ROZMARYN

Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

Ula jak foty robisz to musisz robić z poziomu psa bo inaczej proporcje zmienione i nadal Gratki w pełnej krasie nie widzę ;)

fotograf nigdy ze mnie nie był i pewnie nie będzie :gleba: ale postaram się :wstydek:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ROZMARYN

Post autor: kasiawro »

Ula pisze: wtorek 19 lut 2019, 08:16 fotograf nigdy ze mnie nie był i pewnie nie będzie :gleba: ale postaram się :wstydek:
Dasz radę, wiem o tym - Dzięki :zgoda:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

ObrazekW piątek ZKWP o Będzin - celebracja wyników Rankingu Oddziałowego i tak :
ROZMARYN PwL Lokata IV w ogólnym rankingu Najlepszy Dorosły Pies/Suka Oddziału - ta najbardziej niewdzięczna
pierwsza poza pudłem 🤣 ( III miejsca nie było - 2 drugie ex aequo ) oraz III Lokata Najlepszy Pies Użytkowy Oddziału ,
Wspaniałą atmosfera , super miejsce i fajna imprezka
A trochę tego nazbieraliśmy w 2018 - Grand Ch.PL, Inter Champion Wystawowy , Champion Holandii , Zwycięzca Benelux 2018, Zwycięzca Świata 2018 😍 i


:strach_2: wszystkie zdjecia do góry nogami .... mam zmieniony komputer i chyba coś mu nie tak :)
Załączniki
DYPLOMIKI 2018.JPG
DYPLOMIKI 2018.JPG (277.73 KiB) Przejrzano 1252 razy
III Najlepszy Pies Uzytkowy Oddziału .JPG
III Najlepszy Pies Uzytkowy Oddziału .JPG (288.72 KiB) Przejrzano 1252 razy
R.JPG
ZE WSZYSTKIEGO KANAPA NAJBARDZIEJ MI ODPOWIADA .JPG
ZE WSZYSTKIEGO KANAPA NAJBARDZIEJ MI ODPOWIADA .JPG (235.93 KiB) Przejrzano 1252 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ROZMARYN

Post autor: kasiawro »

Teraz to mu się należy tylko kanapa.
Fajna ta fotka ostatnia do góry nogami ;) .
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

3 Maja - IV Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich oraz Międzynarodwa Ocena Pracy Tropowców i Posokowców

Byliśmy z naszą roczną Gracią na obydwóch imprezach . Na konkursie nam sie nie powiodło - mimo długich ćwiczeń odłożenia luzem - zawsze kończących się sukcesem w róznym terenie nasza panna po drugim strzale leniwym krokiem oddaliła się do strumyczka napić wody 😝😂
Na wystawie było lepiej.
Gratka drugi raz w ringu w swojej karierze Lok.II , ocena doskonała i bardzo ładny opis od wymagającego Sędziego 😘 Gratulujemy Zwyciężczyni- FATRZE Sfora Nemroda 👏
Cieszymy się bardzo i użytkowo dalej walczymy - tym razem w Piotrkowie w czerwcu
Reszta towarzystwa - ROZMARYN i mały Gausik oddawali się domowemu lenistwu w tak brzydki , zimny i deszczowy dzień
Załączniki
GAUS.jpg
GAUS.jpg (61.49 KiB) Przejrzano 1120 razy
GRATKA  I ROHATYNA Bazylowa Sfora.jpg
GRATKA I ROHATYNA Bazylowa Sfora.jpg (86.77 KiB) Przejrzano 1120 razy
GRATKA _KALSA MLODZIEZY.jpg
GRATKA _KALSA MLODZIEZY.jpg (98.21 KiB) Przejrzano 1120 razy
GRATKA.jpg
GRATKA.jpg (75.3 KiB) Przejrzano 1120 razy
ROZMARYN wypatruje wiosny.jpg
ROZMARYN wypatruje wiosny.jpg (75.16 KiB) Przejrzano 1120 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ROZMARYN

Post autor: kasiawro »

Brawo dla tych co rozum mają i w domku na kanapach zostali :silacz: !!!
Gratka dla mnie jest do Rozmaryna w spojrzeniu podobna. Układ zmarszczek i brwi identyczny.
Super, że tak młody pies gotowy był na konkurs, jak myślę o nas to chyba jeszcze trochę ;). Trzymamy kciuki :silacz:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

01.06.2019 Międzynarodowa Ocen Pracy Tropowców i Poskokowców - Piotrków Trybunalski
Zgłoszonych 15 tropowców ( dojechało14) oraz 10 poskowców ( dojechało 9)
nasza GRATKA z Laborówki dzielnie reprezentowała środowisko Ogarów :silacz:
Rozpoczęcie konkursu - godz 5:30 :strach_2: co dla nas oznaczało pobudkę o 2:30 :sen:
Ale po prrzyjeździe na miejsce wspaniała atmosfera pozwoliła wszystkim styranym podróżą zapomienć o zmęczeniu ;)
GRATKA - po odłożeniu na uwięzi , bo panna ruchliwa jest i to do tego wtedy ,kiedy nie powinna ,udała się na scieżkę jako pierwsza ( nr startowy 1)
Ścieki raczej były trudne , wszystkie zbuchtowane przerz dziki i, jak to w naturalnych warunkach bywa, to koziołek i sarenka po drodzę się trafiły :D
Tak wiec pierwsze wyzwanie - złapać odpowiedni trop - trochę było trudno , ale udało się ; do 450 m było super a potem jedno zejście i zakończona ocena wynikiem ,może nie rewelacyjnym , ale cieszącym włascicieli i motywującym do dalszej pracy 75 pKt KT II
Generalnie konkurs super, wspanieale towarzystwo i super miejsce !!!!!
Zachęcamy wszstkich własiccieli ogarów do pracy uzytkowej - to naprawdę daje dużo radości nawet tym , który nie sa mysliwymi - jak ja :jezyk:
Załączniki
DSC_0532.JPG
DSC_0532.JPG (108.92 KiB) Przejrzano 1026 razy
DSC_0594.JPG
DSC_0594.JPG (122.25 KiB) Przejrzano 1026 razy
grono sędziowskie.JPG
grono sędziowskie.JPG (109.73 KiB) Przejrzano 1026 razy
i kto mi podskoczy .jpg
i kto mi podskoczy .jpg (101 KiB) Przejrzano 1026 razy
Jak Panie w Pracy to panowie oooo tak ......jpeg
Jak Panie w Pracy to panowie oooo tak ......jpeg (60.83 KiB) Przejrzano 1026 razy
nie wiem czy jesteś dumny ze mnie , ale jest duzo lepiej niż ostatnio.JPG
nie wiem czy jesteś dumny ze mnie , ale jest duzo lepiej niż ostatnio.JPG (100.63 KiB) Przejrzano 1026 razy
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: qzia »

Brawo Ula i gratulacje dla Graci. Fajna zabawa te ścieżki :mrgreen: zwłaszcza o piątej rano :silacz: :silacz: Muszę się pozbierać i zacząć z moimi szczotkami jeździć, bo potencjał jest i fajnie pracują. Życzymy dalszych sukcesów dla całej ekipy :piwko: :piwko:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: ROZMARYN

Post autor: kasiawro »

:szacun_1: Gratki dla Gratki :brawo_1: !! Dla przewodnika również gratulacje za chęci i dzięki za relacje!!
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: Ania W »

Gratulacje! Ja o 5 rano pewnie zabiłabym się o otok ;) Tym większy podziw!
Poza tym Piotrków faktycznie ma fajną miejscówkę i też miło wspominam wszystkie imprezy odbywające się tam...łącznie z pamiętną klubówką :D
Z kim byliście na ścieżce?
ODPOWIEDZ