„PRÓBY I KONKURSY PRACY PSÓW GOŃCZYCH” - regulamin

Awatar użytkownika
ogończyk
Posty: 1132
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 22:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łopuchowa/Kosztowa
Kontakt:

Re: „PRÓBY I KONKURSY PRACY PSÓW GOŃCZYCH” - regulamin

Post autor: ogończyk »

ania N pisze:Jak ktoś zna rosyjski to można sobie poczytać jak przygotować psa gończego do właściwej dla niego pracy

http://www.ohotniki.ru/editions/hunting ... nchey.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Jacek :)
Fajny tekst i dał mi sporo do myślenia. Na tyle, że na swój własny użytek i pożytek pozwoliłem sobie zadziałać wokół przetłumaczenia go . Oczywiście, publikacja na Forum nie wchodzi w rachubę. Nasamprzód dlatego, że jest niedogładzony, jako, że dla siebie, a po wtóre i ważniejsze, ze względu na Prawa autorskie Pana Wiktora Kiszyniewskiego.

Niemniej jednak myślę, że jeśli ktoś z Was, jest rzeczywiście zaciekawiony wychowywaniem młodych szczeniaków do Pracy, a kiepsko radzi sobie z cyrylicą i rosyjskim, w wewnętrznym forumowym obiegu, zarejestrowanym Userom mógłbym nieco pomóc w dotarciu do sensu. O ile naturalnie zobowiążą się do uszanowania praw Pana Kiszyniewskiego i kiedy poprawię co bardziej rażące, składniowe rusycyzmy.
Jakby co - kontakt na priv.

Pzdr.

Poza tym myślę, że cały ten wątek można bez szkody dla nikogo, wkleić w wątek Ani i Jacka o "Materiałach szkoleniowych". (O ile naturalnie wszyscy się zgodzą, że to ma sens.) Na dobrą sprawę tekst regulaminu też jest jakimś materiałem szkoleniowym.
"...Czasem, psy dojadają po nas. Czasami my po psach...."
ODPOWIEDZ