WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: Ewka »

panbazyl pisze:czasem mam wrażenie, że Wy nigdy na żadnej wystawie nie byliście :jezyk_3:
No i dlatego MY takie ciekawe... :jezyk_3:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: Iza i Sławek »

Hala jak hala, nic ciekawego :D
Podczas wystawy zajmuję się psem, a nie robieniem zdjęć. Mam nadzieję, że znajomi podeślą, to zamieszczę -trochę cierpliwości. Wystawa zorganizowana perfekcyjnie, co niestety nas dosięgło :D -Dorota ze swoim seterem żeby wejść, musiała by zaplacić za bilet dla siebie i psa (pies wyceniony na 15 E) Nie było mowy aby postawić np. krzesło lub klatkę w przejściu. Mimo to było bardzo tłoczno. Dużo stoisk z reklamami wystaw, gadzetami ... i praktycznie niczego, czego by nie było na innych wystawach. Zresztą pobyt w halach ograniczyliśmy do minimum, bo nocleg mieliśmy kilkadziesiąt kilometrów od Helsinek.
A tak na koniec: Qzia, masz rację. Dobrze jest mieć fajnych przyjaciół, którzy zabierają cię na wystawę. My niestety takich nie mamy :niewka: i cały wyjazd musieliśmy zorganizować sobie sami
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: panbazyl »

:silacz: :gleba:

Sławku - wlaśnie znalazłam papierową mapę Europy - na drugi raz wcześniej zacznę poszukiwania map.

A jak się nie mylę i o ile dobrze pamietam, to chyba tu na forum było ogłoszenie o wspolnym wyjeździe.... ale to chyba dawno było :D
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: ketrin »

Gratulacje :piwko:
bardzo lubie takie wyprawy
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: Ania W »

Gratuluję całej reprezentacji! Bardzo ona zacna! :brawo_1:
Fajna przygoda, lubię skandynawskie klimaty.
Zupełnie nie rozumiem bdb Basiora, bo to bardzo ładny pies. :niewka: Sędzie się nie poznał...

Iza i Sławek pisze:jak się wystawia to się zdjęć nie robi ;)
panbazyl pisze:dla tych co im mało fot z ringu - trzeba było przyjechać i porobić nam zdjęcia
Kwestia dobrej organizacji - można mieć zdjęcia nawet jak się jest tylko we dwie osoby, a co dopiero przy liczniejszej reprezentacji.
Ja nie facebookowa więc dziękuję Sławkowi za to co dane jest mi obejrzeć na forum - zdjęcia z podróży też budują klimat :)

Taka mała dygresja...Czy wam też "małe-wielkie trofeum" przypomina Wiewióra z "Epoki Lodowcowej"? Próbowałam przypasować to do jakiejś rasy...i tylko Wiewiór mi pasuje ;)
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: Ewka »

.....
Ostatnio zmieniony czwartek 14 sie 2014, 13:31 przez Ewka, łącznie zmieniany 1 raz.
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: Ewka »

Ewka pisze:
Ania W pisze:Taka mała dygresja...Czy wam też "małe-wielkie trofeum" przypomina Wiewióra z "Epoki Lodowcowej"? Próbowałam przypasować to do jakiejś rasy...i tylko Wiewiór mi pasuje ;)
Dla mnie to wypisz wymaluj.... ślimak! :wstydek: ale takie mam skrzywienie ogródkowe w tym roku
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: panbazyl »

Ania W pisze:
Iza i Sławek pisze:jak się wystawia to się zdjęć nie robi ;)
panbazyl pisze:dla tych co im mało fot z ringu - trzeba było przyjechać i porobić nam zdjęcia
Kwestia dobrej organizacji - można mieć zdjęcia nawet jak się jest tylko we dwie osoby, a co dopiero przy liczniejszej reprezentacji.
Ja nie facebookowa więc dziękuję Sławkowi za to co dane jest mi obejrzeć na forum - zdjęcia z podróży też budują klimat :)
odkąd odkryłam że jestem facetem :gleba: :gleba: :gleba: (z powodu nielubienia robienia zakupów ) to nadla odkrywam w sobie coraz więcej męskiego pierwiastka - i jak porządny facet nie potrafię robić dwóch rzeczy na raz :jezyk_3: :jezyk_3: :jezyk_3: Więc jak wystawiam to wystawiam a jak focę to jedynie focę.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: Iza i Sławek »

Co do Basiora, to mam taką teorię: Po prostu pierwszy wszedł na ring....
S.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: WDS Helsinki 8-10.08. 2014

Post autor: panbazyl »

Basior całkiem elegancko się wystawiał i stawiałam na niego że bedzie Naj. Juniorem w Rasie, ale cóż, wyroki sędziowskie są niezbadane ....
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ