MWPR, Kielce, 8-9 listopada 2014 r. – CACIB

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: aganowaczek »

:zly2:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: qzia »

A jak my już chorowaliśmy to myślicie, że się musimy szczepić? :mysl_1: Smarkata nie chorowała, bo Rysiek na pewno.
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: aganowaczek »

Trudno mi się wypowiadać, bo nie jestem wetem :niewka: Moje 5 sztuk zaszczepione :silacz:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: endo »

Tradycyjnie Endo i Pretor zapraszają ogarki na ciasteczka :piwko: już się pieką :)
DSCF3538.JPG
DSCF3538.JPG (100.9 KiB) Przejrzano 2672 razy
DSCF3536.JPG
DSCF3536.JPG (93.73 KiB) Przejrzano 2666 razy
Serdecznie zapraszamy! :piwko:
Obrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: Danuta »

O jejku, jejku Jakie piękne... Lokis się stawi na degustację!!! :mrgreen:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: aganowaczek »

NORITA z Beskidzkich Wysp - oc. dosk., lok. IV
GWARDZISTA z Sarmackiej Tradycji - oc. dosk.,lok I, CWC. Tym samym dołączył do zacnego grona reproduktorów :silacz:
HUBA z Sarmackiej Tradycji - oc., dosk., lok III. Śliczna wnusia :marzyc_2:
ZAGŁOBA Psia Cometa - oc. dosk., lok. I, CWC
Rasę wziął DRUŻBA. Jak reszta wyników - nie wiem. Mam nadzieję, że Danuta zapanowała nad wszystkim i uzupełni :prosze_1:
Wystawa jak zawsze fajna, przestronna, mnóstwo miejsca. Ogary pierwsze sędziowane - punktualnie o godz. 10 :mrgreen:

Norita była tak zestresowana halą, odgłosami na niej, śliskim podłożem, że najpierw nie chciała w ogóle wejść do niej, a potem chciała się tylko położyć, zagrzebać w naszych ciuchach i plecakach, zakopać, schować :placzek: Na ringu ledwo, ledwo :placzek:
Zdjęcia nie nadają się do niczego :wstydek: może ktoś inny robił i wrzuci :prosze_1:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: panbazyl »

jesteśmy w końcu.
Tak, Gryzoń (Drużba) wziął rasę, oficjalnie też ogłaszamy, że wczoraj zakończył Interchampiona kanapowego. Bardzo dziękuję tym Wszystkim którzy mnie zmotywowali do tej wystawy, bo bardzo nie chciałam zgłaszać i jechać (co co mnie znają wiedza czemu :jezyk_3: ), pojechałam tak bardzo nieprzygotowana, ze szok - nawet be zmojej "kiecki głównoringowej" bo TAKIEGO wyniku po prostu się nie spodziewałam.

Prosze bardzo o przepis na te ciasteczka (jesli to nie tajemnica), bo były pyszne - tak mówi Inter Gryzoń

Bardzo pozdrawiam całą ekipę ogarową :silacz: :silacz: :silacz: :piwko:

a teraz czas w domu porobić porządki, odkurzyć pucharusie i do spotkania gdzieś na ringach :hi_1:

Magda i Gryzoń Gryzli
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: panbazyl »

a fotek było robione dużo, jak powyciągam z fejsa od znajomych to podlinkuję, dużo też robila Danuśka - na pewno ktoś coś wrzuci.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: qzia »

Potwierdzam. :brawo_1: :brawo_1: Gryzuś został pięknie wystawiony i zakasował wszystkich rywali, a grupa była mocna, w tym nawet Zw Klubu 2014. :piwko: :piwko: Na finałach Gryzoń czwarty na RP w grupie nic. :niewka: To pewnie przez brak sukienki. :mysl_1: :mysl_1:
Nasz Gamoń Ryś Zagłoba za to miał swój wielki dzień, bo zadebiutował w MP wraz z Kubą. :strach_2: Na szczęście obeszło się bez ofiar. :uff: :uff: Chłopaki zajęli trzecie miejsce w Grupie Starszej, a Kuba zabłysnął przed Panią Sędziną wiedzą o ogarach. :marzyc_2: :marzyc_2:
Danusia trochę się martwiła, że przegrać w użytkach z Gamoniem to wstyd, a z Celebrytą nie. Nie martw się Danusiu. Nasz ogarowy Gamoń Zagłoba PC w BISach użytków zajął na podium drugie miejsce przy dość mocnej stawce 7 psów i w ten sposób uratował honor Psiej Comety i Lokisa. ;) ;) ;) Ryś ma tę przewagę nad Zbyszkiem, że absolutnie niczym się nie stresuje. :psiako: Potrafi też ustawiać się zupełnie jak labek :happy3: :happy3: , na smaczek, merdając radośnie ogonem, co w MP czasami się przydaje.
Nowy sezon wystawowy rozpoczęty sukcesami. :silacz: :silacz:
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: VIII. MWPR Kielce CACIB - 8-9.11.2014 r.

Post autor: panbazyl »

qzia pisze: Nowy sezon wystawowy rozpoczęty sukcesami. :silacz: :silacz:
eeee????? to jakiś szybki sezon masz w tym roku :jezyk_3:

i gratulacje :silacz:
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ