Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: qzia »

Dział myśliwski to podstawowy dział w Decathlonie :niewka: A są jeszcze jakieś inne? Dzwoneczki są dosyć spore ale 3 ogarki z dzwoneczkami bardzo fajnie wyglądają. My mamy taki dzwonek janczarek - taką kulkę. Dość spory ale widzę, że psu wcale nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
Iza i Sławek
Posty: 1621
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 09:47
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: Iza i Sławek »

Decathlon Targówek - środkową aleją do samego końca, na prawo i na lewo dział myśliwski i wędkarski razem.
Wesna z Gończaków
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: SARABANDA »

Pewnie że 6 cm za duży, moje biegają z mniejszymi , w całości mają dł ok 3,5 cm, ale ostatnio zakupiłam trochę większe w promocji po 19,90 - pisze na metce że 43mm.
Ale w tej ofercie na stronie Decathlonu też są 4 i 6 cm , tylko obecnie dostępne są te 6cm.
Wole sama wybierać bo sprawdzam jak brzmią.

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: qzia »

To my mamy ten z promocji, bo jakos mało płaciłam. :niewka:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: miszakai »

Pokazujemy się w obróżce :fiufiu: W wieku 3 lat dorobiła się 4-cm obroży z holderem i identyfikatorem :wstydek: A jako, że Cyga to raczej typ ogara kloszarda to chyba będzie obróżka do chodzenia po domu bo już widzę wsmarowaną padlinkę w te romby :niewka:
Załączniki
DSC_0003.JPG
DSC_0003.JPG (207.8 KiB) Przejrzano 3742 razy
DSC_0004.JPG
DSC_0004.JPG (208.87 KiB) Przejrzano 3738 razy
DSC_0006.JPG
DSC_0006.JPG (210.91 KiB) Przejrzano 3743 razy
DSC_0007.JPG
DSC_0007.JPG (213.32 KiB) Przejrzano 3744 razy
Obrazek
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: Ola i Dunaj »

Kurczę, bardzo ładna ta obróżka :fiufiu:
Nie zagina się przy tej szerokości ?
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: miszakai »

Ola i Dunaj pisze:Kurczę, bardzo ładna ta obróżka
Nie zagina się przy tej szerokości ?
Wiesz, jeszcze nawet tak dobrze nie wiem; dam znać ale kółka i półkółka są szerokie i obroża zaciskając się zatrzymuje się na półkółku a nie gniecie materiału. Faktycznie jest dość miękka ale też nie jest to "bawełniana" miękkość, ten materiał jest trochę śliski na wierzchu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: Eni »

Czy ktoś używa szelek Juliusa dla ogara? Jak się spisują?

Stella chodziła w obroży, ale uparła się ciągnąć (w która stronę by nie iść albo nie stać, ona próbuje się udusić :niewka: ), więc wpakowałam ją w szelki Kajtka i chodzi. No, ale małe rośnie i choć oba paseczki - i na piersi i na klacie, mają jeszcze spory zapas, to łącznik już za krótki i lada dzień będzie jej niewygodnie.

Co prawda kupiłam wcześniej szelki typu guard i myślałam, że w tych będzie ładnie chodzić, ale coś jej nie pasują, bo ciąga się jak w obroży.

szelki, które nosi Kajtek w aucie i myślałam, że będą Stelli pasować
Obrazek

Szukałam na allegro wśród szelek norweskich, żeby było takie umiejscowienie paska na klacie jak w szelkach IDC, bo takie mała preferuje, ale wszystkie mają poziomy pas opierający się na mostku.
Więc poważnie myślę o juliusach IDC (tylko nie wiem, jaki rozmiar brać, żeby już na dorosłą Stelcie starczyło - 0 czy 1)
Obrazek

Może ktoś takie ma i może się podzielić doświadczeniami?
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: hania »

Nie dla ogara, ale używamy. Juliusy są super, ale mają bardzo małą możliwość regulacji więc nie ma szans, żeby "rosły" z psem.
Ja bym na okres rośnięcia kupiła inne szelki (teraz jest sporo przecen np w naszezoo np takie mamy i też są fajne http://www.naszezoo.pl/pl/p/Uprzaz%2C-s ... Fusion/991) a jak skończy rosnąć Julius.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: Eni »

hania pisze: Juliusy są super, ale mają bardzo małą możliwość regulacji więc nie ma szans, żeby "rosły" z psem.
Ja bym na okres rośnięcia kupiła inne szelki
Młoda za 2 tygodnie skończy 6 miesięcy i myślałam, że może już tak wielkiego wzrostu nie będzie. Niby mają zakres regulacji koło 15 cm, ale w łapkach ich nie miałam, nie wiem też, jak ta moja sarenka zmężnieje :)

Fajne te szeleczki, właśnie takie norweskie, ale punkt podparcia wywołuje w niej potrzebę ciągnięcia :zdziw_4:

Może na razie przerobię te, co ma (pozbędę się paska łączącego pod spodem, a zrobię paseczki po bokach.

A takie fajne te guardy są i na pewno z nich nie wylezie, a tu glizdka nie będzie ładnie chodzić :zly3:
ODPOWIEDZ