Spuchnięcia na oku i nodze

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Spuchnięcia na oku i nodze

Post autor: ania N »

No właśnie taka jak krosta z ropą i opuchnięte. Już nie pamiętam co wet zaaplikował. W każdym razie przeszło, po czym za jakieś dwa tyg pojawiło się znowu w innym miejscu. Ale zanim dotarliśmy do weta bo nie mogliśmy od razu to ustąpiło samo. :niewka:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spuchnięcia na oku i nodze

Post autor: zybalowie »

Na oczach - zapalenie spojówek i powinno szybko przejść.

Z nogą gorzej. Teoria weta jest taka, że Moz dorobił się "wgniecenia" od siadania i leżenia ciągle w ten sam sposób. Później w jakiś okolicznościach się w to miejsce skaleczył - zaczął to lizać i podgryzać i zaczęło się paprać.

Mamy kontrole w przyszłym tygodniu i dostaliśmy receptę na maść, ale najważniejsze teraz to żeby Moz tego nie ruszał - czekają go 2 tyg. w kołnierzu :placzek:
Dwa-kurde-w-mordę-jeża tygodnie :placzek:

Moz zdołowany - nie dziwię mu się - wygląda jak jakaś egzotyczna designerska lampa pokojowa...

No i prognozy nie są fajne - zgrubienie już nigdy nie zniknie i cyklicznie może się w nim zbierać płyn, który trzeba będzie ściągać. Może się to też odezwać na starość. Ale jeśli uda się odwieść psa od memłania przy tym, nie trzeba będzie operować.
Załączniki
dokitu.jpg
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Spuchnięcia na oku i nodze

Post autor: qzia »

Nie jestem wetem ale ja bym mu dała antybiotyk przez kilka dni i zrobiła okład z rivanolu na nogę. Może to trzeba prześwietlić? :mysl_1:
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spuchnięcia na oku i nodze

Post autor: zybalowie »

Ja też nie jestem :niewka:
Poczekamy kilka dni, na razie nie mam podstaw się "kłócić".
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Spuchnięcia na oku i nodze

Post autor: Agata »

Jak tam chory pan Ogar? Lepiej? :prosze_1:
ODPOWIEDZ