Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

SARABANDA pisze: W kuchni nie jestem pewna, Kasiu nie wiesz?
Nie mam pojęcia.
Ania W pisze: Pamiętajcie proszę o jakiś naczyniach i sztućcach jednorazowych.
Serwetki lub ręczniki jednorazowe też mogą się przydać.
Kiszonych ogórków ze studni, butelkę 5l. dostałam dla ogaromaniaków :silacz: .
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ewka »

Serwetek jednorazowych zabieram sporo, bo w pracy, po kateringach, nazbierało się tego trochę - jak znalazł do wykorzystania.

Musimy się też zorganizować jakoś bazarkowo, jako, że czas będzie raczej krótki na tę naszą świecką tradycję - sobota, po konkurencjach finałowych, ok. 17-18, przy Hotelu pod Strzelcem. Za wiele czasu nie będzie a i ciemno robi się wcześniej, więc proponuję, żeby biesiadę rozpocząć bazarkiem, a potem już na spokojnie oddać się balowaniu :mrgreen:
Drodzy wystawcy, drodzy (jeszcze drożsi ;) ) nabywcy, myślę, że jest szansa, żeby pobić kolejny bazarkowy rekord! :silacz:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

I jeszcze organizacyjnie - bardzo prosimy wszystkich o sprzątanie po psach ...niby oczywista oczywistość a jednak ;)
Żeby też nieco oszczędzić na pracy po imprezach prosimy też o usuwanie na bieżąco śmieci - tak jak napisała Kasia będą worki na to przeznaczone.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

Mnie niepokoi pogoda. Czy ktoś wie czy jest tam jakieś zadaszenie , wiata w miejscu ogniska? Bo jeżeli nie to może być krucho z pieczonkami, grilowaniem itd. Może by się zainteresować jakimiś zastępczymi rozwiązaniami. Ten sam problem może być z bazarkiem ale tu w ostateczności może być hol hotelu lub czyjś pokój.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

Pogoda na razie obiecująca.
Wiata jest.
Bazarek awaryjnie możemy umieścić w pokoju qzii ...sama jest i na parterze :tia:
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ewka »

Ania W pisze:Bazarek awaryjnie możemy umieścić w pokoju qzii ...sama jest i na parterze :tia:
Psy, sztuk 7 (Kasiu, popraw mnie, jeśli błądzę, co do liczby czterołapnych), pomogą zaprezentować bazarkowe fanty :mrgreen:
Dopisek: sprawdziłam w informacjach o hotelu - jest sala telewizyjna ze stołem pingpongowym, więc gdzieś znajdziemy odpowiednie miejsce na bazarek.

Pogoda będzie chyba dobra :prosze_1:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13065
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Ja stawiam, że pogoda będzie, jak to we Wrocławiu bywało na wystawie zazwyczaj słonko.
Patrzę na prognozy i będzie w sam raz.

W związku z tym, że sezon grillowy powoli się kończy, zabierzmy podpałki do grilla i węgiel.
Ja coś mam jeszcze po naszych grillach po wystawowych, ale to jest spory grill, więc będzie mało.

Ewa, czyli bazarek tam gdzie biesiadowanie?
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

No nie wiem, przy biesiadowaniu ręce nie za czyste a i zapachy będą intensywne się unosić.
Ubrania czy książki mogą się przy okazji pobrudzić.
Ja proponuje wcześniej, w końcu nie wszyscy będą wystawiać psy w sobotę a i na finałach będzie tylko część zainteresowanych. Ewentualnie zacząć w piątek wieczorem i potem w sobotę przed biesiadą.
Chyba nigdy do tej pory bazarek nie kończył się po godzinie.
Co o tym reszta zainteresowanych sądzi?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
AniaRe
Posty: 271
Rejestracja: poniedziałek 01 gru 2008, 08:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łubno
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: AniaRe »

Pytanie do "tambylców":
czy są tereny spacerowe (z psami) w okolicy hotelu i czy wymagają zabrania kaloszków?
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ewka »

Kasiu: jeśli tylko pogoda dopisze, to bazarek tam, gdzie biesiadowanie. Poza tym nic nie łączy lepiej niż stół, więc i wszyscy instynktownie będą zmierzać w kierunku biesiadnego stołu.
Małgosiu: bazarek planowany jest przed biesiadą, więc mam nadzieję, że ręce będą wystarczająco czyste :) poza tym jeść należy czystymi rękoma :mrgreen: Uważam, że nie powinniśmy robić bazarku na raty. Bardzo proszę :dawaj: , zróbmy bazarek w sobotę. Będzie nas wtedy na pewno więcej, no i może się zdarzyć, że w godzinę się nie uwiniemy (nikt chyba nie określał, że tylko godzinka wystarczy), ale uważam, że nieładnie byłoby, żeby bazarek przeprowadzać w wąskim gronie obecnych w piątek. Mam nadzieję, że i nowe osoby dołączą do zabawy. Będzie nam bardzo miło :dawaj:
Byleby w sercu ciągle maj!
ODPOWIEDZ