wystawy jeśli pies już zgłoszony i wystawa opłacona :niewka:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: aganowaczek »

Dlatego właśnie wydaje mi się zasadnym zgłosić oficjalny protest.
Nie Ty Basia, bo w dokumencie oficjalnym nie masz napisane "nie ogar" i "dziki pies", ale mógłby Ludwik ze swoimi kartami ocen, w których ma wpisane prawie wszystko.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: Aszemi »

aganowaczek pisze:ale mógłby Ludwik ze swoimi kartami ocen, w których ma wpisane prawie wszystko.
ale jaki miałby mieć w tym interes skoro narazi się że mu wszystko jeszcze cofną :jezyk_3:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: XXV KWPR Rybnik-Kamień, 3.10.2010 r.

Post autor: aganowaczek »

A choćby taką, że następnym razem ten pan może nie będzie miał ochoty np. wsadzić Dusi czy Bursztynowi drobiu do pyska :tia:
Darianna pisze:A swoją drogą nie zazdroszczę, aczkolwiek Brando ma za sobą rozważania sędziego odnośnie jego "suczej" głowy, i że kaczki w paszczy nie zmieści...
:gleba:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

ODPOWIEDZ