Nie wiem co robić, pomóżcie!

Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: agata-budynek »

Aniu to załóżmy oddzielne konto tylko dla ogarków.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ania W »

agata-budynek pisze:Aniu to załóżmy oddzielne konto tylko dla ogarków.
Jasne. Ja nie mam nic przeciwko :) Jeżeli ktoś się zechce tym zająć to nie ma sprawy.
Dla mnie ogary były zawsze bardzo ważne i traktowałam sprawę pomocy im priorytetowo ale wiem ,że zwykłe burki bardziej potrzebuja naszej pomocy, bo nie są tak "medialne" . Poza tym nie chciałabym mając na koncie pieniądze "zablokowane" stawać przed wyborem czy prosić was o przesunięcie części funduszy na leczenie np.jakieś kundelka z narażeniem się, że może się to komuś nie spodoba, bo to "ogarzy fundusz".... czy też generalnie sprawy w takich sytuacjach nie tykać.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: kasiawro »

Dokładnie jestem jak najbardziej za tym co napisała AniaW. Ciężko potem decydować i jednej i drugiej stronie.
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: wszoleczek »

Tylko czy zakładać osobne konto czy może ktoś użyczy swoje prywatne (nie byłoby wtedy dodatkowych kosztów z utrzymaniem konta)
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ania W »

Z doświadczenia proponuję jednak odzielne konto na psie sprawy - mnie się sprawdził mbank.
Zawsze to łatwiej dla osoby prowadzącej takie konto ogarnąć wszystkie wpłaty czy wypłaty jak ma się to w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: agata-budynek »

Mbank jak najbardziej dobry pomysł, z tego co wiem prowadzenie konta jest bezpłatne i jeżeli chcecie to ja mogę podjąć się tego zadania, czyli założyć konto i prowadzić całą dokumentację.
W końcu muszę jakoś to wszystko odpracować ;)
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Agatko Ty nie musisz nic odpracowywać. Jeśli chcesz to zrobić to tylko i wyłącznie z "potrzeby serca" a nie jako odpracowywanie. Nie sadze żeby ktoś z nas oczekiwał od Ciebie odpracowywania ;)
My również pomogliśmy Shili z potrzeby serca a nie z obowiązku :)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola i Dunaj »

Malgosiaczek_27 pisze:Agatko Ty nie musisz nic odpracowywać. Jeśli chcesz to zrobić to tylko i wyłącznie z "potrzeby serca" a nie jako odpracowywanie. Nie sadze żeby ktoś z nas oczekiwał od Ciebie odpracowywania ;)
My również pomogliśmy Shili z potrzeby serca a nie z obowiązku :)
Nic dodać, nic ująć :)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
bea100

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: bea100 »

agata-budynek pisze:Mbank jak najbardziej dobry pomysł, z tego co wiem prowadzenie konta jest bezpłatne i jeżeli chcecie to ja mogę podjąć się tego zadania, czyli założyć konto i prowadzić całą dokumentację.
W końcu muszę jakoś to wszystko odpracować ;)
Mam nadzieję, że żartowałaś z tym odpracowaniem ;)
Czyli mamy ochotnika ;) Super :zgoda: . I ogarkowe konto pomocowe nareszcie powstanie :happy3:

Agata- budynek: jak już będzie znany numer konta trzeba go będzie wysłać do Puz by dokonała przelewu (służę jej adresem mailowym czy telefonem do smsa) kasy o której pisałam.
Do tego suma od Ciebie (?).
Poza tym być może coś jeszcze "idzie"?


Mam zresztą nadzieję, że Puz, choć nie widać jej spod pieluszek ;) , sama tu do nas wkrótce przybiegnie.

Rozumiem: powstaje CZEKOLADOWE KONTO POMOCOWE DLA OGARÓW LUB PSÓW W TYPIE RASY.
A co sądzicie o uruchamianiu pieniędzy z ogarzego konta? Warto byłoby się już teraz umówić. Czy mój pomysł (tych 10 wpisów na forum-na tak-od darczyńców) może być? A może inne jakieś propozycje macie?

PS
Super :piwko: Brawo :zgoda: Wigro wciągnął w pomoc zaprzyjaźnioną Foxi :!:
Awatar użytkownika
Ola_Aria
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 18:23
Gadu-Gadu: 1660343

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola_Aria »

cieszę się, że operacja się udała. Co do konta i pomocy OP to na zielonym własnie założylismy tego typu akcję, nazywa się pomoc ogarom i gończym :) Jeżeli chcecie serdecznie zapraszamy do pomocy :)

http://forum.goncze.eu/viewforum.php?f=49" onclick="window.open(this.href);return false;

jesteśmy otwarci na propozycje i różne akcje, póki co temat powolutku rusza.
zAPRASZAM NA ARIOWEGO BLOGA :)

http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/vi ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ