Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
ViZa
Posty: 116
Rejestracja: wtorek 08 sty 2013, 00:03

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: ViZa »

kasiawro pisze: wtorek 13 sie 2019, 16:41
Folap pisze: wtorek 13 sie 2019, 16:31 CZABOR I SZACUN oceny bdb
A lokaty?
Może znacie Agenta i Agata wyniki?
Stojąc w ringu słyszałam jak sędzia przekazywała swoje uwagi asystentce i Agat nie był doskonały czyli pewnie bdb. Karty jednak nie widziałam i z właścicielem nie rozmawiałam bo szybko zniknął.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: Ania W »

oki, dzięki.
Teraz zastanawiam się czy Agent miał dosk. Nie pamiętam czy brał udział w porównaniu...
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: kasiawro »

Ogromna przestrzeń, miejsce niesamowite idealne na takie imprezy. Ja przez kilkanaście lat będąc na wystawach nie miałam przyjemności być na tak dużej wystawie bez tłumów, z bezpłatnym parkingiem w pobliżu i taką ilością terenu do spacerowanie z psem. Szkoda, że mamy taki kawał bo pewnie byśmy sobie odwiedzały Sopot wystawowo.
Sędziowanie uważam za bardzo rzeczowe i poprawne. Pani sędzina bardzo miła i wszystko dokładnie tłumaczyła, opisywała jak to widzi, choć w karcie nikt tego nie notował. Bardzo się cieszę, że biegałyśmy z Szarlotką Poszły w Las i to ona wybiegała I miejsce :happy3: . Sunia od pamiętnego spotkania na Euro 2018 na stoisku klubowym zmienia się z miesiąca na miesiąc na lepsze, widząc ją już 4 raz po Euro :silacz: . Jeszcze raz chylę czoła przed właścicielami, że dali sobie przemówić do głowy i serca :marzyc: . Dziewczyna pięknych kształtów nabiera i wystawy wygrywa!!!
Strasznie żałuję, że nie mam jej zdjęć obrazujących jej figurę wtedy i teraz - to może nie jednego właściciela ogara zmotywowałoby do pracy nad sobą i psem!!! Szarlotko nadal Tobie i właścicielom mocno kibicuję, jeszcze z 2/3 kg i będzie cud, miód i orzeszki :zgoda: . Naprawdę jesteście godni naśladowania!!!
Poznałyśmy właścicieli Migotki z Nadbużańskich ścieżek, widać jak złapali bakcyla ogarzego i na zlocie się zobaczymy :brawo_1: :happy3: .
Gościnnie była Pani Ewa z Dobrodziejką Ostoja z nad Łyny, Dora jest sąsiadką naszej siostry Friki. Namawialiśmy też na wystawy :silacz: .
Gratulujemy naszej Orawce BOBA i pozdrawiamy wszystkie spotkane ogarki!!
Po takie relacji słownej mam tylko jedno zdjęcie :mrgreen: .
Załączniki
Orawa, Leszko i Otello.jpg
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 44
Rejestracja: piątek 11 sty 2019, 21:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: Migotka »

Nam również było miło Was spotkać i poznać . Dziękujemy za cenne uwagi i do zobaczenia na zlocie! :D
Ania, Łukasz i MIGOTKA z Nadbużańskich Ścieżek
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Gratulacje dla wszystkich :)
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
AsMa
Posty: 181
Rejestracja: sobota 07 sty 2017, 22:06
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: AsMa »

AGENT z Jurajskiej Wyżyny - ocena doskonała, CWC i resCACIB. Według pani sędziny byłoby jeszcze lepiej, gdyby miał lepszego handlera - to słowa samokrytyki od wystawiającej właścicielki :D
https://www.facebook.com/Ogar-Polski-z- ... 790481612/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: qzia »

Gratulacje dla wszystkich ogarków. Aż miło popatrzeć na fajne psiaki. :piwko: :piwko: Pani sędzina widzę standartowo championy wybrała :silacz: :silacz: Ale surowa też trochę była. Jeszcze raz brawa dla dziewczyn :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: ania N »

Gratulacje :piwko: :silacz: , a nowe pychole chociaż na zdjęciach pooglądam. Ale coś mało mało ... :dawaj:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Międzynarodowa Wystawa Psów SOPOT 10.08.2019

Post autor: Ania W »

qzia pisze: czwartek 22 sie 2019, 10:11 Gratulacje dla wszystkich ogarków. Aż miło popatrzeć na fajne psiaki. :piwko: :piwko: Pani sędzina widzę standartowo championy wybrała :silacz: :silacz: Ale surowa też trochę była. Jeszcze raz brawa dla dziewczyn :brawo_1: :brawo_1: :brawo_1:
Ja to nawet nie wpadłam, że sędziowie mają taki schemat ;) To bym może choć raz Łozę do championów zgłosiła ;)
Wcześniej faktycznie gdzieś znalazłam, że sędzina bardzo miła ale nie żałuje też ocen bdb - to okazało się prawdą.
AsMa pisze: środa 21 sie 2019, 21:32 AGENT z Jurajskiej Wyżyny - ocena doskonała, CWC i resCACIB. Według pani sędziny byłoby jeszcze lepiej, gdyby miał lepszego handlera - to słowa samokrytyki od wystawiającej właścicielki :D
Uważam, że i tak jest super! A skoro właścicielka wie, że trzeba trochę wystawianie poprawić to dobry punkt wyjścia do samodoskonalenia a na pewno będzie lepiej! :silacz:
ODPOWIEDZ