OCENA PRACY DZIKARZY I TROPOWCÓW W NATURALNYCH WARUNKACH!!

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: OCENA PRACY DZIKARZY I TROPOWCÓW W NATURALNYCH WARUNKACH!!

Post autor: qzia »

Jakimś wybitnym fachowcem w tym temacie nie jestem ale można kupić zapachy szkoleniowe:
https://psiapasja.pl/pl/p/Zapach-szkole ... 118-ml/312 i suszoną krew https://psiapasja.pl/pl/p/Krew-suszona- ... -200-g/933 i jakoś tę krew tym zapachem uszlachetnić. Wtedy wszystko powinno trzymać się tzw kupy. :mysl_1:
Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: OCENA PRACY DZIKARZY I TROPOWCÓW W NATURALNYCH WARUNKACH!!

Post autor: romanczerwinski »

Ok. Dziękuję za podpowiedz . Wykładowcy na warsztatach dla tropowców w Manowie też poruszali ten temat ale byli jednak przeciwni ,ponieważ nie wszystkie psy dadzą się "oszukać ". Podczas wysuszania czy jakiejś tam ......lizy najbardziej znaczący dla psiego nosa "niuch " ucieka.
Można to zrobić dla psa zaprawionego w boju ,ale dla poczatkujących nie za bardzo. Zdobyłem farbę jelenia i z nią będę praktykował nie dając jednak na koniec ścieżki rapety dzika. Dostanie inną nagrodę . Mamy jeszcze dziesięć dni.
Pozdrawiam
Roman ze Szczecina .
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: OCENA PRACY DZIKARZY I TROPOWCÓW W NATURALNYCH WARUNKACH!!

Post autor: qzia »

Trzymamy kciuki. Ja zapachów sztucznych głównie do włóczek używałam dla retrieverów.
Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: OCENA PRACY DZIKARZY I TROPOWCÓW W NATURALNYCH WARUNKACH!!

Post autor: romanczerwinski »

No i że tak się wyrażę Klops na wszystkich frontach... .Odwołano konkurs .Podobno powód - zbyt małe zainteresowanie .Ja z całej siły zainteresowany, poczyniłem inwestycje oraz inne (skłócony z żoną - jeszcze żoną) - w domu wszystko układałem pod ten ,k....., konkurs . Może uda się w następnym roku sprawdzić psa w warunkach polowania .Fajnie , żeby to było blisko nas , bo ze Szczecina jest wszędzie daleko . . .
Pozdrawiam
Roman ze Szczecina
ODPOWIEDZ