Nie wiem co robić, pomóżcie!

Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: wszoleczek »

A ja jakoś na zielone forum nie wchodze :mysl_1: To połączenie białego z zielonym mnie przytłacza ;) Ale widzę, że tam jesteście jeden krok do przodu :twisted: .
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Ola_Aria
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 18:23
Gadu-Gadu: 1660343

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola_Aria »

Ok zrozumiałam aluzję

To była tylko propozycja do rozważenia, jak widzisz nie chcemy pomagać tylko gończym 8-)

a jakiekolwiek konkurowanie z brązowym nie wchodzi w grę, więc nie rozpatrywałabym tego w kategoriach kroku do przodu przed Wami. Chyba, że to był taki dziwny żart ....
zAPRASZAM NA ARIOWEGO BLOGA :)

http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/vi ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: wszoleczek »

Nie, to nie był żart ani aluzja, ale naprawdę ten zielony kolor mnie drażni i nie jestem w stanie długo siedzieć na tamtym forum ;)

I nie chodzi mi o jakieś podejście, że chcę pomagać tylko ogórkom, a gończe się dla mnie nie liczą, bo tj jak.... rasizm :?: Jeśli jakiś pies jest w potrzebie, to nie ważne czy jest rasowy, czy z hodowli, czy ma rodowód czy to najzwyklejszy kundelek :nunu:
Pomagać chcę w miarę moich możliwości, a na ogarkowo wchodzę praktycznie co chwilę, bo dzięki temu forum zaczęłam swoją przygodę z ogórkami i dzięki ogarkowie mam Nera.
Więc jestem na tym forum, robimy konto, będziemy pomagać ogórkom, a jeszcze AniaW ma fundację, która będzie się zajmować wszystkimi psami (i jej samej nie zostawimy z tym :twisted: ).

Gdyby się zdarzyło, że jest jakaś kryzysowa sytuacja (tak jak u nas Shila), to z pewnością ktoś zamieści tutaj informacje a wtedy tacy ograniczeni jak ja (czyli 1 pies= 1 forum) będą wiedzieli gdzie wejść i znaleźć informacje w jaki sposób mogą pomóc 8-)
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Ola_Aria
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 18:23
Gadu-Gadu: 1660343

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola_Aria »

Ok, co nie zmienia faktu, że moja (nasza) propozycja jest aktualna. W kupie raźniej :) Zresztą wielu z Was siedzi na dwóch forach ;)
zAPRASZAM NA ARIOWEGO BLOGA :)

http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/vi ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: bea100 »

Ja np nie.
Dziękuję za zaproszenie, nie piszę na zielonym.
Czekoladowe forum powstało m.in. dla tych co nie mogli już tam wytrzymać ;)
Awatar użytkownika
Ola_Aria
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 18:23
Gadu-Gadu: 1660343

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola_Aria »

ojjj widzę, że o coś poważnego poszło - nie wnikam :|

i kończę off topic

Zdrowia Suni życzę :zgoda:

ja tutaj będę zaglądać - jeśli nie macie nic przeciwko, w końcu z zielonego jestem :oops:
zAPRASZAM NA ARIOWEGO BLOGA :)

http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/vi ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: wszoleczek »

Ola_Aria pisze: w końcu z zielonego jestem :oops:
Ale nie jesteśmy rasistami ;)
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola i Dunaj »

Ale chyba nie będziemy sprzeczać się o kolory ? ;) Przecież chodzi o to żeby zorganizować pomoc dla potrzebujących psów, więc co za różnica zielony czy czekoladowy ? Może jeśli połączymy siły to będziemy mogli więcej :silacz:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Ola_Aria
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 18:23
Gadu-Gadu: 1660343

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: Ola_Aria »

wszoleczek pisze:
Ola_Aria pisze: w końcu z zielonego jestem :oops:
Ale nie jesteśmy rasistami ;)
uff uff
zAPRASZAM NA ARIOWEGO BLOGA :)

http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/vi ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: Nie wiem co robić, pomóżcie!

Post autor: bea100 »

Wszołeczek przecież zażartowała :P

Jasne, najważniejszy w tym wszystkim pies a jeśli pies otrzyma konkretną pomoc i szansę to dla niego nie ma znaczenia z "jakiego forum" ;)
ODPOWIEDZ