Użytkowość

Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: Użytkowość

Post autor: romanczerwinski »

Ok. Masz racje ,ale ... nie do końca. Schwarzwildgatter -Zehdenick to jest adres. Tam jest wszystko wyjaśnione.Jest nawet pokazany film z tej zagrody .Fakt, przy pierwszym wejściu pies jest oddzielony płotem, się oswaja, przy drugim wejściu jest prowadzony na otoku pod kontrolą -już atakuje dzika a przy trzecim bez otoku ma z nim Pełną styczność. Na to chyba -tak myślę- trzeba by ze dwa dni. Wejście na jeden SEANS- 20euro.Pokoje pewno z 50 Euro...,trochę mnie korci .Mimo, że nie poluję,to pies nabył by jakiegoś doświadczenia przy konkursach w warunkach naturalnych .Czasu mało,miejsca porezerwowane.
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Użytkowość

Post autor: lusia »

Wreszcie się coś ruszyło w temacie konkursów tropowców . ZKwP - oddziały przełamały hegemonię PZŁ i zaczęły organizować konkursy tropowców . Udało mi się zapisać i pojechać na konkurs do Korytnicy Starej . Fajne miejsce , gościnni organizatorzy i super atmosfera . Słabo byłam przygotowana . Przy nawale pracy zdołałam zrobić 3 krótkie ścieżki . Suczka pomimo tego fajnie pracowała ( ale nie do końca - pociągnęła za świeżym tropem ) co dało 2 punkty ze ścieżek . Ukończyliśmy z dyplomem III stopnia i 72 punktami . Był jeszcze 2 dni póżniej drugi konkurs na którym niestety dyplomu nie było ale za to odłożenie luzem było na maxa . Miejmy nadzieję że konkursy ruszą ( 21.10. w Grodzisku Mazowieckim - zapraszamy ) i powodzenia . Zerwania otoku .
Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: Użytkowość

Post autor: romanczerwinski »

Ruszą ,ruszą .W Borowcu ,koło Drawna 14.10.2023 jest konkurs .Spróbujemy poprawić lokatę. Mamy bliżej ale ambicje są jeszcze większe .Chciałoby się wziąć udział w łowisku naturalnym a ja nie myśliwy, praktyki brak no i niemyśliwych
nie zawsze przyjmują .Teraz zaczyna się sezon polowań -może coś wymyślę .
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Użytkowość

Post autor: kasiawro »

W łowisku naturalnym na ten czas ZKwP nie ma regulaminu aby taki konkurs zrobić.
Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: Użytkowość

Post autor: romanczerwinski »

No to poczekamy...
ODPOWIEDZ