Wysokość ogrodzenia

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Wysokość ogrodzenia

Post autor: qzia »

Ja psy widzę bo biegają po podwórku pod oknami i przez okna zaglądają :mrgreen: No i śpią w domu to też się widujemy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Wysokość ogrodzenia

Post autor: Żaneta »

Po podobnych panelach to ja znam taką jedną co jak po drabinie przechodziła jak się jej nudziło pomimo towarzystwa innych psów.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Wysokość ogrodzenia

Post autor: qzia »

Żaneta pisze:Po podobnych panelach to ja znam taką jedną co jak po drabinie przechodziła jak się jej nudziło pomimo towarzystwa innych psów.
U nas dzięki Bogu na 30 psów żaden nie ma takich pomysłów ale po drewnianych sztachetach i tybetanka wyłaziła i mój saluki przeskakiwał :strach_2: :strach_2: No i raz Aronia wsadziła łapę pomiędzy sztachety od góry :niewka: i na niej zawisła :strach_2: Koniuszkami paluszków tylko dotykała ziemi. Sytuacja nie fajna. Musiałam wyłamać górną końcówkę sztachety bo nijak nie szło wijącego się i podgryzającego z bólu psa uwolnić. Dlatego też moje psy nigdy nie zostają same na podwórku w obrożach. Kilka znajomych psów wieszając się na sztachetach tak skończyło życie. :zly1: :( :(
Awatar użytkownika
maciekczewa
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 08 lut 2016, 11:23
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wysokość ogrodzenia

Post autor: maciekczewa »

Przeskakiwanie przez płot to chyba sprawa indywidualna psa. Nasze ogrodzenie boki zrobione z systemowych paneli siatkowych wysokości 170 nie do sforsowania. Front (nieskończony) betonowy o wysokości 110 Poziomka możne przeskoczyć bez rozbiegu jednak tego nie robi. Linia ogrodzenia jest dla niej tabu nawet otwartej bramy nie przekracza (oczywiście sama nie została z otwarta bramą). Natomiast wszystkie wewnętrzne zabezpieczenia części "ogrodowej " forsuje bez żadnych problemów i skrupułów( bo przecież najlepiej się leży pomiędzy truskawkami czy borówkami). Podkopów pod ogrodzeniem też nie robi.Poziomka chyba nie ma skłonności do "samodzielnych" spacerów. Nawet przestała podgryzać drzewka i krzewy, natomiast szczeniaki skutecznie ja z tego wyręczyły zjadły wszystkie drzewka i krzewy.
Załączniki
IMGP2819.JPG
IMGP2819.JPG (238.71 KiB) Przejrzano 2349 razy
Awatar użytkownika
Żaneta
Posty: 229
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 11:40
Gadu-Gadu: 6116854
Lokalizacja: Maciejowa/Ciężkowice

Re: Wysokość ogrodzenia

Post autor: Żaneta »

qzia pisze: Dlatego też moje psy nigdy nie zostają same na podwórku w obrożach. Kilka znajomych psów wieszając się na sztachetach tak skończyło życie. :zly1: :( :(
U nas z tego samego powodu psy ganiają bez obróż po obejściu.
Przy domu psy szczekają , w kniei zaś grają.
ODPOWIEDZ